reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

ja mam do Was pytanie co do plamień w ciąży - naczytałam się tego wszystkiego i zdurniałam :confused2:już

- napiszcie mi prosze co dokładnie kwalifikuje się do plamienia tzn. jak ono wygląda jak często się pojawia i czy występują jakieś inne dolegliwości - ja mam czasami taką wydzieline przezroczysto-białawą, czasami kremową w niewielkiej ilości :baffled: występuje po jakimś ciążkim dniu albo jak musze troche więcej ruchowo się wysilić przy Kubasie - to czy takie coś to jet plamienie czy poprostu troche śluzu :baffled: z tego co wyczytałam to plamienia mają raczej kolor brunatny, brązowy , krwisty

za chiny nie pamiętam czy z Kubą też tak miałam ....... - jak myślicie wkręcam się :rolleyes2:czy coś jest nie tak
 
reklama
sreberko -tylko się nie nakręcaj jak ja - plisss
najlepiej zapytaj lekarza ja wizyte mam dopiero 28 lutego i nie wiem czy ma sens zawracać mu głowe wcześniej

przecież nawet podczas ciąży jest jakaś wydzielina z pochwy ?????
wydzielina bezbarwna
a dopiero później upławy żółtawe i
plamienia brunatne jak coś jest nie tak - dobrze kombinuje ????? jak jest u Was
 
przecież nawet podczas ciąży jest jakaś wydzielina z pochwy ?????
wydzielina bezbarwna
a dopiero później upławy żółtawe i
plamienia brunatne jak coś jest nie tak - dobrze kombinuje ????? jak jest u Was

aqua- szczerze powiedziawszy w ogóle sie na tym nie znam...ale dla mnie nawet taka kremowa wydzielina jest jak najbardziej ok... sama czasem taka mam...
 
Aqua chyba rzeczywiscie nie potrzebnie sie nakrecasz, tez sie nie znam za bardzo, ale ostatnio jak bylam u gina to wlasnie o to pytalam.
Ktoregos dnia sie przestraszylam i biegiem lecialam do toalety, bo poczulam mokro i goraco, myslalam, ze dostalam jakiegos krwotoku. Na szczescie byla to tylko troche wieksza niz zwykle wydzielina, ale oczywiscie strach i niepokoj pozostal, dlatego na najblizszej wizycie spytalam o to doktorka.
Powiedzial, ze dopoki wydzielina nie jest wlasnie podejrzanego koloru i nie jest to w postaci takiego czopu, to nie trzeba sie tym bardzo martwic, ale oczywiscie nalezy wykonac badanie i sprawdzic czy nie ma tam jakiejs infekcji. Po badaniu stwierdzil, ze wszystko oki i taka moja uroda i juz, jedne kobiety maja tego wiecej i czesciej inne mniej.
Pozniej sobie to przemyslalam i stwierdzilam, ze ma racje, bo w sumie odkad pamietam wiecznie laze we wkladkach,na okraglo, caly cykl, wiec chyba wlasnie tak moja uroda hehe.

A i aqua kochanie, nie martw sie, bo wlasnie zaczynamy drugi trymest i ryzyko poronienia, drastycznie spada, tak wiec glowa do gory, wszystko bedzie git.......
 
no i ja mam takowy problem-mam nadzieję,że miałam... po 15godzinnej podróży w nocy miałam maleńkie plamienie-takie trochę pomarańczowe i na drugi dzień byłam u lekarza po czym dostałam duphaston... jutro mam kontrole i mam nadzieję,że już nie będę musiała tego brać bo nic się nie dzieje,ale warto się tym zainteresować drogie mamusie:)
 
Dziewczyny podobno w czasie ciazy ma sie uplawy wieksze niz normalnie. Dopiero zolty kolor, czy zapach powinien zaniepokoic. Nie stresujcie sie niepotrzebnie;-)
 
Taka normalna wydzielina to co innego niż plamienie przecież. Ja nie mam problemu z rozróżnieniem. Plamienie jest ogólnie takie bardziej brunatne. Wydzielina brunatna nigdy nie jest. :tak:
 
reklama
Do góry