reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Liljanna wiem, że każda ciąża może się różnie zakończyć... ale są dziewczyny wyjątkowo narażone , za każdą z nas trzymam kciuki, ale za te dziewczyny wyjątkowo mocno...

Palemko
to daj koniecznie znać...
 
reklama
eh wszystko wydaje sie tak malo wazne w obliczu tego co przezywa maybebaby...

ja siary nie mam, w pierwszej ciazy tez nie mialam, a po cc mialam nawal pokarmu, pielegniarki mowily, ze bymmogla caly oddzial wykarmic wiec tak jak juz ktos tu pisal siara nie ma bezposredniego znaczenia na brak lub obecnosc pokarmu raczej

*martusia* a to chodzi o imie tej opiekunki? co imie ma do kwalifikacji danej osoby?

ja pytalam o to imie bo sie zastanawialam czy ladne dla mojej Coreczki
 
Witam dziewczynki:-) ja dzis dzien zaczełam od kucia i pomimo diety cukier powyzej normy:wściekła/y: cisnienie tez zas mi skoczyło a juz takie normalne było ... a tak poza tym to 26 maja był rok od straty mojej Paulinki
[*] i jakos jeszcze bardziej sie boje .....doła jakiegos załapałam:dry:

Palemko ja to mam wrazenie ze te tygodnie mi w miejscu stoja:eek: choc brzusio rosnie jak szalony , chciała bym juz by chociaz lipiec był ......
 
Ostatnia edycja:
Hejka:)
Lolcia myśle ze łożysko moze miec na to wpływ,u mnie z pierwszym dzidziem ruchy były intensywne i przedewszystkim bardzo wyczuwalne,teraz mam łożsko na przedniej ścianie i malucha duzo słabiej odczuwam niz pierwszego tak wiec u mnie sie potwierdza teoria z przednia sciana:tak:
Dziewczyny ja juz jestem 12 na +,ale juz sie specjalnie jakos tym nie przejmuje moze tak ma byc,z Alankiem przytyłam 26kg w miare szybko to straciłam,jakos tak waga sama ładnie leciała w dół, wiec i tym razem licze ze sie tego pozbede bezproblemowo:-pTym bardziej ze spodziewam sie miec znowu mega alergiczne dziecko wiec scisła dieta na wszystko mnie czeka.
Liczyłam ze Alankowi do 3 lat to minie ale niestety co mu chce wprowadzic cos to konczy sie wysypką i rozwolnieniem:-(mam nadzieje ze mu to jeszcze minie bo chciałabym lepszego życia dla swojego dziecka,no i do przeczkola puścic nie moge bo co on by tam jadł,moze za rok bedzie bardziej rozumny ze dzieci moga co innego a on to co mu mama w plecaczek dała.
Ja wczoraj przesadziłam,myslałam ze jak wszystko jest dobrze to nic mi nie bedzie,nachodziłam sie po miescie 4h,potem jeszcze gotowałam zupkę,piekłam bioczus,ciasto z truskawkami i galaretką,sprzatałam no odchorowałam wieczorem,nospe w koncu wziełam a dzis w plecach mnie łupie,procesje sobie w kosciele daruję.
Mam nauczke ze nie ma sie co za bardzo forsowac,swiat sie z braku obiadu nie zawali.
Teraz siedze sobie jeszcze w pizamce a moje chłopaki szaleja z piłeczka w ogródku,a ile radosci ma to moje dziecko ze tata sie z nim bawi:-D
Po południu jak sie wyleżę jedziemy na grilla:-)
 
Witam sie światecznie, wczoraj mnie nie bylo bo w pracy poprosili o pomoc więc pojechalam a wieczorkiem mąż zabral mnie do kina i wrócilismy dopiero o północy. Film Mroczne cienie wg mnie może byc ale bez szału.

