reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

reklama
Jejku, ale będziecie miały nagrodę za te wyrzeczenia, jak już skończycie kp - podziwiam Was wszystkie razem i każdą z osobna, ja bym chyba wykorkowała przy takich dietach jakie wy przez te dzieciowe alergie macie:-p

Siva wow, pięęęęęknie się prezentujesz - ciałko cudne, jakbyś nigdy w ciąży nie była:) Zazdroszczę figury - i biustu też;)

Akuku to mnie nie pocieszyłaś - wychodzi na to, że laktacja mi się unormowała, bo tak mi się cycki zmniejszyły że aż się wkurzam;) A było tak pięknie:D
 
Jagus hehe ja to jakis ewenement jestem bo po ciazach z biustu b zostali mi d ale pewniebjaj schudne wroce do b i bede przeszczesliwa..przynajmniej nie bede musiala sie trzymac za cycki biegajac.
 
Hehe Akuku ja teraz pewnie wróciłam do B (ważę 62, przed ciążą 65), ale wcale bym się na C nie obraziła - chyba niestety nie jest mi dane;) No ale kobiecie nie dogodzisz, a w sprawach cyckowych to już chyba w ogóle ciężko;)
 
Ja przed ciążą mialam D. Moze i wyglada w dekoldzie ladbie ale dla mnie to byl problem. Bluzki sie podciagaly. Bujaly sie przy chodzeniu itd. I nie ma sily na grawitacje. Wiec majac w przyszlosci +40 lat, Wole miec male a nie nalesniki ktore zwiniete w biustonosz są ok a beZ rozwijaja sie do pepka. W ciazy coraz wieksze. A po porodzie jak doszla laktacja i wkladki *F bylo malo. ! Na szczescie razem z kg ( w ciazy 93 teraz 65 kg ) zszedl biust i nie wiem jaki dokladnie rozmiar teraz ale mysle że C :) co mnie cieszy a mam nadzieje ze cwiczenia i dieta sprawia ze bedzie B. :)
 
U mnie na początku laktacji było 75 H, teraz jest już 70 E. Przed ciążą miałam 75 E czyli prawie taki sam. I tak by mogło juz zostać :)
 
reklama
Do góry