reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

hehe ja to bym chciała żeby moje dziecię ważyło 17 kg :tak: a wazy 12 masakra z jej jedzeniem:no: a raczej z jego brakiem...jadłaby tylko serek danio na śniadanie i kolacje nic innego nie chce a jak już coś próbuje jej wcisnąć to pluje istny koszmar :no:ile ja nerwów tracę :-( dziś jedyny plus to nocka była spokojna bo wczoraj się obudziłą z takim płaczem pytam co ją boli mówi że noga,że ręka że brzuch potem pokazuje że wbuzi i wez tu się domyśl o co chodzi ale widziałam ze coś jest na rzeczy i wczoraj wieczorem spojrzałam do paszczy a tam następny kawałek ostaniej piątki się przebił myślę że to o to chodziło bo po czopku przeciwbóloowym przeszło....no i w nocy spała 14 godzin :tak: a ja razem z nią do 10 :-p ale czas ruszyć swoje szanowne 4 litery heh bo w domu tornado przeszło :szok: a mi się tak nie chce nic :-(
 
reklama
justyna suuuper :-) wielkie gratulacje :-)

a ja mam dziś mega lenia...nerw jakiś mnie opętał:no: jeszcze okres się spóznia jutro kupię test i zrobię bo zaczeliśmy od jakiegoś czasu już starać się o rodzeństwo dla małpki ;-) oczywiście staranka bez parcia i stresu heheh tak na luzie...co bedzie to będzie :tak:
 
justynko wreszcie na swoje, nie ma to jak własne 4 kąty :)

beti także trzymam kciukaski :) Fajnie jak dziecko ma rodzeństwo, może dla nas jest to obciążenie i finansowe i psychiczne ale warto :) Całkiem inaczej sie chowają :)
 
Cześć dziewczyny:-)

Justynka - GRATULACJE
Beti - trzymam kciuki &&&& za 2 kreseczki

A u nas .... za tydzień jadę z Małą na 3 dni do szpitala, na kolonoskopię w znieczuleniu, żeby zobaczyć czy leki, które bierze od początku sierpnia działają, więc trzymajcie kciuki.

Po bilansie: wzrost 85 cm, waga 11.400.

Z nocnikiem to też tylko teoria jest opanowana, a siadać nie chce, wiem, że u niej może być to dodatkowo problem z powodu chorych jelit czyli bólu, który niejednokrotnie był oraz czasem braku kontroli nad tym, więc nic na siłę i czekam cierpliwie.

Jedzenie to też u nas jeden wielki PROBLEM, ale to już kolejna dłuższa historia.

Maluch brzuszkowy, jest synkiem, w zeszłym tygodniu na usg, ważył już 1100.
 
dziękuję dziewczyny :) Trochę się obawiam jak to będzie bo to będzie 2 przeprowadzka Wiktora w tym roku i nie chcę żeby to się negatywnie na nim odbiło... i jeszcze te wszystkie formalności eh mam nadzieję że damy radę :)

Beti i jak tam test?
 
justyna dziś jesczce nie kupiłam testu nie miałam po drodzę do apteki może jutro mi się uda kupić :-)

no tak przeprowadzki najgorzej znoszą małe dzieci :-( bo zdążą się przyzwyczaić a tu trzeba zmieniać miejsce...nooo ale trzeba wierzyć że będzie dobrze :-) już ostatnia wasza przeprowadzka więc mały nie będzie musiał się odzwyczajać jak juz przywyknie do swojego nowego miejsca :tak: trzymam kciuki :tak:
 
reklama
dzień doberek :-) u nas pogoda fatalna :angry: jedyny plus że nie pada...jeszcze...a lenia mam takiego ze szok..do tego wielki dół bo moje dziecko nie chce współpracować :-D w odpieluchowaniu :-( ahhhhhhhhh ciężkie to moje dziecię :szok:

dziewczyny odezwijcie się :-)
 
Do góry