reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

Loonka śliczny brzusio i jego lokator :tak:, a za główkę się chwycił jakby miał już zmartwienia hihihi

Hehe, no dokładnie tak samo pomyślałam i jak na innym portalu zamieszczałam te zdjęcia to tak właśnie opisałam ;) "Tyle w tym brzuszku kłopotów" ;) Biedne dziecko, taki mały, a już się martwi co to będzie po drugiej stronie :p
 
reklama
Dziękuję w imieniu Hrabiego za komplementy, pęknie z dumy jak mu je przekażę ;) I zhrabieje do reszty ;)

Co do zdjęć buźki, to Wam powiem, że nie było wcale tak łatwo go złapać. Przy pierwszej próbie 3/4D była za mała przestrzeń między ścianą macicy a niuńkiem i nic nie wyszło, mam jedno niewyraźne zdjęcie profilu. Przy drugiej próbie były dwa podejścia - przy pierwszym wtulił się buzią w moje plecy i dumnie prezentował potylicę :p Lekarz zostawił nas na pół godziny - poszedł do porodu a ja w tym czasie porządnie się powyginałam i jak wrócił to dopiero się model ustawił - modelowo ;)

Najlepsze, że pierwsze usg mi robił na starszym aparacie, z którego miał możliwość nagrać film, ale że wtedy nie wyszło nic nie wziął, płytki nie dostaliśmy, ale mamy dwa niewyraźne zdjęcia. Drugie badanie miałam na jednym z najnowocześniejszych sprzętów, ale bez możliwości nagrania filmu. A jako że aparat był sobie testowany przez szpital to po raz kolejny nic nie zapłaciliśmy :p I w ten oto sposób miałam 2 usg 3/4D za darmo :p Szkoda trochę tej płytki, bo po Patryku mam, ale zdjęcia też piękna pamiątka ;)
 
Loonka ale masz piekne zdjecia wiec sie ciesz:-) ja niestety buzki malego nie widzialam w 3/4 D i raczej juz nie pokaze bo jest tak ulozony,że chowa buzke przed rodzicami:-( troszke szkoda bo mamy takie czasy i sprzet a to moj pierwszy skarb no ale trudnoo wazne zeby zdrowy byl :)
 
Loonka Tyś normalnie jak modelka
a zdjęcie małego boskie! jeszcze bardziej wyraźne niż naszej niuni, lekarz powiedział, że już przy następnej wizycie nie będzie ładnych zdjęć bo mała za mało miejsca będzie miała
 
reklama
Ja pokaże coś innego- wypięte "coś" mojego Synka :-D
Zobacz załącznik 474390

haha!! ja też tak mam czasami!!:-D

a to my w 26 tc, z tej perspektywy wyglądam jak grubasek a jest wręcz przeciwnie :-D

26 tc.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry