reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie NOWYCH POKARMÓW...kiedy,jakie?

A jaki Ewa dajesz ten twarozek?

Sarze rano zrobilam grysik na mleku. Strasznie jej to smakowalo. A na kolacje zjadla znowu spaghetti :-) Zauwazylam, ze moje dziecko uwielbia wloska kuchnie :-D ;-)
 
reklama
Sandra ja daje małej twarożek Almette z misiowym-szpinakowym, zjada cały głeboki talerz, na prawdę jej smakuje:tak:

a ja dzis miałam dać rybke małej bo tydzień temu jadła i po 3 dniach ja obsypało i zeszło i chciałam sprawdzic czy to od ryby no ale robiłam na pzrze i spaliłam garnek:wściekła/y:n i z rybki nici po prześmierdla spalenizną:sick:

wczoraj kupiłam kaszke z bobovity ta nowa na smaczny sen i jakos mi podśmierduje drożdzami:baffled:nie wiem czy ja taka przewrażliwiona czy jak , kupowała juz któraś??
 
Sandra ja daje małej twarożek Almette z misiowym-szpinakowym, zjada cały głeboki talerz, na prawdę jej smakuje:tak:

a ja dzis miałam dać rybke małej bo tydzień temu jadła i po 3 dniach ja obsypało i zeszło i chciałam sprawdzic czy to od ryby no ale robiłam na pzrze i spaliłam garnek:wściekła/y:n i z rybki nici po prześmierdla spalenizną:sick:

wczoraj kupiłam kaszke z bobovity ta nowa na smaczny sen i jakos mi podśmierduje drożdzami:baffled:nie wiem czy ja taka przewrażliwiona czy jak , kupowała juz któraś??

ja ja mialam,rzeczywiscie inny zapach i smak ale to pewnie przez to ,ze to juz zbozowa a nie ryzowa....
 
Ja tez ja mialam i bylam bardzo zadowolona. Piotrus dostal od mojej kolezanki (bo ja to zawsze mleczno - ryzowe kupuje) wieloowocowa i za kazdym razem bylo mu malo (a robilam naprawde konkretna porcje!). Jak skoncze zapasy Nestle, to kupie wlasnie te kaszki.
 
ja ogólnie uważam,że kaszki z bobovity sa lepsze i łatwiej sie je rozrabia... w tych nestle jakies pluchy się robiły...

a wczoraj kupiłam małej kaszke mleczno-pszenną z tartymi sucharkami... małej chyba posmakowała, bo zjadła ponad 220 ml

a co do twarożka- daje małej z piatnicy.
 
Pszczoła, po długotrwałym kryzysie, odzyskała apetyt:tak: Kształtują sie tez juz jej kulinarne gusta. Najchetniej z "konkretów" je dania zawierające czosnek:szok: i kasze jeczmienną. Bardzo lubi tez brokuły:tak: Podaje jej obiad dwudaniowy: najpierw zupe, a za ok. godzine-poltorej drugie danie, np. placuszki z cukinii, kolorowe kopytka, spaghetti (w wersji niemowlecej;-)), gotowane na parze warzywa i miesko, itd. Niestety, pokarmy plynne i połplynne Pszczola je li i jedynie z butli (przez smoka do papek), a "twardsze" je sama raczkami lub ona paluszkiem pokazuje mi na talerzu co chce, a ja jej to swoja reka pakuje do paszczy:eek: Taka cwana jest:tak: Łyzeczkę toleruje tylko jak karmię ja jogurtem naturalnym (najlepiej z lodowki:confused:). Twarozek robie jej sama z mleka pasteryzowanego.
Kaszki bardzo lubi. Najbardziej do tej pory smakowala jej mleczno-ryzowa z malinami nestle, do ktorej dodaje jej jednego pokruszonego miskopta. Dzisiaj kupilam jej Bobovity mleczno-pszenną z tartymi sucharkami, zobaczymy ja jej podejdzie:tak:
 
Renee u mnie łatwo dostępna każda kaszka bobovity, mów jakie smaki to Ci podeślę;-)
dominique a może Pszczoła woli widelcem:-) fajnie, że ma taki apetyt, no i jak Ci się chce takie cuda wymyślać:-D
 
reklama
dominique- widze że ty jakieś bardziej wymyślne dania robisz małej, podeslij no jakieś pomysły bo mi się wena kończy:no:
 
Do góry