reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Ania 86 widzisz u męża w pracy jest tak że to już 3 kr jest od początku roku i nie wiadomo na jak długo zostanie więc nie chce podejmować takich decyzji, a pozatym dla niego liczy się tylko zysk i nic więcej (w sumie to może i dobrze bo premi ma prawie tyle co podstawy jak nie zawalą tk)
 
reklama
Dziękuję wszystkim i każdej z osobna za miłe słowa pocieszenia i wsparcia. Już zapomniałam,że w grupie raźniej.Będę częściej zaglądać bo mój B baaaaaaaaardzo o mnie dba i każe dużo wypoczywać także trochę czasu jeszcze dla siebie mam.

KOCHANE JESTEŚCIE!!!!
Dobranoc;-)
 
witam sie i ja,
dzieci odprawione a ja zasiadam z kawką i śniadankiem:tak:.
T. dziś ma drugą operację na drugie oko także kilka dni będę mimo iż będzie w domu sama, bo po tym to cały czas śpi albo leży bo go tak boli:-(.

Ale coś młody dziś marudny i cały czas na ręku albo na kolanach, w sumie dwa dni mi skrzypiał jak stare zawiasy ale dziś jakby lepiej, no ale może coś go gardło pobolewa:sorry:
 
Lilu wielkie gratulacje. Dbaj o siebie, mniej stresu, mnostwo sil, wytrwalosci i przyziemnie - pieniazkow zycze.
Reszte mocno sciskam i odezwe sie jak znajde troche czasu
 
hej :) Kacper dalej kaszlę jak nie przejdzie do poniedziałku to mamy zgłosić się po skierowania na badnia lekarz podejrzewa jaką alergię bądź astmę :-( przez ten kaszel non stop więźnie mu ta przepuklina więc latamy od lekarza do lekarza:-(
Miłego dnia;-)
 
MAgdzik jeśli ma przewlekły kaszel że lekarze podejrzewają astmę to proponowałabym najpierw małego odrobaczyć, zrobić posiew z kupki w kierunku pasożytów.
Lilu madre akie wieści!!! Chyba byłaś przerażona wiadomościa co? ja bym była. Ale nic nie dzieje się bez przyczyny;-)jesteś superwoman!!!:tak: Tak w duchu to ci zazdroszczę, bo a też marzyłam o licznej rodzinie ale strach mi nie pozwala:baffled: A auto chyba okaże się i tak za małe:szok:;-)
Gratki przejecia firmy!!!!
Wpadaj częściej!
 
reklama
Kerna a jaki związek mogą mieć pasożyty z kaszlem?? sorki że się tak wypytuję ale nie słyszałam o czymś takim a w razie najbliższej wizyty u lekarza chciała bym coś wiedzieć na ten temat :)
 
Do góry