reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Wrześniowe mamy 2020

quchasia

Fanka BB :)
Miasto
krk
Rozwiązania
0
Mmm frytki zjadłabym... generalnie słonych rzeczy mi się chce jakoś dziwnie....
A dziewczyny podpowiedzcie mi proszę czy moja wizyta w pon u gina ma sens? W srode byłam i nic nie wiedział na usg tymczasem HCG 71 w srode w pt 171... czy w pon jest wogole szansa aby coś zobaczył? I czy moje HCG nie jest za niskie biorąc pod uwagę ze miesiączka zaczęła się 21 i trwała do 27? Strasznie się smutam i martwię
A który tc z okresu?

reklama

quchasia

Miasto
krk
Rozwiązania
0
Ja bym czekała do 6tc minimum. Ale jak ma ci dac spokój wcześniejszą wizyta to idz:)

Aklime

Rozwiązania
0
A dziewczyny podpowiedzcie mi proszę czy moja wizyta w pon u gina ma sens? W srode byłam i nic nie wiedział na usg tymczasem HCG 71 w srode w pt 171... czy w pon jest wogole szansa aby coś zobaczył? I czy moje HCG nie jest za niskie biorąc pod uwagę ze miesiączka zaczęła się 21 i trwała do 27? Strasznie się smutam i martwię 😞😞
Mysle, ze moze nic nie zobaczyc jeszcze, bo od ok 1000 bhcg jest widoczny pecherzyk, lepiej poczekaj do 6 tygodnia niz masz sie denerwowac, ze nic nie widac :)

w_karolcia

Rozwiązania
0
A dziewczyny podpowiedzcie mi proszę czy moja wizyta w pon u gina ma sens? W srode byłam i nic nie wiedział na usg tymczasem HCG 71 w srode w pt 171... czy w pon jest wogole szansa aby coś zobaczył? I czy moje HCG nie jest za niskie biorąc pod uwagę ze miesiączka zaczęła się 21 i trwała do 27? Strasznie się smutam i martwię
Tak mnie naszła ochota. Ja to samo z miesiączka w ten sam dzień się rozpoczęła i tyle samo trwała. Ale idę po tygodniu bo nie wytrzymam dłużej. Jak masz być spokojniejsza to idź :)

quchasia

Miasto
krk
Rozwiązania
0
Nie wiem kiedy się pojawia ciałko żółte. Poczytaj. USG jest neutralne na plodu

Zoja06

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
A dziewczyny podpowiedzcie mi proszę czy moja wizyta w pon u gina ma sens? W srode byłam i nic nie wiedział na usg tymczasem HCG 71 w srode w pt 171... czy w pon jest wogole szansa aby coś zobaczył? I czy moje HCG nie jest za niskie biorąc pod uwagę ze miesiączka zaczęła się 21 i trwała do 27? Strasznie się smutam i martwię 😞😞
Mi też cykl rozpoczął się 21 ale ja mam krótkie cykle do 25 dni i jak byłam w poniedziałek u lekarza to dał skierowanie na usg i kazał się umówić nie wcześniej niż 31.01, bo wcześniej małe prawdopodobieństwo że coś będzie widać.
Więc, nastaw się, że w poniedziałek raczej nic nie zobaczy i że to normalne.
Ja mam usg na 3.02 ale rozglądam się za późniejszym terminem, bo obawiam się że to jednak za wcześnie.
Też mam wiele obaw, rano panikowałam, że nic nie czuję, piersi nie bolą a teraz bolą - widać tak ma być ale pewnie jeszcze nie raz wpadnę w panikę z tego powodu 😉

reklama

taisiya

Rozwiązania
0
A jesteście może takie rozkojarzone? Ja wczoraj wstawiłam pranie bez kapsułki ani proszku.. Dopiero przy rozwieszaniu coś mnie tknęło, że słabo pachnie..

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Wrześniowe mamy 2018 0
C Potrzebuję porady 64
N Wrześniowe mamy 2019 7786
D Wrześniowe mamy 2018 57163
luna2424 Przyszłe mamy 3
Do góry