reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy:-)

reklama
Karola zabrałam sie za tego ABS cwiczę 8 min na brzuch i 8 min na nogi mam nadzieje że coś z wagą ruszy bo musze schudnac do chrzcin żeby w płaszczyk sie zapiąc a mam na to praktycznie 15 dni. w przeciwnym razie musze kupic cos nowego a nie chce bo i tak mam mase wydatków związanych z chrztem.
Sylwiczka , mam nadzieję, że ćwiczenia sprawdzą się u Ciebie:) Życzę powodzenia... ja póki co obiecałam sobie , że zacznę ćwiczyć z początkiem listopada, teraz póki co regeneruje jeszcze siły.
 
ja mam jeszcze 2 kg do wagi sprzed ciazy ale w takim tempie i z moim menu pewnie zrzuce wiecej :tak: dzisiaj weszłam juz w jedne dzinsy sprzed roku wiec jestem happy ze w koncu mam w co sie ubrac :-)
 
A ja dziś zaczęłam 6 wejdera i ćwiczenia na biuścik (co by za bardzo nie opadł). Mój K mówi, ze nie dam rady z 6 wejdera, no zobaczymy - uprę się i jemu na przekór dam radę. Nie mam w domu wagi, ale sobie kupię, za to w niedzielę udało mi się zapiąć w jeansy z przed ciąży - więc cieszę się, ze nie jest aż tak źle jak mi się wydawało.
 
Mi jeszcze sporo brakuje do wagi sprzed ciąży, a chciałabym jeszcze dodatkowe kg zrzucić. Narazie nie ćwiczę, bo rana po cc jeszcze za świeża. No i z pokarmem u mnie coraz gorzej. Nie wiem jak długo jeszcze pociągnę. Gdy skończy się całkowicie dorzucę do ćwiczeń jeszcze dietę, powinno pójść w miarę szybko.
 
Ja już jestem na -3 kg sprzed ciąży...Dobrze idzie, jeszcze ze dwa i zgubię i będę mega szczęśliwa...:-)nogi i tyłek to mi się takie szczupłe zrobiły, że wszystkie spodnie na mnie wiszą, chyba muszę się wybrać na zakupy i zaopatrzyć szafę w mniejsze rozmiary...Także ja za żadne ćwiczenia się nie zabieram, bo zostały by ze mnie tylko piersi:-)
 
Ola super, udanych zakupów:-)
Bluetoothja stosuje kremy z ciazy na rozstepy i cellulit mama Perfecta. Ale nie wierze w ich cudowna moc, bez ćwiczeń skóra sie nie zmieni napewno...
 
reklama
Do góry