reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie NOWYCH POKARMÓW...kiedy,jakie?

Dziewczyny, ale mi smaka na te gofry zrobilyscie :-p Zaraz po pierwszym zamawiam to urzadzenie :tak::tak::-):-)

A Sara ma dalej apetyt ze szok! :szok:

Przedwczoraj w ciagu godziny zjadla 2 parowki, kiwi i sloiczek marchewki z jablkiem! :szok::-)
A dzisiaj od rana wrzucila juz w siebie Gerbera banany i jablka z twarozkiem, a na drugie mama mi mowila, ze sie uparla na Danonka :-) i do tego calego banana! (zamieni sie dzisiaj w twarozek albo banana :-D:-D;-);-))

A wczorajszy jadlospis wygladal tak:
  • owsianka owocowa
  • 2 parowki
  • zupa pomidorowa z ryzem i indykiem
  • kiwi
  • Danonek
  • kroma z chleba z poledwica i zoltym serem
  • 3 plasteki samej poledwicy
  • 1 duzy plaster sera zoltego
  • 2 butelki picia - herbatka owocowa i sok przecierowy
  • mleko na wieczor :szok:
 
reklama
Przyjaciele z Slubic przywiezli mi wczoraj cala torbe sloiczkow! :szok::-) Zaopatruja sie w sloiczki w Niemczech, wiec przy okazji i mnie nazwozili jedzonka dla Sary.
W porownaniu z dostepnymi sloiczkami w naszych sklepach u nich wybor jest niesamowity! Hipp, Bebivita, Milsan, Alete i inne :-)
Wszystkie sloiczki mam powyzej 12 lub 18 mies. zycia (poj. ok. 250-300ml)- desery z musli, jogurtem, herbatnikami i sucharkami, z kawalkami owocow (mandarynki, mango, papaja i inne egoztyczne pysznosci :-)) i obiadowe - np. tagliatelle z sosem szpinakowo-serowym albo ziemniaczki z kawalkami kurczaka z fasolka szparagowa :-):-):-) I w smaku jest pyszne :tak::tak::tak:
Sara wciela na sniadanie ogromny sloik jablek i bananow z musli i az sie przy tym oblizywala :-):-):-)
Jestesmy zaopatrzone na najblizszy miesiac :-):-):-)
 
sandra1982- fajnie :))) Ja w hiszpanii też chciałam poeksperymentować z tamtejszymi obiadkami, ale wybór był niewielki, dużo mniejszy niż w Polsce i dużo mniej atrakcyjny smakowo (w dodatku do prawie wszystkich obiadków ładowali soję :wściekła/y:).
Smacznego dla Sarki :))
 
Super Karoo ten opiekacz :tak: Daj znac jak wyszly gofry:-):-):-) ale cena dosyc wysoka - ja po 1.03 kupie, ale taki tanszy max. za 150zl :-pI on ma jeszcze funkcje grilla? Miecho na nim tez robiliscie?

Leika, co kraj to obyczaj :-) W Niemczech sloiczkow i innych gotowcow pod dostatkiem - nie wie czlowiek w czym wybierac ;-):-)
 
sandra ale super:-)
Leika w Grecji też był żaden wybór, tam chyba dzieci szybciej dostają dorosłe jedzenie, słoiczki były Nestle i Hipp, ale tylko całkowicie przetarte, takich od 10-12 miesiąca wcale nie mieli, no chyba, że w większym mieście:-p
teraz słoiki u nas na rezerwie stoją, często zupy gotuję to i Alka poje z nami, ale mięsko musi być posiekane drobno, reszta niekoniecznie;-)
 
reklama
Natek je obiadek ze słoiczka w południe, przed drzemką, a koło 17 je z nami nasz obiad ;-) Tylko dlatego korzystamy nadal ze słoiczków, żebym dwóch obiadów nie musiała gotować ;-):tak:
 
Do góry