reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Trzymam Kciuki za Ciebie, wiem jak się denerwujesz, ale cały czas powtarzaj sobie ze wszystko będzie dobrze. A czarne myśli przepędź na zawsze!!!!
 
reklama
A ja leżę plackiem -jeszcze w domu- dostałam plamienie, zwiększono mi ilość progesteronu i.... czekam. Jak leżę, to jest lepiej. Jutro mam kolejna wizytę. Nie wiem czego się dowiem. Ale jestem dobrej myśli. Jak wpadnę w czarne myśli, to po mnie. Trzymajcie kciuki.

izulka- trzymam kciuki!!!!!! będzie dobrze:)
 
Izulka - wypoczywaj a wszystko na pewno będzie dobrze.
Grunt to optymizm a ty (jak widzę) masz go dużo. Pozytywne myślenie oddala stres.
Trzymam kciuki!
 
Ja mam wizyte dopiero 24 stycznia - nie moge sie doczekac i mam ciagle takie czarne mysli, ze sie okaze ta ciaza tylko moim wymyslem :-( Maz mnie pociesza i mowi, ze nie powinnam tym sie stresowac, ale ja juz bym nawet chciala miec poranne mdlosci :baffled: Bo jak na razie to tylko taka zmeczona jestem... Czy to ma sens? Tlumacze sobie, ze nie mam @, dwa testy wyszly pozytywne, a ja nadal niedowierzam... Pocieszcie mnie troszke :zawstydzona/y:
 
fiolet nie ma innej opcji, 2 testy pozytywne mówia same za siebie,
moje objawy to tez zmęczenie, brak @ i bolące, powiększone piersi, no i wielki apetyt
i uwierz mi lepiej nie mieć mdłości, moja kolezanka w pierwszej i drugiej ciązy miała mdłosci przez cały czas:-( ale sie umęczyła
 
Fiolet, ja tez poza dwoma testami pozytywnymi tez nie mam innych objawow:tak:. dzisiaj rano czulam lekki niesmak w ustach, wiec uszy do gory, w poprzedniej ciazy tez lekkie mdlosi zrobily mi sie pozniej wiec moze tym razem tez bedzie bardziej ulgowo?;-)
 
Witam kochane mamusie!
Prowadziłam dokładne obserwacje i już jak dostałam plamienia w 11 dniu fazy lutealnej wiedziałam na 90 %, poczekałam kilka dni i test popołudniowy pokazał dwie grube krechy, poszłam więc na betę, wyszła 314. Na drugi dzień poszłam do lekarza, dostałam skierowania na badania podstawowe, pobrała mi cytologię i dała zwolnienie na 3 tyg( pracuję z trudną młodzieżą, a to że poroniłam rok temu to daje spore ryzyko). Kazała zrobić za dwa dni ponownie betę, żeby zobaczyć czy przyrasta, wyszła 915, bardzo ładnie, powinna być podwójna, u mnie jest potrójna.
Wizytę mam we wtorek u ginka, u którego chcę prowadzić ciążę.

pozdrawiam
 
reklama
Dzieki za odpowiedz dziewczyny - czasami mam wrazenie ze zaczynam wariowac, a tym bardziej jak staram sie komus wytlumaczyc moje rozterki :zawstydzona/y: Mam tylko nadzieje, ze nie tylko ja jedna tak sie zachowuje....

Sciskam cieplo :-)
 
Do góry