nam sie chyba udalo wczoraj znalezc nianie na lipiec, Oliwka plakala jak wychodzila heh, a ja sie tez chyba z nia dogadam

ma na imie Agata, co myslicie o tym imieniu??
Marta wlasnie wczoraj wkońcu wybralismy z mężem imie dla naszej coreczki bo jak do tej pory nie moglismy dojśc do porozummienia i to chyba taki zbieg okoliczności bo wybralismy wlasnie Agatka

Co do łatwego ciasta to ja wlasnie upieklam murzynka bardzo łatwego zaraz postaram sie wrzucić przepis
 
Pajka czemu miałabym pogadać z ginką w sprawie łóżka szpitalnego??? Nie rozumiem.
A może się spotkamy. Nic nigdy nie wiadomo :)
I jestem od Ciebie więcej na plusie prawie nie jedząc słodyczy :D
A Twoje smutaski też przeganiam :) sio!!!
Mi nic nie leci :) jeszcze :D

Fasolka aha :) Ja póki nie wyremontuję pokoju dla dzidziula to nie mam co brać się za pranie, prasowanie i takie tam ;) Już wpłaciliśmy zaliczkę za okno i czekamy 3-4 tygodnie na realizację ;) a potem dopiero remont pokoiku.
Nie smuć się. Możesz teraz się relaksować do woli. Z chęcią przegonię smutki... tam gdzie pieprz rośnie :D
Paulinka zajmuje się teraz i Tobą i swoim brzuszkowym rodzeństwem, więc nie masz co się martwić.

Lolcia moje maleństwo wie, że mamusia to smutasek, więc mnie w większości gilgocze niż kopie...

Martusia siarę możesz nawet po porodzie dopiero dostać ;)



Też się zastanawiałam nad imieniem Agatka dla mojej córy. Póki co mamy 3 do wyboru i się jeszcze zastanawiam ;)
 
Beacia ja jak na razie 7,5 na plus; co do dzieci alergikow w przedszkolu to u mojej Oliwki w grupie jest jedno takie dziecko i jego mamusia dala wytyczne czego dziecku nie podawac i nie podaja; a Ty odpoczywaj
mantezowa heh no ja tez sie nie moglam zdecydowac na imie, mialam kilka propozycji w glowie (Alina, Kinga, Kamila), ale zadne mnie nie przekonywalo, no i pierwotnie mialo byc na a, dopiero odwiedziny tej dziewczyny mnie jakos tak natchnely, ze Agatka to sliczne imie, w sumie kuzynka ma Agatke, ale ja z nia nie utrzymuje kontaktow poza czesc na ulicy i mala ma inaczej na nazwisko, wiec raczej nie ma problemu z tym
doti heh to moze beda trzy Agatki ;-)

http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79473,,,,baza-imion,szukaj.html
 
Ostatnia edycja:
witam sie ;)

wlasnie zauwazylam ze zaczyna mi lekko wypychac pepek juz nie mam takiej dziury jak wczesniej ;). co do tej siary to jeszcze poczytalam chwile ze wlasnie nawet po porodzie mozna dostac jej i jestem spokojniejsza. a wiecie moj maly zmienil sobie chyba pory aktywnosci - przedtem malo kiedy harcowal rano, a teraz wlasnie rano, po południu, wieczorem i w nocy nawet - chociaz moze wczesniej tak robil tylko jakos nie odnotowalam tego. rozrabiak maly :p

Martusia ja dlatego tak zapytalam bo tak wygladalo ze najpierw piszesz o opiekunce a za chwile o tym imieniu wlasnie. zwracam honor ;). mi osobiscie sie niezbyt podoba ale to Ty nadajesz dziecku imie i raczej wazniejsze jest Twoje zdanie.

no i znowu mialam cos napisac i znowu zapomnialam ech starosc nie radosc jednak.

