reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

reklama
Agnieszka18- jejQ gratuluje wytrwalosci...ja to nie mam czasu na brzuszki i inne cwiczenia...mąz obiecal ze wysle mnie na kosmetykę jak brzuszek nie zniknie i rozstępy.....




 
Agnieszko,jak ja ci zazdroszcze wytrwałości:tak:

ja ma za sobą kolejne 2kg.jeszcze tylko 4 do wagi sprzed ciąży.ale zastanawiam się czy już tak nie zostać,bo podobno w moich 48 kg troche zbyt mizernie wygladałam.no ale jeszcze z kilo mniej nie zaszkodzi:-D
 
ja dzis rano sie wazylam i mam juz kilo mniej niz przed ciaza :-):-):-) jeszcze tylko musze odbudowac miesinie - od tygodnia robie te cwiczenia na brzuszki, co kiedys wkleilam w tym watku. a jk mala skonczy 4 miesiace czyli gdzies w II polowie stycznia, to zaczynamy cala rodzinka chodzic na basen!!! juz sie doczekac nie moge :-) tatus bedzie zmala cwiczyl, a ja w tym czasie bede sobie plywac :tak:
 
a ja z trochę innej beczki - właśnie dostałam okres, co mnie wcale nie cieszy :-( Gdy karmiłam Maćka piersią, tylko piersią, to dostałam dopiero koło 9 m-ca.
 


Dziewczynki a ja wczoraj poszłam na masaż...
tak mnie tam wygnietli.....i mam kazdy kręg nastawiony...wszystko mi strzelalo i pykało..takie mialam kości zastane...okazuje się ze ciąza bardzo mnie fizycznie obciązyla...no i porod.....kark mialam na maxa sztywny od parcia przy porodzie....ale juz nastawiony :-)

Dziś czuje się taka lekka...i w ogole jakoś mi dobrze....poza masazem dostalam dużą dawkę Energii....taka metoda alternatywna..poza tym nawąchalam sie olejkow eterycznych i posluchalam mantr przy ktorych zapomnialam ze mam rodzine...taki RELAX.

aHHHHH dobrze bylo zrobic coś tylko dla siebie :tak:
 
To fakt Czarodziejko, musze tez sie zmobilizowac...

Mamuska, dopiero teraz doczytalam...ale ci Mikolaj czerwony prezent przyniusl,co? A ty karmisz tylko piersia?bo ja tak i zastanawiam kiedy mnie wstreciucha nawiedzi.
 
Mamuska,MoniQa nie jestescie same, ja karmie piersia, czasami dokarmie max.3 butelkami ( ok. 60 ml.) na tydzien Amelke i tesik dostalam @.
Nie jestem co prawda zla o to ale zaskoczona....spodziewalas sie ze dostane po 6 miesiacu a tu po 7 tygodniach od porodu :szok:
Co do mej formy to kiepsko, zawsze jak mam dostac @ to mam apetyt na slodkie i efekt taki ze w tydzien zlapalam 2 kg :wściekła/y: .....powiedzialam sobie ze do konca roku sobie podjem ale od stycznia biore sie za siebie !!!
 
A ja ostatnio po tym dużym spadku wagi po porodzie zaczęłam troszeczkę tyć :-( :baffled: Nie wiem ile kilo bo mi się waga zepsuła :wściekła/y: Ale widzę że odrobinkę przytyłam... No cóż, przestanę karmić to sobie schudnę :-) teraz dzidzia najważniejsza! :tak: Aha @ u mnie nie ma! :-) i oby jak najdłużej nie było :tak:
 
reklama
Dziewczyny a ja wreszcie sie wbiłam w najciaśniejsze dzinsy jakie mam...JUUUUUPI!!!
schudlam sporo....to chyba przez te spacerki z mackiem..he he
bardzo sie ciesze...ale zbliżają sie świeta..czuje ze wroce z nadwagą:-D :-D :-D
 
Do góry