reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

Az sie musze zmierzyc pozniej:) ja nie umiem mierzyc tali bo nie wiem gdzie dokladnie. Ja mierzylam sobie na poczatku udo i brzuch w tym najszerszym miejscu ze 2 cm ponizej pepka:)
 
reklama
To i js zrobilam pomiar:
Brzuch w najszerszym miejscu 92cm a było 101.
Udo 50 a było 55.
Talia 74 czyli brzuch do poprawy najbardziej :)
Poprzedni pomiar byl 1 lipca czyli 1,5 miesiaca. Zmobilizowalam sie troche bo już mi się nie chcialo ćwiczyć.
Zrobilam dzis pół Ewki( tego dla docell) ale za dużo biegania i skakania - biust.
Pozniej **A6 i mel b - abs.
 
Ostatnia edycja:
Dzieki. Po kg az takiej roznicy moze nie ma. Najgorszy jest sflaczaly brzuch:/ ale tu tylko ćwiczenia. Chociaż nigdy nie mialam ładnego , plaskiegi brzucha. Zawsze oponka byla:) ale pierwszy raz tak dlugo cwicze wiec moze:)
 
I jak? Cisza w temacie wiec pewnie idzie Wam jak mi. Czyli nie idzie. Robie tylko A6 dzisiaj 7 dzien. I czuje w srodku ten mięsień co pracuje:) ciekawe kiedy go zobacze he he :*D
 
witajcie powakacyjnie :)
Z duma moge powiedziec, ze mimo wojazy nie zaprzestalam walki o forme :) fakt, ze codziennie nie udawalo sie pocwiczyc, ale przez 80% dni wyrzucalam moich panow na popoludniowy spacer a sama tablet, sportowe buty, recznik na podlowe i wylewalam siodme poty ;)
Teraz cwicze turbo wyzwanie+15min na brzuch z tej ksiazki Chodakowkiej, detocell+15 min na brzuch lub killera. Kilera solo, bo po killerze nie dam rady juz nic.
jak czasu malo to tylko detocella, a jak zupelnie nie mam czasu to tylko exkra rozgrzewka mojego wlasnego pomyslu i 15min na brzuch :)
Czasem wychodze pobiegac, jak pogoda dopisuje, ale ostatnio najwyzej raz w tygodniu sie udawalo. Mam nadzieje, ze sie poprawie

Ogolnie mam troche stracha, bo wrocilam do pracy w poniedzialek. Na razie udawalo mi sie co wieczor zebrac sie w sobie i pocwiczyc godzine, ale bardzo ciezko jest, jak lozko wola "chodz...no chodz, jestem taaakie wygodnie, a ty taaka zmeczona"
zobaczymy jak dalej mi sie to uda, mam cel, zeby minimum 3 x w tygodniu cwiczyc. A najlepiej czesciej, ale nie chce narzucac za wiele, lepiej mniej narzucic i mile sie sama soba zaskoczyc ;)

Waga bez zmian, obwody wydawaly mi sie takie same, ale spodnie wyraznie luzniejsze, a komplementy po powrocie do pracy cudowne. Typu "nigdy bym nie powiedzial, ze bylas w ciazy" albo "wygladasz jeszcze lepiej niz przed ciaza" :D dla samych komplementow warto wrocic :)

Kamag- gratuluje samozaparcia :) rewelacyjne wyniki

SIva - ty dynamicie :) wygladasz bosko :) mnie tez kolana strzelaja przy pierwszych powtorzeniach, ale tlumacze to wiekiem, wazne, ze przestaja ;)

Bandytko, u mnie tez 6 weidera dala mizerny efekt, a nudne to jak jasny gwint, jak robilam koncowe dni, to naprawde psychicznie z nudow wysiadalam :/

Kasia, ale z Ciebie sliczna i pozytywna dziewczyna :)

Akuku, moja pierwsza motywatorko :) Jak Ty to robisz, ze trzymasz diete i torty robisz? ja bym nie dala rady, musze probowac gotujac :)


Posciadalam sobie z netu programy Jill Michaels no more trouble zones i banish fat boost metabolism complete workout.
Bede cwiczyc cialo i zardzewialy angielski za jednym razem. Czyz to nie cudowny plan?
 
Bylam na zakupach. W zasadzie szukalam jakiejs marynarki ale ale :) mierzylam rozm. M i albo 38 albo 36. Kurcze zawsze tylko L i Xl miło sie zaskoczylam. Nawet sie niedzielnie na skalpela 2 skusiłam :*D sorry ze sie tak chwalę ale milion razy sie odchudzalam itd i nigdy nie mialam tak realnych efektów. Musze sobie jakies ciuszki nowe dokupić bo juz w niektórych wyglądam jak bym po starszej siostrze nosila. Ale na zakupy nie ma vi sie wybierac teraz bo przed rozpoczęciem roku ceny sa wysokie i zero promocji...


Co do figury pozostawia jeszcze sporo do zyczenia brzuch w szczególności.... Ale skoro ćwicze niecale 2 mc i to baaardzo nieregularnie to mam nadzieję ze jeszcze troche i ten brzuch sie wyrobi.
 
reklama
Akuku ty to masz fitness przy swojej trójce:) i torty i gotowanie:) ja cwicze ze 3 x w tyg ale jak m bierze małą na spacer no i codzinnie rano spaceruje 2 godziny. Na więcej nie umiem sie zorganizować tzn me dziecie mi nie daje:)
 
Do góry