reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

Ponieważ nie karmię piersią już wcale, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebym się wzięła za odchudzanie! :tak: I tak kupiłam sobie już herbatki, które mnie przeczyszczają i to baaaardzo. Zapisałam się na ćwiczonka i oczywiście do tego dieta ż.m. czyli żreć mniej :-) Zaczynam od Nowego Roku i to wcale nie jest rzucanie słów na wiatr, bo jak ja się zawezmę... ;-) Już raz udało mi się schudnąć i to bardzo. W 4 m-ce spadłam z UWAGA... 92 kg!!! (przy wzroście 1,68) :zawstydzona/y: do 70kg! Wcale się przy tym nie głodziłam. Po prostu trochę sie ograniczyłam i ćwiczonka i poszło... :tak:

Dziewczyny trzymajcie kciuki, żeby mi się tym razem udało!!!
 
reklama
Mamuska kciuki zaciśnięte!!! :-) Będę Ci kibicować :-) No i gratuluję postanowienia i zycze wytrwałości :tak:
 
Ja też muszę się wziąśc za siebie trochę jeszcze zostało tu i ówdzie ale silnej woli u mnie brak - gubią mnie słodycze:zawstydzona/y:
Mamuśka jakie herbatki popijasz :confused:
trzymam za Ciebie kciukasy:tak::-)
 
Loja ja piję te 3 fazowe firmy Herbapol. Najpierw przez 2 tyg. pije się jedną na spalanie, potem przez tydzień oczyszczającą i trzeci etap to stabilizacja. To się pije 3 razy dziennie. Jak dla mnie to jest okropne w smaku, ale można się przywyknąć. Na mnie działa świetnie. :tak:
 
Dzięki Mamuśka na pewno spróbuję :-):-):-):-) mam nadzieję że na mnie też podziałają:-D
 
Mamuska i ja trzymam za Ciebie kciuki :happy: i dolanczam do Ciebie :-):laugh2:;-):happy: ..w grupie razniej

Od 1 ostra jazda bez trzymanki ;-):-)
 
Loja, Moniqa dzięki za trzymanie kciukasów!!! :-)
Cieszę się Moniqa, że postanowiłaś dołączyć do mnie! Pewnie, że razem raźniej ale i bardziej motywująco - fajnie! :tak: Kup sobie preparaty witaminowe, bo przy diecie będziesz traciła minerały (przynajmniej na początku) i pamietaj pij duuuużo wody mineralnej :tak:
 
reklama
dołaczam do grona odchudzających się mamuś, ja trwam w ostrej diecie od 3 dni, mam do zrzucenia jakieś ..... 20kg:tak:
Mamuśka, Moniqa - trzymam kciuki:biggrin2:
 
Do góry