reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

Jestem za ;)
Ja dzis z ewka nie cwiczylam bo gosc w domu i tylko dałam rade przysiady jak wybyli z domu do sklepu...
 
reklama
Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze cwiczenia! Tez bym chciala cos z moim brzuchen zrobic,bo reszta jest ok :-) ale mam taki slomiany zapal,ze nawet nie wiem czy jest sens zaczynac,dwa dni cwiczylam aerobiczna 6 weidere,ale potem zapomnialam, mysle teraz o chodakowskiej :-) ale na pewno bez diety :-) hehe :-)

Akuku dasz rade :-) pisz nam tutaj codziennie, to motywujace bedzie dla Ciebie i dla innych pewnie tez :-)!

Siva pieknie wygladasz,cialo rewelacja :-)!

Kasia super figurka :-)

Marika a Ty szczupkutka juz bardzo jestes, dieta eliminacyjna jednak gubi kilogramy.
 
Ostatnia edycja:
O :-) wlasnie o tym pisalam :-) moze rzeczywiscie w grupie mi to lepiej pojdzie :-) tylko czy to na 'oponke' dobre bedzie czy Ewa lepsza?
 
Tamtusia- ewka dziala po calosci:) ale ja mam wrazenie że bardziej uda po jej cwiczeniach czuje niz brzuch. Ewki nie robię codziennie. A A 6 bede robila cidziennie a ewke że 3 razy w tyg. Wiec ja brzuch zaczynam jutro:) zapraszam:)
 
slynne-a6-weidera-.jpg






i filmik jak wykonywac https://www.youtube.com/watch?v=mBHSM8qmmx8
 
Ja już dwa razy podchodzilam do A6W i powiem Wam, że doszłam do 32 dnia i odpuściłam. Wg mnie to efekty zbyt małe do wysiłku - wolę Ewke i MelB.
 
Ja też kiedyś robiłam A6W, męczące a efekty średnie. Może teraz dorzucę do zestawu Ewki. Idę właśnie robić Turbo Wyzwanie :) i z przysiadami dziś zaczynam :)

Od dzisiaj dieta, bo wczoraj zorientowałam się, że mało składników mam. Dzisiaj na śniadanie omlet na słodko z płatkami owsianymi. Pycha!!!!
 
Moejski bandyta a jak robis ten omlet ? Dasz przepis ?

Ja A6W nigdy nie robilam ale sprobuje ;)

Musze kupic dvd zeby moc robic turbo wyzwanie ;)
 
Akuku - Chodakowska podała na swoim profilu, książkę z przepisami jej też mam, ale nie wiem czy to akurat jest w tej knidze. Przepis:

Omlet na słodko
• 2 jajka ( 1 żółtko, 2 białka )
• 3 łyżki płatków owsianych
• 1 łyżka kakao
• szczypta cynamonu
• świeże owoce np. maliny, borówki

Wszystkie składniki należy dokładnie wymieszać, a następnie wylać mieszankę na patelnię. Po 2 minutach przekręcić omlet na chwilę na drugą stronę. Podawaj z ulubionymi owocami.


Przyznam się - dosłodziłam delikatnie miodem.
 
reklama
Do góry