reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam po drugiej moooocnej kawie!
Max dzisiaj też miał o 4 rano pobudkę i godzina usypiania bo był w sumie spiący tylko jakoś ciągle miałczał i ręce mu latały :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny,

my dopiero przed chwilą wstałyśmy. Mała obudziła się po 5, ale dostała butlę i poszła spać dalej. :)
Hausfrau, jak tam z jedzeniem małego? Teraz u nas zaczął się problem. Karolinka ma od dwóch dni awersję do łyżeczki. Musi ją ktoś z boku zabawiać, to jeszcze coś zje, ale gdy jesteśmy same to już jest problem. Daje jej więc jedzonko, które może jeść sama. Manna, czy owsianka narazie odpadają.
Anitas, to dobrze, że wynik jest ujemny, szkoda tylko, że nadal nie wiesz, co małemu jest.

Miłego dnia!
 
Hausfrau, jak tam z jedzeniem małego? Teraz u nas zaczął się problem. Karolinka ma od dwóch dni awersję do łyżeczki. Musi ją ktoś z boku zabawiać, to jeszcze coś zje, ale gdy jesteśmy same to już jest problem. Daje jej więc jedzonko, które może jeść sama. Manna, czy owsianka narazie odpadają.
Kilka dni był kryzys ze śniadaniami. Spróbowałam wrócić do butelki z mlekiem rano ale też nie chciał. Potem do kaszki dodałam jakiś słodkich owoców np. sliwki albo jabłka z bananem ale szło tak sobie.
Teraz jak zje mało kaszki to daję mu w łapę kawałek bułki posmarowanej masłem i on sobie to ciumka i zjada zawsze z połowę.
Chyba kaszka to dla niego już nuuuuda :-D i chce tak jak my normalne śniadanie :-D
 
Cześć dziewczyny!!!!!!!!!

U mnie dzisiaj w firmie kontrola z ZUS :tak: :tak:jak miło :-p ale no stres damy rade
Była dzisiaj pielęgniarka środowiskowa (ale też sobie termin wybrała) no ale same pochwały Lili waży 9900...smoczyca.....rozwój wszystko ok, za rączki śmiga wściekle, a i górna jedynka nam się wyrzyna:-)

Pzdr
 
Witam Was miłe moje :-)
Lilu, no to zostałas nawiedzona podwójnie :-D
u nas też z jedzeniem kiepsko, ale ja sobie myślę, ze te małe szkraby nasze sobie wszystko regulują i dopóki sa pogodne i zadowolone jest wsio oki :-)
refleksja na dziś: "Zastanawiałem się: jak zmieniłoby się moje życie gdybym urodził się
o jeden dzień wcześniej. I wiecie do jakiego wniosku doszedłem?
Zadałbym to pytanie wczoraj." :-D mnie to się już w głowie popaprało od tego siedzenia ;-) w domu :-))))
Krzykacz gadający sie obudził, więc pora na obiadek tzn mam nadzieje, ze Dama łaskawie zje troszke a nie wypluje z zawadiackim uśmieszkiem jedzonko na mamę ;-)
a i polecam świetny pomysł na nowe zabawki (tzn u mnie skutkuje, ale i tak nie potrafię wejsć do sklepu i nic małej nie kupić :-)) ps dlatego pewnie rzadko mnie mąż wywozi z tego końca świata :-D a więc..chowa sie coś na tydzień jest już jak nowe :-D
a i wylazł nam zabek..na razie mała nie wie, ze mnie może nim ugryźć..i niech tak zostanie..tym optymistycznym akcentem spadam do kuchni :-D
do miłego :-)
 
Cześć Dziewczyny drogie!

Dawno się nie odzywałam. Mieliśmy problemy ze zdrowiem Franusia. Na początku zapalenie krtani, potem zapalenie oskrzeli, następnie wysiękowe zapalenie ucha. Było ciężko, ale wyszliśmy ze wszystkiego i to bez antybiotyków. Stosowaliśmy tylko leczenie homeopatyczne.

Franuś ma nadal 6 ząbków, ale kiełki prawie tuż tuż! Waży 9450gr - duży chłopak.
Cieszę się na zbliżające się wakacje! Jeszcze nie wiem czy gdzieś się wybierzemy. Ale postanowiłam udać się na kurs prawo jazdy. 30 czerwca ruszam! I cieszę się, że wreszcie zrobię coś dla siebie.

Jeśli któraś nie bierze udziału w tej kampanii z farbami do włosów wella - podaję link
Ankieta farbowanie włosów - znajome
 
reklama
Ritka hohohoo ile lat:-) Super, że zajrzałaś no i gratulację wygranej batalii z choróbskami:tak:
Super, że myslisz o sobie i powodzenia życzę:tak:
Ja marzę o powrocie do studiów ale juz pewnie się nei odnajdę:no:

Laura wyzdrowiała, ale apetyt średni jakoś..czekamy na wysypkę.....
Przyszła mamo szczęśliwej podróży!
 
Do góry