reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

kasieq
u mnie też picie musi być ciepłe
z zimnym to już zupełnie nie idzie picie
jutro idę do pediatry się skonsultować bo już nie wiem co robić
 
reklama
Wiem ze nie powinnam się martwic bo pediatra mówi ze jest ok mala mieści się w normach nadwagi niema ale dziewczyny ona ma takiego nerw na jedzenie ze już natychmiast ze ja już nie jem przy niej bo jak ja jem a ona nie ma to histeria zobaczymy może to jakiś skok rozwojowy bo teraz właśnie sama próbuje siadać z pozycji leżącej i raczkować bo narazi to się przetacza i pełza
Po prostu wszystko na raz :-(
Miłej nocki zmykam bo jutro tradycyjnie pobudka o 6
 
Do głowy mi nie przyszło zeby dać mojej coś z inna temperatura. Zimnego na pewno nie ale ciepłe to spróbuję.
U nas tak zimno że sxok.
Boli mnie pierś jakby w środku. Nie wygląda mi na zastój raczej przytkanie kanalika. Mam nadzieje przejdzie do jutra.
 
Mell mój też sie ostatnio zarloczek zrobil az sie dziwie że tyle wciąga no i nie wolno przy nim zjeść bo on tez chce i krzyczy ale nie chce mu rozciagac żołądka.

Awersja idz moze lekarz wymyśli coś. I może spróbuj z tą rurką może coś nowego Antosie zainteresuje.

Ach zmeczona jestem. Dzis mialam taki balagan z rana ze myslalam ze nie dam rady tego ogarnąć. Odpadam...
 
Hej mamuski:-) a ja mam dzis nastroj adekwatny do pogdy za oknem :cool: .... ide chate ogarnac i na zakupy musze ale jakos zero sił i checi ,na szczescie mała dzis długo pospała i narazie aniołek grzeczniutki:-p .....
 
Witam się porannie. Moję dziecię też jeszcze śpi:szok:, chyba pogoda tak działa. Mi też jakoś chęci brak, obiadu nie mam, a brakuje mi pomysłu. Może ktoś podsunie pomysł na szybki obiadek?
Poza tym się wkurzyłam, bo polowałam (od dłuższego czasu) na nosidło Mei Tai. W końcu wylicytowałam w sobotę za 70zł, a wczoraj poszło w licytacji inne, ładniejsze za 55zł :wściekła/y:. Więc wiecie jaka byłam wczoraj wkurzona!
Miłego dnia wszystkim!

edit: Poza tym wszystkiej naj naj dla naszych 8 miesięczniaków! Mój miał wczoraj. Szok! Kiedy to przeleciało! Zaraz będziemy roczki obchodzić!
 
Witam mamusie!
U nas pochmurno i jedyne 12 stopni, dzidziolek właśnie się obudził i próbuje zdjąć skarpetkę.
Budzi mi się nadal 3 razy w nocy na cycka.. więc pomyślałam że spróbuję mu pomału wprowadzać mm z kleikiem i nic.. zrobiłam mu na początek 30 ml i nie chciał mi tego ruszyć.. ;-( spróbowałam znowu i nic, wypluwa butle i się złości. Nie wiem co robić.
 
perell ja malemu daje na noc kaszke z bobovity mleczno- wielozbozowa po 6 miesiacu maja ja w Tesco Jas zje 150 po 19tej i budzi sie raz
ayni ale sie usmialam z Twojego Skrzacika
anmika ja jak cos kupie to juz nic nie ogladam bo niestety czesto sie tak zdarza
 
Ostatnia edycja:
Witam. Dzis moaj mala po raz pierwszy stanela sama w lozeczku :-)
Nie wiem co sie dzieje ale ciagle boli mnie ta piers, od prawego dolu, niby nie jest spochnieta ale nie moge dotknac jakbym siniaka miala.:no:
Ja mojej mieszam kleik bez mleczny z jakimis owocami ale nie za duzo i to lyzeczka podaja, dziswstawala o12, 2,4 i 6 do cyca
 
reklama
Hallo Kobitki!
Ależ u nas fatal pogoda. Mży, wieje brrrrr!
Młody w przedszkolu, Adi śpi chociaż coś miłego :-)
Moja młoda też nie przepada za piciem, może dziennie uda mi się jej wcisnąć ze 20ml, ale koopale to raczej pływające robi.
Verita, może faktycznie jakiś kanalik się przypchał, pomasuj pod ciepłą wodą może.
Anmika Ty widzę jak mój M, nie ogląda się jak już kupiłaś, bo zawsze trafi się na tańsze i fajniejsze :-D
 
Do góry