reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

dokladnie marietkoo kerna ma racje :) moze poprostu kto zechce zrobi chociaż mała wyprawkę choćby kosmetyczna,nawet jednorazową :-) dla twojego dziidziusia :tak::tak: tzn dla dwójeczki rzecz jasna :-) no to ja jestem chetna :) oczywiście mam nadzieje że mnie nie zlinczujesz kochana ;-) ze to napisałam...i ze nikt sobie o mnie zle nie pomysli...
 
reklama
marietta napisz czego Ci brakuje to może i my Ci jakoś pomożemy w miarę możliwości :-) a może jak następnym razem będziemy w Toruniu to Was odwiedzimy i wesprzemy rozmową?
 
witam sie i ja :)

tylko napisze też do marietkii kochana napisz mi tez na priv swoj adresik i liste z rzeczami co potrzebujesz :)

dzieczwyny dzxiś dopiero na maksa zaczyna sie u mnie okres :wściekła/y: umieram przez duże U :no: a tyle rzeczy trzeba robić...
milego dnia :-)
 
Wkurzyłam się bo kupiliśmy Olkowi na zimę chyba za duże buciory...hmm rozmiar 23 i chyba ma ze 3 cm luzu :( ja nie wiem jak ja to wymierzyłam...mieliśmy go brać na zakupy, ale chory to siedział w domu...dobrze, że kosztowały 59zł...może jeszcze skoczę kiedyś do humanica i za jakieś 30zł kupię coś mniejszego jak będzie w promocji a narazie musi być jak jest chociaż on po dworze jeździ we wózku...

O bo najważniejsze zapomniałam się pochwalić, że od jakiś 2 tygodni chodzi sam. tzn. jeszcze nie tak perfekcyjnie wygląda trochę jak mały orangutan jak rękoma równowagę łapie, ale jest już nieźle, chociaż i tak więcej czasu spędza na czterech...:)
Robię obiad i szukam przepisu na dobry piernik z powidłami.
 
joasia gratulacje dla synka :-)

ale tu puściutko dzisiaj heh ale co się dziwić jak każddy sprząta,gotuje itd :tak:
ja obiadek gotowy już mam byliśmy na zakupach jeszce jutro dokupię kilka rzeczy i popakuje prezenty :-)...zimno dziś u nas mrozek trzyma szkoda tylko ze śniegu nie ma ;-) bo my już na zimę przygotowane :)
 

Załączniki

  • DSC03482.jpg
    DSC03482.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 53
Marietko tak jak dziewczyny napisalay,daj adresik na pw i jakos pomozemy
jestes dzielna babka i co najwazniejsze mega szczera i czuc z Twoich postow ze dobra dusza jestes,kazda cosik co tylko moze i juz Wam sie troszke na poczatek uzbiera caluje Cie mocno dzielna babeczko

Beti wspolczuje @,corcie masz sliczna ,zreszta na fb widzialam
cmokatki

Joasia gratki dla chodzacego syncia

zrobilam salatke krabowa na jutro na wigilie do pracy
julcys mi usnela,olis operuje pilotem
buziolki dziewczyny
 
Ja dzis zalatana byłam, w końcu zakupy zrobiłam, mamcia przyszła popilnować dzieciaki a ja szybko pobiegłam do miasta, myślałam, że z tymi zakupami się nie dotaszczę do domu, przerwy co 10 metrów musiałam robic tyle tego było
icon_rolleyes.gif


Aaaaa i odebrałam wyniki ?Maksa na alergię, na bank jajko i białko i żółtko i roztocza kurzu domowego reszta albo zerowa albo na minimalnym poziomie, szkoda że tam nie było na grzyby i pleśnie też bo to osobny panel bym musiała robić ale to może po nowym roku bo nie chcę znów iść go kłuć
icon_rolleyes.gif


Co do żarełka to dziś piernika robię a w piątek sałatki, reszta u mamy już będzie:tak:
 
Witam wieczornie!

Dziękuję, że mnie jeszcze pamiętacie!:-) Z tego co widzę malutko nas to zostało. Czy to tylko takie wrażenie? Czy pojawia się jeszcze Beniaminka?

Mariettko - trzymam kciuki, aby maleństwo przejęło dobrą pozycję! Jeżeli mogę ci w czymś pomóc (rzeczowo) to śmiało pisz na pv. Mam próbki kosmetyków Jonsona, mogę podełać.

Beti - powodzenia na egzaminie! Najważniejsze to zero stresu. Zdajesz jeszcze według starych zasad? Bo u nas się zmieniają.

Uśpiłam towarzystwo. szukam dobrego przepisu na barszcz wigilijny!

Dobranoc!
 
reklama
ritka tak według starych zdaje..te nowe niby od lutego :) a jak wygladał twój egz na nowych zasadach? ja to bardzo się stresuję ale postaram sie podejść na luzie...no i zobaczymy :)
 
Do góry