reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy:-)

Dziewczyny, oby te kg szybciej spadały. Ja, pomimo, ze zostało mi do zrzucenia jakies 3-4 kg do wagi sprzed ciazy, to od powrotu ze szpitala wchodze we wszystkie rzeczy przedciazowe.

Zbędne kg pewnie juz dawno bym zrzucila, ale nadrabiam 9-cio miesieczne zaleglosci w jedzeniu slodkosci ;)
 
reklama
Bebzonik fakt mało przybyłam ale jednak biodra sie mi przy ciązy poszerzyły i nie moge wejść w rzeczy które nosiłam przed zajściem w ciążę i cycusie też mi z trzy rozmiary urosły.I dlatego się zastanawiam jak długo mi zejdzie jak mi się one przestawią na dawny rozmiar.
 
U nas wygląda na to że mała jest uczulona na coś, co jest w słodyczach. Bo po tygodniu zaczłam znów je jeść i znów mała ma malutkie krosteczki na buzi. Także moze w moich wyrzeczeniach nadzieja :-):-)
 
A ja od 10 minut używam pasa Pani Teresa. Kupiłam rozmiar mniejszy, ale weszłam bez problemu. Jedyne co, to mógłby być trochę dłuższy. Te 24 cm to troszkę za mało. Zobaczymy czy coś poprawi. No i w wolnych chwilach jakieś brzuszki itp.
 
A ja dzis ujrzalam magiczne 59yeahhhhh!!!! Bo do tej pory stanęła na 60,5 wiec jeszcze tylko 1kg do wagi sprzed ciazy:-) ćwiczenia by sie przydały bo po drugiej ciazy skóra juz duzo gorsza...
 
Mambusia dzieki:-) nawet kilosy nie są tak ważne jak świadomość ze mieszczą sie w rurki sprzed ciazy:-D
 
reklama
ja widzę ze moge jesc coraz wiecej roznych rzeczy i Maksiowi nic nie szkodzi wiec tez korzystam no i niestety waga stanela w miejscu. Musze sie pilnowac bo w ciuchy na chrzciny sie nie zmieszcze :no:
 
Do góry