reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Nie wiemy. Podobno z wszystkiego się mogła wziąść. Dostaliśmy antybiotyk a od 7 do 10 dni musimy być w szpitalu😭 mam już serdecznie dosc jeszcze musisz sobie ze wszystkim radzić sama. Więc my przechodzimy na mm bo mały taki marudny na okrągło na rękach że nie mam jak odciągac

O kuźwa, najgorsze co może być, to siedzieć w szpitalu i to tyle czasu🥺🥺🥺
Trzymaj się 😘 jesteś sama z małym w pokoju?
Zdrówka dla małego😘
 
reklama
Luiska tak z czystej ciekawości jak u was sytuacja z wirusem?? Też tyle zachorowań co u nas?? I też tak wszystko zamykają i ograniczają??

Tutaj jest teraz niecałe 7tys.zachorowań. Ograniczają np.godziny otwarcia restauracji albo ilość osób się w niej znajdujących albo ilość osob, jaka może brać udział np.w sportach na hali itp. Maseczek nie trzeba nosić na dworze. Do lekarza można zrobić termin i pójść na wizytę,tylko że wizyty przebiegają dość szybko. Ale tu też w każdym landzie robią inaczej, zależy gdzie ile zachorowań.
 
Jeszcze Wam napisze ze wszystkie moje dzieci od urodzenia tyły średnio 1kg na miesiąc i nigdy nikt nie komentował ze za dużo tylko ze w sam raz.

Gunka wierze ze już masz dość.. każda by miała :(

U mnie też położna i lekarz w szpitalu mówili, że 1kg na miesiąc jest ok. Widać co lekarz, to ma inne zdanie na ten temat.
 
reklama
Ja trzymam diete bo jestem strachliwa bardzo i boję się że małemu coś zaszkodzi, chociaż nawet moja położna mówiła że nie muszę trzymać diety tylko jesc wszystko i obserwować małego czy coś mu nie szkodzi. Może dlatego na wadze mam już-15kg że za mało różnorodnie jem :(
 
Do góry