reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe pokarmy

Nieraz i zęby nie pomagają.Ostatnio dałam Victorowi makaron świderki na obiad i połykał je w całości:szok:nawet raz nie mamlnął buziom co by choć na pół go przegryźć i skończyło się,że mu przekrajałam bo patrzeć nie mogłam co on wyprawia.Przy przełykaniu aż głową ruszał co by mu łatwiej się połykało ale nie gryzł:no:
 
reklama
hehe Vici Antonio tak samo zjadał swiderki, teraz kupuje jak najdrobniejszy makaron:tak:
a owoce tez zawsze obieram:-) ostatnio zjadł pomidora ze skórką, na szczęście nic nie było.
 
Pewnie tak ale dzięki temu moje dziecko dostaje teraz makarony gwiazdki,nitki.Kurcze szukam literek ale znaleźć nie mogę.Uwielbiałam je jak byłam mała:yes:
A dajecie już wasze jedzenie czy dalej gotujecie dzieciaczkom osobno??Bo ja tylko nasze zupki daję bo są delikatne a reszta to osobno(no jeszcze ziemniaki od nas daję)
 
Vici co Antos je zalezy od mojego leniwca:-D zupki jemy wszyscy takie same a drugie danie podobnie, zazwyczaj jak dla nas cos pieke to Antosiowi gotuje mięsko, staram sie dawac jemu gotowane rzeczy. I zawsze mam zupki kupne w słoiczkach, jak nie chce mi sie nic robic to daje mu takie:tak:
ostatnio robie tez mu koktajl truskawkowy, oczywiście na mleczku modyf, Antos zajada się, wypija od razu całą butle.
 
Asiun naprawde wspolczuje. I ja myslalm ze mam problem z jedzenim z moimi dzieciakami. Tylko pamietaj ze takie przemycanie jedzenia w tym co lubi moze sie skoczyc zle bo moze przestac polubic nawet nutramigen gdyz poczuje calkiem inny smak.


Woloszki - stosuję ten podstęp od kilku miesięcy i działa:tak::tak:. A poza tym Nutramigen ma tak okropny smak, że zabija wszystkie inne:baffled::-D:-D
 
Ja też jeszcze obieram Dominice owoce.Ale ostatnio zabrała mi nektarynkę ze skórką i nic jej po niej nie było.Co do obiadów to Dominika prawie wszystko je to co ja oprócz mocno smażonych rzeczy a tak to zupy i drugie dania je tak jak ja.Bo jak mam coś innego na talerzu to próbuje ode mnie i tak zabrać.
 
reklama
Maks pozera kazdy owoc. tylko nie lubi pestkowych winogron jemu kupuje bezpestkowe. Maja do reki zadnego nie wezmie owoca ale jak jej zrobie jakis deser, mus itp to je az sie uszy trzesa. No i MAja odkad pamietam uwielbia maslanke z truskawkami jeju ze sklepu nawet pije prosto z kartonu :tak:
A co do obiadow zjada nasze zupy, drugie danie to ciezko jej wchodzi , chyba bedzie zupowa panienka jak jej braciszek :tak:, ale sa dni ze pozera wszystko. No i oczywiscie zawsze w szafce na wszelki wypadek mamy jakis obiadek sloiczkowy.
 
Do góry