reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Mysia kochana, jestes młodziutka..twoje cycuszki pewnie jeszcze urosna, zmienia sie nie raz, hormony sprawiaja ze co jakis czas mozebyc taka rewolucja w organizmie ze jeszcze mozesz miec niezłe boje:-);-) pozdro...przemysl to jeszcze raz ale jak ochłoniesz, uwierz nam, jeszcze nam podziekujesz...zycze Ci pozytywnego rozwiazania problemów...i jeszcze Ci powiem ze jak cie zdradził nie raz(tak wywnioskowałam) to nie cycki sa powodem...zwiekszysz cycki a on wymysli kolejny powód i co zmienisz cos jeszcze i cos jeszcze....? Mówie Ci, ochłoń i przemysl to jeszcze raz, nie rób nic "pochopnie"
 
reklama
Marietta-oo to juz 32 tydzien ale to leci :tak: niedlugo bedziesz miala wesolo w domku a braciszek bedzie mial sie z kim bawic super sprawa bo moje dzieci juz powoli wlasnie razem zaczynaja sie bawic razem :-D:tak: mysia- ja juz sie nie wypowiadam bo i tak zrobsz co chcesz ! ale skoro pisalas tu o tym wszystkim to zn ze chcialas znac nasze zdanie dlatego nie denerwuj sie jak dziewczyny uwazaja ze twoja decyzja jest zbyt pochopnie podjeta twoje zycie twoja decyzja ja ci zycze tylko tego zeby niezaleznie co zrobisz wszystko ci sie poukładalo i zdrowka!

milego weekendu dziewczyny do wtorku bo ja wyjezdzam na weekend paaaaaaaa
 
:-) no i pewna Marta:-) zmusiła mnie do odezwania sie po dłuugim czasie...jestem jestem, czytam, ale póxnym wieczorem i poprostu brak juz siły na napisanie i powód drugi myslałam ze nikt juz mnie nie pamieta wiec uznałam ze nie ma sensu:-D sie odzywac. Dzieki marta

Dorotka, ten inplant chirurgicznie wstawiałas? długo to trwa, i czy sa etapy czy za jednym polezeniem załatwia sie to? z ciekawosci pytam;-):-D
nie prawda kochanie,ja sie juz kiedys o Ciebie upominalam
a Ty bez odzewu:-D

co do implanta to chirurgicznie wstawialam,technicznie sam zabieg trwal 20 min,po znieczuleniu nacina sie dziaslo w miejscu wszczepu,potem raspatorem odciaga sie sluzowke i nawierca dziure w kosci pod implant,potem ze znacznikiem szlam zrobic zdjecie,znowu nawiercanie glebiej,wkrecenie wszczepu i zalozenie srubki,szycie,zdjecie ponowne i koniec pracy
teraz za tydzien ide na zdjeciu szwow,potem musze poczekac 4 miesiace,aby wszczep sie zrosl z koscia,ten moj kolega na takim systemie pracuje ze nie obciaza implanow jednorazowo,teraz na poczatku marca ide na odsloniecie tego,zalozenie lacznika i dopiero korona,wiec jak dobrze pojdzie to koniec marca poczatek kwietnia bede miec zab w okazalosci:-)
troszke sie balam wczoraj jak zobaczylam skalpel,ale jest oki,boli tylko znieczulenie w podniebienie,wczoraj nic mnie nie bolalo,a dzis troszke ciagna szwy
ja podczytuje troche,oj wydaje sie mi ,ze trolla mamy:szok::-D ale przynajmniej smieszny ten troll:rofl2:

pozdrawim wszystkie,Gabia rosnie i lobuzuje, jeszcze sama nei chodzi, za raczki prowadzona albo przy meblach pewnie do konca grudnia bedzie juz tuptac

mini troll,to chyba baby troll z :rofl2:

witaj pisz czesciej plizzz
brakuje mi Was:-p

dorotka dzieki za przepis ciagle mi ta slina leci :) i zapytam jeszcze czy te pomidory zapiekasz ze skorka?? mama nadzieje ze to pytanie nie z serii glupich :)

nie przejmuj sie to nie seria glupich
zapiekalam ze s korka tylko skora ma wyglad okropny,taka sfilcowana,samej mozna zjesc ale na impreze jakąs to bardziej efektownie papryka lub baklazan wyglada

