reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Stresuję się swoją jutrzejszą wizytą☹️. Raz jestem pewna że wszystko jest dobrze, innym razem mam tysiąc obaw i myśli co może być nie tak, staram się nie świrować ale no...

Katarzynko to wszystko zupełnie normalne.... zależy wiec się boimy [emoji173]️ ja przesyłam moc dobrej energii i myśli ciepłych i musi być dobrze!!
 
reklama
Gratuluję serduszek! 💝
@Aklime z samej morfologii nie, ale z Nifty już tak. Ja tak dowiedziałam się w 11 tyg, że nosze dziewczynkę ☺️
Tym razem też wykonam Nifty choc mój lekarz polecał veracity ? Pierwsze słyszę o tym badaniu i mało informacji o nim w internecie.
 
Nie pocieszę Cię ale tak będzie do końca ciąży 🤦😂
Wiesz co, to i tak lepiej, moja mamuśka mi powiedziała "dziecko, przyzwyczaj się, ty już tak do końca swojego życia będziesz się martwic" 😂. Dzięki dziewczyny za miłe słowa!

A propo mam - są kobiety, które po porodzie bardzo sobie cenią pomoc matek, zwłaszcza w tych pierwszych dniach. Moja znajoma na przykład od razu zapowiedziała, że jej matka przynajmniej przez tydzień będzie u nich... Moja matka też twierdzi, że taka pomoc jest nieoceniona i oczywiście zadecyduje ja, ale mam się głupio nie upierać.
Jak Wy do tego podchodzicie?
Ja się uprę, wiem że tak, mimo że jesteśmy z matką blisko😁. Od tego mam męża, żeby mi pomógł kiedy będę obolała, poradzimy sobie!
 
Wiesz co, to i tak lepiej, moja mamuśka mi powiedziała "dziecko, przyzwyczaj się, ty już tak do końca swojego życia będziesz się martwic" 😂. Dzięki dziewczyny za miłe słowa!

A propo mam - są kobiety, które po porodzie bardzo sobie cenią pomoc matek, zwłaszcza w tych pierwszych dniach. Moja znajoma na przykład od razu zapowiedziała, że jej matka przynajmniej przez tydzień będzie u nich... Moja matka też twierdzi, że taka pomoc jest nieoceniona i oczywiście zadecyduje ja, ale mam się głupio nie upierać.
Jak Wy do tego podchodzicie?
Ja się uprę, wiem że tak, mimo że jesteśmy z matką blisko😁. Od tego mam męża, żeby mi pomógł kiedy będę obolała, poradzimy sobie!
W pełni się z tobą zgadzam. Również jestem blisko z mamą i wiem że będzie mi dużo pomagać. Będzie miłe widziała o każdej porze ale tak jak napisałaś, razem z mężem musimy to ogarnąć😅u mnie będzie pierwsze a u ciebie?
 
Ja również gratuluje wszystkim mamusią 😁 ja mam wizyte w poniedziałek pewnie będę mieć częściej wizyty z powodu ciazy mnogiej zobaczymy ile dzieciaczki urosły.
Ja ona ostatniej wizycie bylam w takim szoku,że o nic lekarza nie zapytałam. Czy dzieciaki jednojajowe czy dwu, jaki termin porodu no po prostu nic 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry