reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny a jak u was z wilgotnością? Ja praktycznie co chwile zmieniam wkładki ale dzisiaj bardziej sucho i od razu schiz ^^

Do pewnego momentu miałam dużą wilgotność, tak chyba do początku 6 tygodnia (6+0 :p ) ale potem zrobiło się sucho. Osobiście wole sucho - nie muszę się cały czas zastanawiać co mi tam cieknie :)
 
U mnie raczej z wilgotnością normalnie- nie zauważyłam jakieś większej różnicy
Jeśli chodzi o prenatalne, to też się muszę umówić, w pierwszej ciąży byłam w 11 tyg, teraz chciałam iść ok. 13 - czyli wypadnie mniej więcej w połowie lutego. Wstrzymam się jednak co powie gin we wtorek
 
Fajnie @lodzka jaga to miłe z ich strony, a każde wsparcie jest ważne. Dodaje to dużo siły i otuchy. Obysmy na swojej drodze spotykały tylko życzliwych ludzi.

Ja miałam ochotę na os słodkiego. Zjadłam 5 cukierków i mnie teraz mdli [emoji85][emoji85][emoji85]
 
Zdaje relacje z wizyty , kropek mierzy prawie 2cm :) Według usg 8t5d... I chyba nadrobil ten tydzień i jest teraz na równo z usg i z OM... albo nie wiem [emoji23]
Według mojej ginekolog termin porodu 08.09 , a według lekarza na NFZ 15.09 [emoji848] KOGO SLUCHAC????[emoji848]
20190201_202055.jpeg
 
Zdaje relacje z wizyty , kropek mierzy prawie 2cm :) Według usg 8t5d... I chyba nadrobil ten tydzień i jest teraz na równo z usg i z OM... albo nie wiem [emoji23]
Według mojej ginekolog termin porodu 08.09 , a według lekarza na NFZ 15.09 [emoji848] KOGO SLUCHAC????[emoji848]Zobacz załącznik 939149
Nikogo [emoji3] i tak urodzi się wtedy kiedy będzie chciało [emoji23]
 
@Lovi to super wieści [emoji4] jeszcze nie raz tą datą się zmieni a Kropek urodzi się w wybrany słoneczny dzień września [emoji2]
 
reklama
Do góry