Hej dziewczyny!!!
mysia czy to jakies zarty czy ty jestes az tak zdesperowana ???:szok:Ja nie wierze ze ty to piszesz:no:
dorotka - gratuluje implanta:tak: ja wlasnie tez mam 6 usunieta i chcialabym ja uzupelnic ale nie wiem czy bedzie mnie stac na implanta moze moglabys mi cos podpowiedziec jak mozna jeszcze dobrze wypelnic luke po usunietym zebie??
a i odnosnie mojej malej dziewczyny nie wiem czy ktoras z was zauwazyla moze u swojego dziecka ze ma przodozgryz??? bo moja lenka ma narazie tylko 6 ząbków 4 u gory i 2 na dole ale wysowa dolną szczekę do przodu wiec nie wiem czy powinnam to juz konsultowac z lekarzem czy narazie poczekac az wyrosnie reszta zebow, czy to moze cos zmienic??
u nas dzis mgła i jest okropna wilgoc nawet na spacer z pieskiem nie mialam ochoty
a odnosnie naszego forum to faktycznie juz nas tu coraz mniej
ok mykam troche w domku posprzatac ;-):-)

co do malej to nie musisz na tym etapie nic konsultowa,jeszcze przed nią podniesienie zwarcia jak 5 mleczne beda rosnac,dopiero w wieku 6-7 lat jak wyrosn a 6 i bedzie Cie cos niepokoic to do ortodonty

co do rozwiazania po usunietym zebie 6 to albo mostek lub polmostek jedyne rozwiazanie tylko ze tu szlifujesz korony zebow 7 w przypadku polmostku,a 5i7 w przypadku mostu

ikalla Kochana byłam po konsultacjach za zabieg płaci sie raz a w razie jakich kolwiek powikłań klinika ponosi wszelkie koszty ,u nas w bielsku to jest jeden z najlepszych lekarzy z chirurgi plastycznej:)w polsce

nie wierze w to co czytam

mysia Twoje cyki Twoja sprawa ale powiem Ci że żaden facet nie jest wart tego żeby dla niego się zadłużać i cycki powiększać
swieta prawda,dziecko masz,ksiazeczke oszczednosciowa mu zaloz

ojjj Mysia wez gleboki oddech..i naprawde wyluzuj.. nie jedna chcialaby wygladac tak jak Ty!!!


ja mialam 20 lat ale to sie w glowie nie miesci

Mysia 2 dni temu bylo mnie Cie szkoda napradwe,bo taki facet to swinia,ale wiesz co jesli sadzisz ze robiac cycki nie bedzie Cie zdradzal to kubel zimnej wody na glowe dostaniesz


szwy mnie ciagną ale po tych postach humor mi sie poprawil:rofl2::-D:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
dorotka w takim razie miło mi;-)....łe kurde opis niezły...wiercenie w kosci szczekowej..grrr:szok: ale mnie juz nic nie ździwi po tej ortodoncji, miałam w paszczy chyba juz wsio co druciane i nie tylko:-D, czwórek 3 niemam i juz nie bede miała, no ale usmiech o którym marzyłam bezcenny( no moze nie do konca:-D)
 
Melduję się!!!
Moje dzieciątka już śpią. Dziś Idze bardzo brakowało smoka. Ale w końcu dałyśmy radę :)


mysia nie obrażaj się! Ile osób tyle opinii a większośc z nas (a ne pewno ja) wiele rzeczy zmieniłaby w swoim wyglądzie. Dorotka ma np. nowego zęba;-). Uważam po prostu że powinnaś podejść bardziej dojrzale do sytuacji w jakiej się znalazłaś. Wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki żeby Ci się poukładało.
22marietta już 32 tydzień????!!!! Zdrówka życzę!!!

