reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
mój synuś jeszcze się nie urodził,a już nie lubi dentysty... byłam dziś ostatniego zęba wyleczyć i jak tylko siadłam na fotel to tak się zaczął kokosić, ze myślałam, ze on ucieknie a ja sama zostanę;-) na szczęście udało się, wszystko już zrobione i dopiero jakoś po porodzie mam się pokazać

Hehe, czyli dentysta z niego nie będzie :-D
A ja się trochę strachu najadłam wczoraj. Chlusnęło ze mnie tak, że przesiękło przez spodnie. Nie wiem co to było. Wielki biały kleks śluzu i dużo tak jakby wody? Czegoś mokrego w każdym razie. Normalnie jakbym się posikała. Obserwowałam później cały dzień czy jeszcze coś cieknie ale tylko troszkę się posączyło i koniec. Miała, któraś z Was takie niespodzianki?

Ja na Twoim miejscu bym jechała na ip, bo to nie wygląda na upławy, a bardziej jak wody płodowe. Jeśli zaczynają sie sączyć, to nie dobrze i musisz pędem do szpitala. Jeśli masz taką możliwość to dzwoń do swojego gina
 
Dokładnie Aali pędem do lekarza - miałam podobnie, pojechałam na IP okazało sie ze szyjka skrócona i rozwiera sie. Musieli zakładać pessar i teraz oszczędzam sie.
 
jedź na ip, gdybyś miała osobno mokro, albo sam śluz to można myśleć o nietrzymaniu moczu albo o infekcji jakiejś( co w sumie też powinno się skonsultować w miarę szybko...) ale jak są 2 na raz to za dużo i powinien to ocenić lekarz. właśnie tak napisałam o tym ginie, a póżniej doszło do mnie, ze ja to bym chyba na zawał zeszła ze 2 razy i pojechała na ip
 
ewka84 a masz rację z tym ubieraniem. byle wygodnie... też bym mogła całe dnie w piżamie siedzieć! fajnie że zębolog za tobą!


kołtunek należysz się chyba za wszystkie czasy ale najważniejsza dzidzia! jak w ogóle odczuwa się skurcze? jakie to uczucie?

Anula09, Olasec wszystkie moje znajome co mają dzieci powtarzają: leż i miej wszystko w d*pie po porodzie nie poleżysz :D

Aali_ nie miałam tak że chluśnie ze mnnie ale ostatno widzę więcej białego śluzu taka papka
ale jak pytałma lekarza powiedział że normalne bo to sam śluz



no podgladanie Jasia wyszło:) mały waży 631g :)) wystawił dupe i buzie zasłonił rękami i tyle oglądania. :)
z gorszych wiadomości to mam paciorkowca.. wyszło to w tym badaniu pochwy no i to jest powód mojego CRP ( powinnam brawo bić dla poprzedniego lekarza...300zł wydałam żeby badać CRP co dwa tygodnie... zamiast dać skierowanie na tą czystość) dostałam antybiotyk ospamox i lactovaginal, któraś brała? wkładka konieczna?
już nie będę opisywać w wątku wizyt :D
 
aali - ja bym skonsultowała się z dr.
ewka - hehe dentystą nie będzie :-)
kaha - mały już ładną wage ma. też miałam paciorkowca nie dawno... ważne, że wiesz i leczysz. skurcze odczuwam tak najpierw takie napięcie czuje w brzuchu, zaczyna mi twardnieć i zaczyna ból rosnąć, trwa to ok. 30 sekund i gdy ból jest już mocny zaczyna puszczać ból i twardnienie znika i po skurczu
 
reklama
Do góry