reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dzień dobry 😊😊 Jak się czujecie? U mnie dziś 100% lepiej. Nie wisialam na muszli w ogóle 😁😁 Pojawił się u mnie śluz. Biały i jest to sporo:/ Czy też tak macie?

Ja mam b. Mało śluzu od początku nic się nie zmieniło. Jestem w 8+5. Jest biały I kremowy

Karolcia @dziewczyny a orientujecie się od kiedy powinno być widać cokolwiek na usg? Który tydz? Jaka Beta?
Robiłam bete raz, przy ok. 8000 (ok 5t) było widać pęcherzyk i zarodek z podejrzeniem bijące go serca (lekarz mowil, że za 2 dni by był już pewny czy to serduszko tam pika czy echo z mojej żyły)
 
reklama
Ja dziś od 6 nie mogę spać [emoji44]

Dziewczyny, a czy wy rano też czujecie takie ssanie w żołądku? Tak jakbym dwa dni nic nie jadła...
 
Ja dziś od 6 nie mogę spać [emoji44]

Dziewczyny, a czy wy rano też czujecie takie ssanie w żołądku? Tak jakbym dwa dni nic nie jadła...
Zauważyłam że muszę częściej jeść przez to ssanie. Jem częściej a mniej i jest spoko:) gorzej że mam apetyt a mdłości tylko jak myje zęby🙃 roztyje się strasznie i już zdarza mi się rozpinać guzik w spodniach a to zdecydowanie za wcześnie🤪🤪🤪
Edit: ze spaniem też ciutek gorzej rano... a w ciągu dnia zasypiam na stojąco😉
 
Zauważyłam że muszę częściej jeść przez to ssanie. Jem częściej a mniej i jest spoko:) gorzej że mam apetyt a mdłości tylko jak myje zęby[emoji854] roztyje się strasznie i już zdarza mi się rozpinać guzik w spodniach a to zdecydowanie za wcześnie🤪🤪🤪
Edit: ze spaniem też ciutek gorzej rano... a w ciągu dnia zasypiam na stojąco[emoji6]

Wagą teraz się nie przejmuj [emoji4] później będziemy się martwić jak się tego pozbyć, chociaż niektórym samo schodzi[emoji23]

Ja na początku nie jadłam prawie nic a spodni dopiąć nie mogłam [emoji16] teraz jest ciut lepiej.
 
Mi też cykl rozpoczął się 21 ale ja mam krótkie cykle do 25 dni i jak byłam w poniedziałek u lekarza to dał skierowanie na usg i kazał się umówić nie wcześniej niż 31.01, bo wcześniej małe prawdopodobieństwo że coś będzie widać.
Więc, nastaw się, że w poniedziałek raczej nic nie zobaczy i że to normalne.
Ja mam usg na 3.02 ale rozglądam się za późniejszym terminem, bo obawiam się że to jednak za wcześnie.
Też mam wiele obaw, rano panikowałam, że nic nie czuję, piersi nie bolą a teraz bolą - widać tak ma być ale pewnie jeszcze nie raz wpadnę w panikę z tego powodu [emoji6]

Mnie dziś obudził okropny ból pleców i brzuch mnie tez boli jak na okres także dziwnie się czuje od rana, a piersi jakieś mniejsze
 
reklama
Do góry