reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

Dziewczyny dzieki za zycenia powodzenia na egzaminie. Probny poszedl super (biorac pod uwage ze uczylam sie tylko 2 dni przed kursami i to co na kursach). Zobaczymy 9 czerwca! :)

Joeey tez sie zdziwilam ze marchew uczula (nie wiem czy pisalam ze znalazlam na necie oczywiscie potwierdzenie ze uczula.....zwariowac mozna)!

Natka - ja bym nie byla na 100% pewna ze Ingusia nie ma uczulenia na marchew....skoro piszesz ze ma wysypke....Lence znowu daje tylko mleko i jabluszko i juz jest lepiej na buzi bo krosteczki zbladly...I mam wrazenie ze po brokule tez nic jej nie bylo, ale mine miala nie tega jak go jadla. Ale caly sloiczek wpylila...:) Ale zanim wroce do brokula to poczekam zeby na dobre pozbyc sie wysypki.

A wracajac do marchwi to mi sie dziwna rzecz stala po porodzie. Nie toleruje marchwi surowej wlasnie! I nie wiem skad mi sie to wzielo bo wczesniej nigdy nie mialam z tym problemu. A teraz jak tylko wypije marwit marchwiowy lub zjem surowa marchew prawie natychmiast boli mnie brzuch i mam rozwolnienie. Trwa to od 30 do 60 minut i mija...Nie wiem o co chodzi. Gotowana moge jesc. ???
 
reklama
Gabi, a u nas brokul z Gerbera tez z checia zostal wciagniety, jak marchewka :) Dalam Kubie pol sloiczka, nie chcialam przesadzic, chociaz Mlody chetnie zjadlby wiecej. Podalam tez mu zaraz po troche marchewki to chetnie jadl, ale robil przy niej takie miny jakby byla kwasna :) Wczoraj przy marchwi takich min nie strzelal :)
Dzis trzeci raz dostal staly posilek, a gdy tylko zobaczyl, ze siadam przy nim z lyzeczka od razu skojarzyl to z jedzeniem i buziola za wczasu zaczal otwierac :) Smiesznie to wygladalo :)

Dziekujemy za gratulacje :) Zabek sliczny, ma sie dobrze ;) Musze poszukac w necie jak nalezy dbac o takie mlode zabki u takich szkrabow, chyba ze Wy wiecie cos na ten temat?

Pozdrawiam,
Agnieszka
 
Agnes gratulujemy zebuska ;D

Ale ze mnie klipa i wredna mama, dzis bylam jakas dziwna i daje Oli zupke z marchewki +warzywka i tak daje lyzeczki i nagle patrze do sloika a tam dziwna konsystencja i kosztuje bo sobie pomyslalam ze moze zepsulo sie i co ??? ??? zupka byla kompletnie lodowata.Klipa ze mnie bo wyjelam z lodowki i zapomnialam podgrzac a moje dziecie nie zwrocilo mi uwagi hehe :-[ :-[
 
Martam ja podobnie jak Sorbuś nie karmię w nocy. Ingusia je po kąpieli ok. 20.30 i potem ok. 7.00-7.30. Zagęszczam Nutritonem zgodnie z zaleceniem lekarza, bo Mała strasznie wymiotowała.

Pamciu to chyba jednak proszek, bo wysypka ładnie znika. :)

Agnesa gratuluję ząbka!!! :laugh: My już się nie możemy doczekać.

 
wiolus no agentka z ciebie ;) :laugh: :laugh:

martam ja daje małej kaszke mleczno-ryzową bo ona głodomorek jest i samo mleczko to jej nie wystarcza ale to zageszczanie to juz decyzja nalezy do ciebie czy dzidzia potrzebuje czy nie

pamcia
no dziwna sprawa z ta marchewką :p ::) ::) ::)
 
dziewczyny ile razy dziennie podajecie swoim maluszkom pokarmy stale?
Agnesa-gratulujemy pierwszego zabka, my tez czekamy z niecierpliwoscia.
 
reklama
Natalia to suer ze to proszek bo to latwiej wyeliminiowac....:) U nas tez zanika bo marchwi nie jemy...a tak jej smakowalo...:(

Wiolus nie skrzywila sie bo podobno dzieciom jest obojetne czy cieple czy zimne. Byle nie za cieple.
 
Do góry