reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

hej !
ja tez Was poczytuje, ale duzo sie dzieje u mnie brak czasu , zeby regularnie odpisywac...

Ropucha - bardzo, bardzo Ci wspolczuje...dla najtwardszego czlowieka, to byloby za duzo...badz dzielna!
 
reklama
Witam i ja.
Ropucha wspolczuje. Trzymam kciuki zeby choroba Twojej mamy szybko nie postepowala.
Nie martw sie swoja Laurcia. Moja tez nieraz daje w kosc. Ja na szczescie jeszcze karmie ja w nocy piersia, bo to najlepsze uspokojenie. Prawdziwego krzykacza miel moj brat z bratowa. Tez mowil, ze juz nie chce wiecej dzieci. Po czterech latach zapomnieli i strzelili sobie synka:tak:
Beniaminko szkoda, ze nie mieszkasz gdzies blisko, bo my dzis tez tylko we dwie. Maz siedzi w pracy:baffled:
Wczoraj bylysmy na kontroli u lekarza i mloda wazy 7700 g i ma 68 cm. Takze jestesmy troszke mniejsze od reszty rowiesnikow. Zabkow nadal brak i wedlug lekarki jeszcze troche poczekamy.
Dzis mamy juz zaliczone zakupy na rynku, basen i nurkowanie, a popoludniu idziemy na plac zabaw:tak:
Dzis Laura jadla pierwszy raz truskawki. Alez sie oblizywala:-D Zmykam zjesc kalafiorka poki moje dziecie spi. Udanego weekendu
 
Witam deszczcowo:/
A u nas leje od rana paskudna pogoda,teraz to ja wam dziewczyny zazdroszczce pogody!!!.
Maly ma drzemke,marudny jak siedzi w domu,no ale jak tu wyjsc jak pizdzi i leje.....mam nadzieje ze w Polsce lipiec bedzie piekny bo bede wlasnei an wakacjach w lipcu i nacieszymy sie slonkiem!"!!bo tutaj chyba predko slonca nei zobaczymy!!!!
Dzisaj na obaidek mam dla malego:gotowana piers z kurczaka fasolke marchewke i ziemniaczek!!!
Musz eposzukac jakies przepisy co tu moge nowego mu wprowadzic!!!!
Milego dnia!!!

ROPUCHA-bardzo ci wspolczuje smierci babci:(((laczymy sie w bolu...ja niecaly miesac temu stracilam tate,boli nadal bardzoooo!!!
Jeszczce mi tylko babcia zostala(mama mojej mamy MAMA juz nie zyje 7 lat)ale tez juz starowinka 78lat ma i tez juz skazana jest na opieke innej osoby(NAJMLODSZA SIOSTRA SIE NIA OPIEKUJE)oj starosc jest okrutna!!!!!i nieunikniona!!!

mILEGO DNIA DZIEWCZYNY!!!


 
Ropucha,bardzo Ci współczuję..... Nieszczęścia trafiają podwójnie :/ Życzę by choroba Twojej mamy przebiegała łagodnie, niezauważalnie .Trzymaj się !
 
Ropucha: wyrazy współczucia, strata tak bliskiej osoby bardzo boli.., i trzymam kciuki żeby choroba mamy nie postępowała zbyt szybko!
 
reklama
Do góry