reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

Pati26

Mama Marcela i Samuela
Rozwiązania
0
Pomyślałam ze przyda się wątek na temat tego co mamy zamiar kupić bądz kupiliśmy dla naszych dzieciaczków.:tak::-)
Każda z Nas juz pewnie zaczyna zakupowe szaleństwa.

reklama

Pati26

Mama Marcela i Samuela
Rozwiązania
0
w takim razie ja pierwsza:-)

dziasiaj odebrałam z poczty pierwsze zakupy dla mojego synusia
wanienka....
http://www.allegro.pl/item207970061_wloska_wanienka_dwupozycyjna_onda_nowa_wersja_.html
buteleczi dr.Brown mała i duża:-)

http://www.allegro.pl/item207985520_dr_brown_s_butelka_antykolkowa_na_kolke_120ml.html

bira

Listopadowe mamy'07
Miasto
Zduńska Wola/Haga
Rozwiązania
0
Ja na razie jeszcze nie popłynęłam z zakupami i wstrzymuje się. Chociaż nie tak do końca, bo ostatnio kupiłam w H&M śliczne śpioszki z kaftanikiem, spodenki, czapeczki i body. Moja mama ma za to totalny odjazd i prawie codziennie coś mi do domu przynosi. Ostatnio kupiła fajnego pajacyka do spania, poza tym jakieś body, śliczne spodenki z jeansu i jakies skarpeteczki... W przyszłym tyg. wraca mój mąż i już mi zapowiedział, ze jedziemy na zakupy... może jeszcze nie super poważne, ale coś czuję, ze zacznie mi mieszkanie zagracać;-)

Motylinek

Listopadowe mamy'07
Miasto
dolnoslaskie
Rozwiązania
0
Pati
Obejrzalam ta butelke bo bylam ciekawa czy to taka sama jaka ma moja corka i okazuje sie ze owszem,ta sama.Zdziwila mnie tylko cena :szok:bo ja kupilam u nas w sklepie za12 zl!Jestem w szoku!

giyoshi

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam

Ja również mam wielką ochotę aby już coś kupic. Ale wstrzymuje się ponieważ czekam aż pan doktor powie jaka płeć. 26 lipca idę na badania i jak się dowiem to zacznie sie szaleństwo. Już dziś przechodząc obok sklepu z dziecięcymi ubrankami i zabawkami nie mogę się powstrzymać aby nie wejść do środka. Mój mąż chce już autka kupować ;)

anulka7890

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Witam

Ja również mam wielką ochotę aby już coś kupic. Ale wstrzymuje się ponieważ czekam aż pan doktor powie jaka płeć.
Ale niektóre rzeczy można kupić niezależnie od płci. No chyba że chce się jedne wieeelkie zakupy :-)
26 lipca idę na badania i jak się dowiem to zacznie sie szaleństwo. Już dziś przechodząc obok sklepu z dziecięcymi ubrankami i zabawkami nie mogę się powstrzymać aby nie wejść do środka. Mój mąż chce już autka kupować ;)
Jak każdy facet - kobiety i autka :-D
A co do sklepów z ubrankami i zabawkami to ja też prawie żadnego nie omijam :-)

Ladina

VGV
Miasto
CH
Rozwiązania
0
Moj maz twierdzi, ze moim ulubionym slowem jest ostatnio slowo ¨kupic¨;-)
Faktycznie ciagle mysle co jeszcze musze dokupic;-)

A jezeli chodzi o wyprawke, to odradzam kupowanie nozyczek do paznokci z zaoraglonymi koncami - Canpol, bo nie mam pojecia do czego sluza:no: napewno nie do obcinania paznokci;-)

