reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławskie brzuchatki

Hej, ja jestem po badaniu prenatalnym. Jutro mam dalszą diagnostykę, bo nie wyszły za dobrze i mam podwyższone ryzyko trisomii 21 (1:250)... Ogólnie cała anatomia płodu w porządku, wszystko na swoim miejscu łącznie z kością nosową, ale NT w górnej granicy (2,59). No i biochemia też trochę zawyżyła ryzyko ale to nieznacznie. Trochę się stresuję teraz i humor mi siadł, ale staram się być dobrej myśli [emoji1696][emoji1696]
 
reklama
Po drugim badaniu wyszło u mnie wszystko w porządku [emoji16] dzidziołek zdrowy, na pierwszych był źle ułożony do pomiaru (pod kątem) dlatego wynik NT wysoki. Na drugim badaniu doktor męczyła mnie 2,5godziny z przerwami żeby mały łobuz zaczął współpracować i NT wyszło już tylko 1,8 [emoji7] miałam jeszcze raz pobraną krew i wyszło ryzyko 1:5000 [emoji16] więc kamień spadł z serca [emoji3526]

@polola a Ty jak tam przechodzisz ciążę? [emoji3526]
 
Do góry