reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

Pati26

Mama Marcela i Samuela
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2005
Postów
2 357
Pomyślałam ze przyda się wątek na temat tego co mamy zamiar kupić bądz kupiliśmy dla naszych dzieciaczków.:tak::-)
Każda z Nas juz pewnie zaczyna zakupowe szaleństwa.
 
reklama
w takim razie ja pierwsza:-)

dziasiaj odebrałam z poczty pierwsze zakupy dla mojego synusia
wanienka....
my.php
item207970061_wloska_wanienka_dwupozycyjna_onda_nowa_wersja_.html
http://www.allegro.pl/item207970061_wloska_wanienka_dwupozycyjna_onda_nowa_wersja_.html
buteleczi dr.Brown mała i duża:-)

item207985520_dr_brown_s_butelka_antykolkowa_na_kolke_120ml.html
http://www.allegro.pl/item207985520_dr_brown_s_butelka_antykolkowa_na_kolke_120ml.html
my.php
 
Ja na razie jeszcze nie popłynęłam z zakupami i wstrzymuje się. Chociaż nie tak do końca, bo ostatnio kupiłam w H&M śliczne śpioszki z kaftanikiem, spodenki, czapeczki i body. Moja mama ma za to totalny odjazd i prawie codziennie coś mi do domu przynosi. Ostatnio kupiła fajnego pajacyka do spania, poza tym jakieś body, śliczne spodenki z jeansu i jakies skarpeteczki... W przyszłym tyg. wraca mój mąż i już mi zapowiedział, ze jedziemy na zakupy... może jeszcze nie super poważne, ale coś czuję, ze zacznie mi mieszkanie zagracać;-)
 
Pati
Obejrzalam ta butelke bo bylam ciekawa czy to taka sama jaka ma moja corka i okazuje sie ze owszem,ta sama.Zdziwila mnie tylko cena :szok:bo ja kupilam u nas w sklepie za12 zl!Jestem w szoku!
 
Witam

Ja również mam wielką ochotę aby już coś kupic. Ale wstrzymuje się ponieważ czekam aż pan doktor powie jaka płeć. 26 lipca idę na badania i jak się dowiem to zacznie sie szaleństwo. Już dziś przechodząc obok sklepu z dziecięcymi ubrankami i zabawkami nie mogę się powstrzymać aby nie wejść do środka. Mój mąż chce już autka kupować ;)
 
Witam

Ja również mam wielką ochotę aby już coś kupic. Ale wstrzymuje się ponieważ czekam aż pan doktor powie jaka płeć.
Ale niektóre rzeczy można kupić niezależnie od płci. No chyba że chce się jedne wieeelkie zakupy :-)
26 lipca idę na badania i jak się dowiem to zacznie sie szaleństwo. Już dziś przechodząc obok sklepu z dziecięcymi ubrankami i zabawkami nie mogę się powstrzymać aby nie wejść do środka. Mój mąż chce już autka kupować ;)
Jak każdy facet - kobiety i autka :-D
A co do sklepów z ubrankami i zabawkami to ja też prawie żadnego nie omijam :-)
 
Moj maz twierdzi, ze moim ulubionym slowem jest ostatnio slowo ¨kupic¨;-)
Faktycznie ciagle mysle co jeszcze musze dokupic;-)

A jezeli chodzi o wyprawke, to odradzam kupowanie nozyczek do paznokci z zaoraglonymi koncami - Canpol, bo nie mam pojecia do czego sluza:no: napewno nie do obcinania paznokci;-)
 
reklama
Do góry