reklama

giyoshi

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Anulko masz całkowitą racje i myśle że za niedługo zacznę kupować drobne rzeczy ;)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
zanbab Wszystko dla mamusiek ;) czyli co warto zrobić lub kupić by ciąża była przyjemnością Archiwum mam lutowych'11 420
E Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach Archiwum mam styczniowych'11 848
mycha12 Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :) Dzieci urodzone we wrześniu 2006 2351
Tusiaczek2402 U Styczniaka na talerzu, czyli wszystko o rozszerzaniu diety Dzieci urodzone w styczniu 2016 33
ulenka7883 SZKOŁA RODZENIA-czyli wszystko co nam pomoże w tym wyjątkowym dniu:) Dzieci urodzone w grudniu 2014 50
C Grudniowe mamy sie odżywiają- czyli wszystko o dietach i naszych w nich postępach Dzieci urodzone w grudniu 2012 11
Mariolciaa Co raz bliżej... czyli wszystko o porodzie. Archiwum październik 2011 663
vikiigus WIERSZYKI, RYMOWANKI, PIOSENECZKI czyli wszystko do uszka maluszka:) Archiwum mam lutowych'11 35
vikiigus Mama cyca- czyli wszystko o karmieniu naturalnym Dzieci urodzone w lutym 2011 229
Marma Ciekawe linki czyli wszystko w temacie i nie tylko- bez komentarzy Dzieci urodzone w kwietniu 2011 33
N Małe ssaki - czyli wszystko o karmieniu piersią lub butelką:) Dzieci urodzone w sierpniu 2010 1259
J Nosidełka - czyli wszystko o noszeniu :) Dzieci urodzone w lutym 2010 17
A CYCOMANIA,czyli wszystko o karmieniu piersią Dzieci urodzone w kwietniu 2009 969
skaba1 A jeśli dom będę miał... - czyli wszystko o czterech kątach Dzieci urodzone w marcu 2008 1013
Basia26 Jeżdżę bezpiecznie czyli wszystko o fotelikach Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 297
C Zabawowo..czyli wszystko o zabawkach i zabawach naszych dzieci:) Roczniaki i dwulatki 134
KasiaKar Wyprawka - czyli zakupowe szaleństwo Styczniowe mamy 2021 11
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 1375
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 0
aniaslu 365 dni, czyli naprawdę o tym marzą kobiety? Pytanie tygodnia 22
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
Paulina_1982 Diagnostyka niepłodności - czyli jakie badania wykonać Staramy się 3
aniaslu Poradnik świąteczny, czyli kupujemy zabawki! Co warto wiedzieć? Temat tygodnia 0
B "Wyluzuj się" - czyli jak zajść w ciążę z "wścieklizną macicy" Staramy się 87
aniaslu Zabawy paluszkowe, czyli jak wesprzeć rozwój niemowlaka i starszaka Temat tygodnia 0
aniaslu Bycie samotną mamą, czyli rozmowa o samodzielności, niepewności i poczuciu mocy Temat tygodnia 0
aniaslu Zabawki za zero złotych, czyli najfajniejsze pomysły na wspólne zabawy Potrzebuję porady 7
Anita1990 Marcówki wizytują - czyli co słychać u naszych fasolek:) Marcowe mamy 2020 18
MamaT Wyprawka czyli szaleństwo na zakupach Grudniowe mamusie 2019 662
Silje1008 Wyprawka dla Naszych maluchów:) czyli co polecamy :) Czerwcowe mamy 2019 59
J Hcg-czyli odgrzewane kotlety jak co miesiąc Staramy się 5
martoosia04 The Baby Dust Method - czyli zaplanujmy płeć naszego dziecka Staramy się 50
Megi86 Must have, czyli sprawdzone artykuły dla dzieci i niemowląt :) Lutowe mamy 2019 32
L Co z tymi wynikami beta HCG - czyli dużo pytań a mało odpowiedzi Potrzebuję porady 14
Maja Raczkowska Świąteczne dylematy alergika czyli jaką choinkę wybrać? Forum produktowe HB Nawilżacze i Oczyszczacze 12
Minimousedot High need baby czyli wyjatkowe i wymagajace Potrzebuję porady 300
joabab Dbamy o siebie i swoje brzuszki - czyli zdrowo się najadamy Kwietniowe mamy 2018 19
K Coś nie tak, czyli proszę o pomoc ! Ciąża, poród, połóg 8
karotka00 Październikówki gotują !! Czyli kulinaria i przepisy ;) Dzieci urodzone w październiku 2017 58
aga_k_m Przepisownik, czyli nasze pomysły na ... Dzieci urodzone w lipcu 2017 118
PanaKotka Na czym śpią użytkownicy BB czyli w poszukiwaniu materaca... Potrzebuję porady 1
bonusowa Chustujemy - czyli alternatywa dla wózka Dzieci urodzone w grudniu 2016 77
eveee Słodkie marcowe mamusie, czyli cukrzyca ciężarnych Dzieci urodzone w marcu 2017 121
didi133 Jak na huśtawce czyli, humorki ciążowe Dzieci urodzone w grudniu 2016 11
lastpetunia1 Na zdrowie - czyli co stosować jak nas choroba rozkłada. Dzieci urodzone w grudniu 2016 18
ivi Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy Dzieci urodzone w listopadzie 2016 726
Heromina Domowa apteka czyli zdrowie i uroda Dzieci urodzone w sierpniu 2016 34
Heromina Baby bazar czyli kupno-sprzedaz-wymiana :) Dzieci urodzone w sierpniu 2016 20
Malusiolka Na sygnale!! Czyli wieści ze szpitala. Dzieci urodzone we wrześniu 2016 3
aniay Prawie staraczka czyli zaczynamy w marcu Staramy się 38