reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

poszperam i ci napiszę:tak:dodam że u nas też było cieżko tamtego roku z Miskiem. Kaszlał tak mocno że aż gwiżdzało mu w płucach, miał duszności, 8 zapaleń oskrzeli, płuca...koszmar!!!! Przerzuciłam sięna leczenie homeopatyczne i po testach miesiac temu robionych akos nic nie wyszło. Podejrzewali astmę. Narazie spokój i mały jeszcze nie chorował.
 
reklama
Witam mamusie:)
Lillu gratuluje i życzę dobrych i spokojnych 9-ciu msc:tak:.
Ja krótko módlcie się za moją mamę,bo rozpoczęła chemię i bardzo żle się czuje....nie może wstać i wszytko ją boli....-chyba zaczęło się:początek końca....:-(. Nie mam już sił....tak mi żle i smutno....pozdrawiam i życzę zdrówka...
 
Hej kochane u nas kolejny zebolek. Ale tu dzisiaj wiadomosci mialam do nadrobienia :D Lilu kochana gratulacje i nieziemskich mocy dla Ciebie przy calej piatce i spokojnych 9 miesiecy :D No a auto to chyba zafirka 7 osobowa albo maly busik 9 osobowy :) Gizelko a Tobie dużo siły w tym wszystkim. I bys przetrwala ten ciezszy okres.Pamietaj ,ze kazdy z nas ma zapisany juz scenariusz i to co sie dzieje ma byc bo jest tego jakis cel, my musimy byc twardzi i nie dac sie na pierwszym zakrecie zgubic w tym wszystkim. Ja uciekam bo troszke mam do zrobienia jeszcze. Spokojnej nocy zycze i jak najmniej nocek z zombie :D
 
Witam,

Jej ale tutaj dużo się działo :szok:

Wszystkim chorowitkom dużo, dużo zdrowia!

Lilu, wielke gratulacje, dużo zdrowia dla Ciebie i fasolek na te piekne 9 miesięcy .Niesamowite i piękne.:) podziwiam i wielki szacunek dla Was za siłę w tworzeniu tak dużej rodzinki ! :) W tych czasach bardzo trudno jest się zdecydować na wielodzietność, ale te rodziny sa wspaniałe i powinny być wspierane przez państwo i społeczeństwo.Mówię o takich świadomych,dobrych rodzinkach jak wasza. Tulam Ciebie mocno :cool2:

Gizelka, bardzo smutny ten czas dla Ciebie. Tak trudno jest się pogodzić gdy gaśnie ktoś bliski.Chcąc nie chcąc taki nasz los na tym ziemskim padole i wiem równocześ nie, że żadne słowa nie sa w stanie pocieszyć osoby, która traci bliskiego. Bądź dzielna, masz teraz własną rodzinę dla której warto żyć i warto życ dla siebie także, a może przede wszystkim..A mamie jestem przekonana bardzo pomaga Twoja obecność przy niej, życzę dużo sły i jak najmniej bólu i cierpienia.

Gaja, biedny Maksio :( Odrocz szczepienie MMR, przy AZS to szczepienie się przesuwa, bo ono najczęściej bardzo zaostrza tę chorobę.Zaszczepisz jak Maksiu podrośnie, to się stosuje, lekarze z doświadczeniem i wiedzą tak postepują. Poczytaj forum o AZS tam rodzice dzielą się swoimi metodami na AZS, dużo zdrowia dla Was.


Korba, Agusska witajcie :-)

Miłego dnia ! :)
 
Gaja jestem pewna że Pw do Ciebie dotarł, ale brak jakiejkolwiek odpowiedzi jest niefajne

dotarł ale nie wiedziałam, że musze odpisywać, przeczytałam i dziękuję za informacje ale czasem nie wiem co mam napisać:confused:
Co do MMR to chyba już za późno bo pediatra kazał szczepić, to było to po skończeniu roku???? Bo tak mnie się kojarzy i on dostał już, generalnie u nas nie zwracają na to uwagi, że dziecko ma AZS a ja nie miałam w sumie pojęcia, że takich dzieci nie powinno się szczepić:zawstydzona/y:
 
reklama
CZESC DZIEWCZYNY
U NAS DZIS POCHMURNO I DELIKATNIE PADA:wściekła/y:
I JAKOS NIE MAM POMYSLU NA OBIAD DZIS:confused:
LENKA DZIS DOSTALA ATAKU FURII:szok: O BOZE DARLA SIE W NIEBOGLOSY KLADLA NA ZIEMIE I WALILA NOGAMI NIE WIEDZIALAM CO ROBIĆ :eek:USPOKOIC SIE NIE CHCIALA DAC WIEC JA ZOSTAWILAM SAMA ZEBY OCHLONELA ALE TO TAK SZYBKO NIE MINELO:no:
A WSZYSTKO DLATEGO ZE JEJ NIE POZWOLILAM KOMORKI WZIASC DO REKI BO PODLACZYLAM JA DO LADOWANIA :shocked2:
MACIE MOZE JAKIES SPRAWDZONE SPOSOBY JAK RADZIC SOBIE Z ATAKIEM ZLOSCI U DZIECKA??? JA JUZ NIE WIEM CZY JA JEJ NA ZBYT DUZO POZWALAM ??? CZY TO NIE MOJA WINA?:-(BO Z SYNKIEM JAKOS TO LEKKO PRZESZLO A TERAZ TAKI TEATR:sorry:

GIZELKO TRZYMAJ SIE !!!PUKI JEST NADZIEJA TREBA WIERZYC, ZE BEDZIE DOBRZE,SCISKAM MOCNO!

OK IDE COS UGOTOWAC PUKI MALA SPI PAAAA:-)
 
Do góry