reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Lilu wiem co to znaczy miec swoją działalność i borykać sie z takimi glupimi sprawami a sprawy w sądzie wrr,cos okropnego i nawet kiedy człowiek wie ze jest bez winy to tak sie denerwuje ;-)bedzie dobrze kochana trzymam kciuki


Witam was moje kochane
czasu brak zeby was odwiedzic moja kochana Julka z aniołka zmieniła sie w potworka,jest poprostu....,czasami nie mam na nia totalnie sił,spi w łózeczku ale usypiana na rekach,nocki ok budzi sie raz o 2-3 na karmienie i spi do 7-8 ,ale w dzień tragedia non stop musze przy niej być,na leżaczku jej nie pasuje.na kocu tez nie w łóżeczku też nie ,a gdzie najlepiej....
? na rekach,jeszcze chwile a będe miała bicepsy jak pudzian,ona nie płacze ale strasznie piszczy az uszy bolą,
muszę wam sie przyznać ze przy mojej trójeczce jestem czasem strasznie wykończona ;-( mam ochote nieraz wyjsc z domu i nie wrócić,do tego wszystkiego moja druga córka jest chora,na całe szczescie julka tfu tfu nie załapała choróbska;-)
Ogólnie czuje sie do niczego mimo ze wracam do formy w znakomitym tempie,to mój organizm jest wykończony,wkurzają mnie nie umyte okna i sajgon w domu.oj dużo bym mogla pisac ale brakuje mi czasu czego bardzo załuje !
a jeszcze tylko dodam ze moja julka jest już po pierwszym deserku czyli jabłuszkach i po pierwszym obiadku marchewce(nie bardzo jej pasowała) pozdrawiam was i całuje
 
Witam sie wieczornie i ja!
Anja78 najsłodsze życzenia urodzinowe dla Nadii :***

Moja mała niunia chyba się rozchorowała. Jakaś gorączka ją dopadła i nie wiem dla czego. Na razie dałam jej paracetamol w syropku i zobaczymy jak to zadziala. Jesli do jutra nie przejdzie będziemy musialy udać się do lekarza.
Miłej nocki kochane!
 
hej dziewczyny
Jestem nowa na forum. Żałuję, że nie zarejestrowałam się jak byłam w ciąży. Teraz rzadko kiedy mam czas na klikanie.
Moja Bianka je cycka co 2,5-3h jest straszna kluska jak miała 3 mc i 8 dni to ważyła 6715 g :szok: Zastanawiam się kiedy mam jej wprowadzać jakieś dodatkowe jedzonko. W nocy je ok 23 i później ok 6 czasami zje o 24 później o 3 i o 7. Czy Wy czekacie na "BEKA" w nocy? Ja czekam 20 min i nic a jak ją położę to ona za 0,5h robi tzw kwęknięcie wtedy biorę ją i odbijam i idzie dalej spać.

Czy któraś w Was wraca do pracy po macierzyńskim? Chciałabym jak najdłużej karmić piersią i nie wiem jak to ogarnąć
 
Witam przy kawce!!!

Wczoraj takiego pięknego posta napisałam, ale zapomniałam nacisnąć wyślij i zakłam kartę :tak:.

Saraa Super że już wróciłaś!!!!!!!!

Lilu gratuluję udanej wyprawy i grzecznych dzieciaczków!!! Nie lada wyczyn z 3 ale najważniejsze że wszystko się udało!! I trzymam kciukasy za rozprawe trzeba być dobrej myśli!!!!

gosiunia może igunia po prostu ząbkuje i stąd ta temperatura???

I tutaj sie pochwalę mianowicie Hania ma pierwszy ząbek!!!!! I to żeby było ciekawie wyrosła na trójka!!!!!! Dzielną mam córeczkę bo myślałam że ona dopiero się zbiera do ząbkowania a tu proszę już ząbek jest a mama nie wie kiedy wyszedł tyak na prawdę bo szukała 1 i 2 a tu psikus 3 wyszła ;-)
 
cześć kochaniutkie!!!
przepraszam ,że nie mam dla was czasu ale z tymi moimi oszołomami to jak was poczytam to już nie odpiszę!! my dzisiaj z Darią na szczepionko a z Blanią na bilans!! aż mnie zimny pot zalewa jak pomyślę co się w przychodni będzie wyprawiało z moimi kochanymi histeryczkami:szok:
gratuluję pierwszych ząbków!!! Blania miała dopiero jak skończyła 10 miesięcy więc teraz nie nastawiam się że wyjdą wcześniej;-)
aaaaa muszę się pochwalić - zdałam w końcu prawko!!!!:-D:-p
 
Kalcha, gratulacje ząbka dla Małej, uściski od ciotki :-)
u nas wczoraj wieczór masakra.. chyba ząbki na tapecie tzn pod dziąsełkami... śmiała sie, wrzask, śmiała sie, wrzask itd... jeść nie chciała.. cyckała, wrzask, cyckała, wrzask... posmarowąłam jej dziąsełka dentinoxem i chyba ciut ulżyło... a już myslałam, ze nocka w tył a tu niespodzianka.. jak zasnęla to do 5-tej, potem 7-mej :-)))
dobrego dnia

Małpko, mega gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
 
reklama
wstretnamalpa Gratuluję zdania prawka :-) Widzę że twoja córka ma na imię Blanka też tak chcieliśmy nasza nazwać ale w końcu zdecydowaliśmy się na Biankę :-)
kalcha gratuluję ząbka :-) W tym wieku ząbek :szok: i to 3 :szok:
 
Do góry