gaja23 a jak tam mały łobuz w skórze aniołka??? Daje mamusi czasem chwilkę spokoju???
 
dorotka w takim razie miło mi;-)....łe kurde opis niezły...wiercenie w kosci szczekowej..grrr:szok: ale mnie juz nic nie ździwi po tej ortodoncji, miałam w paszczy chyba juz wsio co druciane i nie tylko:-D, czwórek 3 niemam i juz nie bede miała, no ale usmiech o którym marzyłam bezcenny( no moze nie do konca:-D)

druciane i ja mialam:-Dstalam prezent na dzien dziecka na pierwszym roku studiow,mama zafundowala mi aparat

no wiec za prawie bezcenny usmiech:-D:rofl2::szok:
 
mysia nikt Ciebie nie chce obrazic tylko pewnie nie ja jedna po przeczytaniu twojego postu jak opisywalas sytuacje w jakiej sie znalazlas odnosnie tej przyjaciolki i jak opisywalas to ze twojemu mezowi nie podobaja sie twoje piersi i to przez to Cie zdradza, pomyslala sobie ze taki facet nie zasluguje na Ciebie patrzac zwlaszcza na twoje zdjecia i twoja sliczna buzke nie jeden mogby mu pozazdroscici moim zdaniem takiej zony. Pozniej piszesz ze chcesz sobie powiekszyc biust bo nie chcesz zeby ogladal sie za innymi to wszystkim rece opadly, bo po tym co zrobil powinien dostac kare a nie nagrode jaka beda powiekszone piersi rzoumiem ze skoro nastepnym razem powie Ci ze nie podoba mu sie juz twoj tylek to tez wsttrzykniesz sobie implanty w posladki?? przemysl to na prawde moim zdaniem szkoda zdrowia
 
Wtrące tylko dwa zdania.
Dorotka wydaje mi się, że nie powinnaś obrażać Mysi cokolwiek zrobi, jakiekolwiek ma priorytety. Ja też sie zgadzam z Wami i szarganie swojego zdrowia żeby urozmaicić wspólne pożycie ze zdradzającym mężem, który wydaje się być kompletnie niedojrzałym chłopcem jest dla mnie niewyobrażalne po prostu. Ale oceniajmy sytuację a nie obrażajmy nikogo. Każdy jest inny i Mysia nikogo tutaj nie obraża, nie awanturuje się po prostu inaczej myśli niż większość z nas.
To nie fair:no:
A jeśli okaze się że to ktos podszywa się pod osobę Mysi wtedy co innego. Narazie takich dowodów nie ma i Mysia raczej istnieje na prawdę.
 
Ostatnia edycja:
witam!!!
zgadzam sie z kerna w 100% bardzo madrze napisane :)
no 32 ale po ostatniej wizycie lekarka stwierdzila ze moze byc to juz 35:/ z czego sie nie ciesze bo swieta chce spedzic w domu z rodzinka bardzo bardzo mmocno... a teraz zbieram sie i idziemy na spacerek bo wczoraj nie bylismy nigdzie :) milego dzionka
 
reklama
hejka..u nas ok tylko ta pogoda dobija.. z imprezki wrocilismy ok 4 i synek slicznie spal z moja mama;) wzielam go do siebie i spalismy do 8.30 jak nigdy;) pozniej jakies zakupy i sobota zleci..basen dzis odpuszczamy bo cos mi zimno ciagle:(

Kerna mysia jest prawdziwa..ja tak uwazam..pogubila sie tylko i moze faktycznie sama jest ze swoim problemem.
Marietta wow..juz blizej konca:) pewnie emocje juz sa tymbardziej ze wiesz jak to jest i co Was czeka..znowu uslyszysz pierwszy krzyk swojej niuni..;))) duzo zdrowka i sily zycze..aaa i oby swieta byly w domku:*
 
Do góry