reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

A mnie sie wlasnie przypomnialo, ze mam ksiazke kucharska dla niemowlat. I w niej na wiek 5 miesiecy sa przepisy na kisielek, przecier, soczek i zupki. Sa w niej przepisy na poszczegolne miesiace zycia dziecka, az do 12tu miesiecy.
Mam ja w wersji elektronicznej takze jesli ktoras z Was chce to moge przeslac na emaila.

Dzis Kubus znow ze smakiem zjadl mini obiadek :) Mysle, ze bede tez gotowala dla niego, ale niech najpierw sie troche rozkreci na sloiczkach :)

Pozdrawiam,
Agnieszka
 
reklama
Agnesa super! A może mogłabyś nam wrzucić tutaj na forum, hm? :) Myślę, że każda z nas chętnie skorzysta z Twoich przepisów.
 
pamciaw pisze:
nie skrzywila sie bo podobno dzieciom jest obojetne czy cieple czy zimne. Byle nie za cieple.

kurcze a Maja za skarby świata soku zimnego tzn takiego pokojowego nie wypije tylko podgrzeac jej trzeba ::) ::) ::) :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Do góry