reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Okruszku, bardzo mi przykro :-( Strasznie to smutne ...

Ajako - mów typ na razie tutaj :tak: Albo załóż wątek o imionach i pisz na nim ;-)

Ja dziś znów do hepatologa, byłam rano badania zrobić. Strasznie się martwię o maluszka, bo właśnie teraz byłam przeziębiona 2 tygodnie i te wyniki wątrobowe jakieś fatalne, mam nadzieję że bobo zdrowe...
 
reklama
Okruszku - nie wiem co powiedzieć. Obawiałam się, że coś się stało kiedy tak długo się nie odzywałaś. Tulę Cię. Bądź dzielna kochana!
 
Dziewczyny - trochę się martwię. Dzisiaj miałam oddać mocz do badania i jakem spojrzała w ten słoiczek to mnie z lekka wcięło. Na dole pojawił się (w dużej ilości) biały osad. Kojarzycie co to może być? Pani laborantka popatrzyła na mnie jak na ufoludka i niewiele powiedziała. Wyniki dopiero jutro a ja się trochę zamartwiam
 
ja dokładnie nie wiem co to oznacza ale wyczytałam kiedyś że jest to normalne więc chyba nie powinnaś sie zbytnio zamartwiać :)
 
Bardzo mi przykro, ze straciłaś dzidzi, ja tez przeszałam przez to cztery lata temu, wtedy ktoś mi powiedział, że dzidzuś zmienił tylko termin przyjścia na świat.
WIem,że musisz to sama przebolec i żadne słowa tu nie pomogą, ale bądź dobrej myśli....
 
okruszku-
[*]
[*]
[*] dla twojego aniołka:-( bardzo mi przykro... trzymajcie się dzielnie!

ajako- dziękuje, z julcią już lepiej. spokojnie noc przespała, dzis juz zaczęła jeść.
no i jestem za wątkiem z imionami- więc zakładaj go i podziel się z nami swoim pomysłem:-)
 
okruszku bardzo mi przykro z powodu waszej straty. Mam nadzieje, ze szybciutko zaswieci u was slonko. Trzymajcie sie
 
reklama
Do góry