buziaki swiateczne :)
 
od 19-tego miałam iść do szkoły rodzenia przy szpitalu w którym chce rodzić no i teraz zaczęły się problemy yhh
- oczywiście meldunkowe, bo do tej szkoły mogą chodzić tylko zameldowani w wawie a ja mam całe 2 km do jej granicy ze swoim meldunkiem więc przyjaciel zaproponował mi czasowy i teraz jak już zarezerwowałam miejsce w szkole zaczęły sie schody .. bo mieszkanie nie jest na niego tylko jego mamę... która musiałaby wybrać się ze mną do urzędu - a nie chce mi powiedzieć w prost że tego nie chce yhh
chciałam chodzić do szkoły przy tym szpitalu - a prywatnie nie przyjmują ... nie wiem co zrobić chyba będę szukac po innych znajomych tego meldunku :(
 
reklama
Witam sie czwartkowo

Dzieki Kobietki za wsparcie u mnie ogolnie chodzi o to ze M wyjechal minal tydzien przyjedzie na week dopiero za 3-4 tygodnie i ciezko mi bez Niego, najgorzej w nocy:(a teraz jak sama musze sac w calym domu to juz wogole .....no i ciagle myslami jestem przy Naszej Mamusi i Jej Syneczku:*

Pajka ja siare mialam bardzo szybko bynajmniej tak mi sie wydaje bo juz w 20 tc teraz sie troszke uspokoilo najgorzej w nocy jak spie na boczku i ktoregos cyca przycisne w ciagu dnia raczej sie nie zdarzylo ale zeby czyste mleczko to nie;)moze juz odciagaj i zamrazaj hihi

Lolcia witaj, wg mnie to duza role odgrywa polozenie lozyska jesli jest na przedniej scianie mozesz czuc slabiej ruchy, jesli wczesniej czulas dosc intensywnie a teraz rzadziej to tez moze swiadczyc o tym ze Dzidzia troszke sobie leniu****e niektorym z Nas w tym mnie zdarza sie to ostatnio, ale jesli Cie cos niepokoi najlepiej zapytac lekarza:)

gorgusia specialy for You :-) super nie moge sie doczekac pierwszych fotek z kacika dla Kacpra:)tym bardziej ze my dopiero w lipcu zaczniemy jak Mka tata dojdzie do siebie po operacjii bedzie mogl nam remoncik zrobic:)

Lotka szczesliwej drogi:*

animka sa rozne zrodla ale 7 m-c zaczyna sie chyba od poczatku 27 tc mi tez jeszcze tydzien zostal i 2 dni;)i wchodzimy w III trymest masakra jak ten czas leci....

palemko i o Ciebie sie modle o kazde z Naszych Malemstw....dopiero po czasie do mnie doszlo ze to sie moglo kazdej przydarzyc ehhh...ucaluj mocno mayby od Nas i przekaz ze sie modlimy za Nia i Synka:*

fasolcia tulam mocno:*mysle ze zanim dieta zadziala troszke czasu minie takze nadal ja stosuj a mysle ze poziom cukru zacznie spadac, nie denerwuj sie Slonko i oczywiscie ze bedzie dobrze wszystko musi byc dobrze Nasze Malenstwa to silni ludzie po swoich Mamach i oby jak najdluzej byly w brzuszkacha a jesli sie tak zdarzy jak u mayby to mysle ze z Boza pomoca wszystko bedzie dobrze:*

Beacia nie szalej Kochana, widzisz jak tu piszemy o oszczedzaniu sie jestesmy coraz wieksze jak i Nasze Malenstwa i musimy ograniczyc wysilek :*uwazaj na siebie i brzusia:*

*martusia ja tez zawsze mialam bardzo gleboki pepek a teraz jak napne skore od gory to mi guziczek wychodzi hihi

Merlin wspolczuje "schodow" przy zalatwianiu szkoly rodzenia oby udalo sie zalatwic meldunek:*

Ja mykam zrobic obiadek i z P. na spacerek z Jej dzieciaczkami bo sloneczko ladnie wyszlo, ruchu troszke sie przyda no i na ten moj smut to dobrze podziala:*
 
Do góry