reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Witajcie kochane:-)
Dawno mnie nie było brak czasu musiałam wszystko sobie poukładać żeby jakoś funkcjonować:-)
Nie jestem wstanie Was nadrobić ale postaram się częściej zaglądać:-)
My już po usg bioderek wszystko jest ok u okulisty też ok ale niestety Zuzia ma przepuklinę pępkową i musimy iść z tym do chirurga on zdecyduję co dalej.
Zuzia już po szczepieniu waży 4180 ciesze się z każdego przybranego grama,u nas jest różnie są dni że daje popalić ale są i takie że jest bardzo spokojna.
Karmimy mała mieszanką Bebiko,mąż sobotnie noce ma wolne więc w dzień odpsypia nocke a w nocy on wstaję do małej karmi itd ostatnio spałąm dzięki temu bez wstawania 12h.
Anitka nie jest juz taka zazdrosna jak ją prosze żeby powoziła chwilę Zuzię to chętnie to,ostatnio jak Zuzia płakała zaczęła jej śpiewać i wiecie co mała się uspokoiła tak się wpatrywała w Anitke.
Ostanio małej robie mleczko a chwile Anitka przy niej była no i Zuzia się rozpłakała a A nitka woła do mnie mamo mamo ona płącze bo nie ma zebów.
Sa dni że mam chwile załamania ale idziemy pomału do przodu.
Odezwe się wieczorkiem bo Zuzia sie budzi,do wieczorka kochane:-)
 
reklama
Camilla i u nas nie jest łatwo ze starszym dzieckiem. Helenka niby caluej Gucia, robi cacy i noski noski, ale dzisiaj chciala wyrwac smoczek malemu z buzi, ja jej nie pozwolilam, to ona malego zdzieliła po głowie. a czasem jest taka kochana. naprawdę chcialabym, zeby maly juz mial pol roczku, i byłoby już nieco łatwiej. posiedzieliby razem w kojcu, pobawili się...eh.......no musimy przetrwac.
mała się do Gucia garnie, chce pomagac, a jak kiedys lezała a ja jej dzidzie połozyłam na brzuchu, to objęła go i zamarła w bezruchu... i chce go dotykac i nosic, ale czasem jak rozbuja bijaczek to malemu głowa prawie odpada heh:-D
 
w kwestii kąpieli, rzeczywiście woda musi być cieplejsza a poza tym, najpierw zanurzamy same stópki, potem pupke a później resztę; junior do tej pory uspokajał się dopiero jak lądował na brzuszku a teraz od razu spokój :tak:

byłam dziś u fryzjera w końcu, ale foty jutro bo mi się akumulatorek w aparacie wyładował :no:

odlwewu jeszcze nie robiłam, raczej na weekend to zrobię, na spokojnie

ja ostatnio mam ubaw z juniora, śpi sobie i macha rączkami i wsadza sobie palca w oko i się drze :-D

a i już waży 3970, może do czwartku będzie już 4kg :blink:
 
witam sie

bylam dzisiaj na usg bioderek wszystko ok:)

Ryba u mnie Adrian od wyjścia ze szpitala przytył na samym cycku 1,5 kg lekarka mówiła, że sporo, ale że mam go karmić nadal tak jak karmię, nie zagęszczać jedynie pokarmu swojego (ale tego nie robiłam) i mimo tego, że robi 4-5 kup dziennie, ulewa to jeszcze przybiera. Je różnie albo co godzinę a czasami co 5 h, ale nie trzymam się sztywno godzin karmienia bo wg mnie to głupie... jak będzie głodny to da znać.Czasami przesypia całe noce , ale lekarka mi powiedziała, że gdyby tak było częściej mam go wybudzić na karmienie bo taki maluch niedobrze jak przesypia noc i omija karmienie,

Marlena Adus tak robi jak np nie potrafi puścić bączka, czy kupy zrobic... też wisi na cycu

Doti proszę proszę

Maluszek ja planuję chrzcić w kwietniu i będzie mial rozmiar 74 czyli 6-9 miesięcy a kupiłam taki za 'kolosalną" cenę na allegro :D
Strój ubranko do Chrztu na Chrzest rozmiar 74 (2753602981) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Martusia dziecko moze wyczuwac pogodę mój np wczoraj wiecej spal., był marudny strarszy to samo, ja non stop ziewałam...Obserwuj jak się będziesz niepokoila idz jeszcze raz... nie patrz na to jak na Ciebie patrzą to Twoje dziecko Ty jesteś a nie odpowiedzialna, Ty jesteś z nim 24 h i Ty wiesz lepiej jak dziecko sie zmienia... ja nigdy nie patrzylam na to co pomysli o mnie lekarka miałam to gdzies bo potem jak coś by sie stało ona zapomni a ja z tym będę żyła...

Maluszek dobre od razu mi się przypomniało jak czekałam aż M mi pampka przyniesie i Aduś był owinięty w ręcznik i zwalił kupsko :-D

Ayni
mówią, że jak w kupie śluz to nie jest dobre... patrz czy krew się nie pojawi... karmisz MM? bo jak tak moze być uczulenie, ale jakby się powtórzylo wzięłabym pampka i do lekarza

Doti gratuluję zrobionej kuchni :)

Awersja u mnie też były płacze podczas kąpieli... darcie się... i zauwazyłam, ze tak jak był glodny się darł, po jedzeniu się darł... teraz robię tak kąpiel ma o 18:30 to najpóźniej o 17 je...i potem po kąpieli...

Camilla witaj mialam do Ciebie pisac ;-):-)fajnie, ze się odezwalaś i ze u Was lepiej:)


 
hej :)

bylam dzis u fryzjera, odrosty mam jak stad do krakowa az wstyd ale ostatni raz obcinalam wlosy bedac w 5 mscu ciazy :p niedlugo kupie farbe o wdziecznej nazwie 'trufla 3g' i bedziem dzialac :) poza tym byli dziadkowie odwiedzic wnuczka a ten wzial sie zafaflunil i zasnal :-D

co do kapieli: najpierw woda byla taka na 36 stopni ale za zimna dla niunia bo zaraz placz byl. teraz juz jest tak na 39-40 i ok :)

na moim liczniku wagowym -17 :) tylko ten brzuch paskudny...:-:)zawstydzona/y::no:
 
Ale dzisiaj przeżyłam, moja Córa wbiła sobie widelec w podbródek:szok::no::-(

fasolka jaki już rozm.nosi Twoje Dziecię?
camilla mój ma tez przepuklinę, teraz już mniejsza, do lekarza idziemy w pt i pomagamy sobie stara metoda, moja Mama uszyła mi opaskę z flanel i do środka wszywając guzik i mu to wiąże w pasie tak aby guzik przypadał na pępku i faktycznie pomaga, co do pomocy starszaka to niby moja tez pomaga ale jest za mało delikatna i czasem zdarza jej się szczerzyc na małego i ciągnąć go za paluszki
RiSiA hehe faktycznie przepłaciłaś za ten strój do Chrztu (żart) :-p
 
a wlasnie co do rozmiarow: na Oliwierka niektore 62 sa dobre, niektore 56 za duze :szok: ale np kombinezonik w ktorym teraz 'chodzi' jest 62 i za duzy zarowno w nozkach jak i lapkach ale to jest kwestia 1,2cm. w pieluszkach mamy juz 2 Dady i sa akuratnie :)

natomiast ja dol mam XL a gora XXXL i caly czas mi cycki wylaza z miseczek :wściekła/y:i po raz kolejny pokarm zanikl...
 
reklama
Do góry