reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2007' rozpoczęty przez Pati26, 3 Lipiec 2007.

1. Pati26

Pati26 Mama Marcela i Samuela

Pomyślałam ze przyda się wątek na temat tego co mamy zamiar kupić bądz kupiliśmy dla naszych dzieciaczków.:tak::-)
    Każda z Nas juz pewnie zaczyna zakupowe szaleństwa.

2. Pati26

Pati26 Mama Marcela i Samuela

w takim razie ja pierwsza:-)

dziasiaj odebrałam z poczty pierwsze zakupy dla mojego synusia
    wanienka....
    [​IMG][​IMG]http://www.allegro.pl/item207970061_wloska_wanienka_dwupozycyjna_onda_nowa_wersja_.html
    buteleczi dr.Brown mała i duża:-)

[​IMG]http://www.allegro.pl/item207985520_dr_brown_s_butelka_antykolkowa_na_kolke_120ml.html

3. reklama
  4. bira

bira Listopadowe mamy'07

Ja na razie jeszcze nie popłynęłam z zakupami i wstrzymuje się. Chociaż nie tak do końca, bo ostatnio kupiłam w H&M śliczne śpioszki z kaftanikiem, spodenki, czapeczki i body. Moja mama ma za to totalny odjazd i prawie codziennie coś mi do domu przynosi. Ostatnio kupiła fajnego pajacyka do spania, poza tym jakieś body, śliczne spodenki z jeansu i jakies skarpeteczki... W przyszłym tyg. wraca mój mąż i już mi zapowiedział, ze jedziemy na zakupy... może jeszcze nie super poważne, ale coś czuję, ze zacznie mi mieszkanie zagracać;-)

5. anulka7890

anulka7890 Zaangażowana w BB

A ja wybieram się na zakupy w weekend :tak:

6. Motylinek

Motylinek Listopadowe mamy'07

Pati
    Obejrzalam ta butelke bo bylam ciekawa czy to taka sama jaka ma moja corka i okazuje sie ze owszem,ta sama.Zdziwila mnie tylko cena :szok:bo ja kupilam u nas w sklepie za12 zl!Jestem w szoku!

7. giyoshi

giyoshi Aktywna w BB

Witam

Ja również mam wielką ochotę aby już coś kupic. Ale wstrzymuje się ponieważ czekam aż pan doktor powie jaka płeć. 26 lipca idę na badania i jak się dowiem to zacznie sie szaleństwo. Już dziś przechodząc obok sklepu z dziecięcymi ubrankami i zabawkami nie mogę się powstrzymać aby nie wejść do środka. Mój mąż chce już autka kupować ;)

8. giyoshi

giyoshi Aktywna w BB

9. anulka7890

anulka7890 Zaangażowana w BB

Ale niektóre rzeczy można kupić niezależnie od płci. No chyba że chce się jedne wieeelkie zakupy :-)
    Jak każdy facet - kobiety i autka :-D
    A co do sklepów z ubrankami i zabawkami to ja też prawie żadnego nie omijam :-)

10. reklama
  11. Ladina

Ladina VGV

Moj maz twierdzi, ze moim ulubionym slowem jest ostatnio slowo ¨kupic¨;-)
    Faktycznie ciagle mysle co jeszcze musze dokupic;-)

A jezeli chodzi o wyprawke, to odradzam kupowanie nozyczek do paznokci z zaoraglonymi koncami - Canpol, bo nie mam pojecia do czego sluza:no: napewno nie do obcinania paznokci;-)

12. giyoshi

giyoshi Aktywna w BB

Anulko masz całkowitą racje i myśle że za niedługo zacznę kupować drobne rzeczy ;)

Poleć forum