reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

A macie zawroty głowy przy wstawaniu? Staram się wstawać powoli a i tak mi się kręci trochę w głowie.
Ten sam klimat mamy. Idę zrobić śniadanie a tu pooof nóg nie mam😅 siadam i po kilku minutach jest już lepiej. Codziennie jestem przez to spóźniona do pracy o jakies 30 minut
 
reklama
Dziewczyny, pocieszcie mnie ze z okruszkiem wszystko będzie dobrze... Przeżyłam dzisiaj coś strasznego, obawa o zdrowie i życie bliskiej osoby, nie chcę opisywać szczegółów, ale już jest wszystko dobrze, na szczęście skończyło się na strachu. Ale przeżyłam to bardzo... Teraz wszystko już jest ok, ale boję się czy to nie będzie miało wpływu na dziecko. Nie stresuję się, nie myślę przesadnie, ale jednak z tyłu głowy się boję.
Trzymaj się dzielnie! Nie unikniemy takich sytuacji ale ... teraz zrób coś dla siebie, dziecka i może złap oddech
 
W czwartek byłam u lekarza. Z dzidzia ok. Przepisano mi duphaston 2x1.
Wczoraj rano kochałam się z mężem. A dzisiaj obudziłam się z lekkim bólem w podbrzuszu i zauważyłam maleńka plamkę w kolorze brązowym.

Trochę mnie to niepokoi :/ ale nie chce tez od razu za bardzo Panikować.

Dodam, ze dzisiaj wg Om 7t5d a wg usg 7t3D.
 
@cosmolady daj znac jak sytuacja
@Dwa+Trzy ciesze sie, ze jest juz lepiejz malo ostatnio Cie tutaj, tez sie martwilam
@Katarzynka111 nie martw sie, na pewno z Maluszkiem wszystko ok, odpoczywaj teraz :*

A tak w ogole, tez sie tak meczycie przy sprzataniu? Ledwo jedno pomieszczenie a ja mam juz dosc.. ostatnio odkurzalam caly pokoj siedzac na pufce...
Odkurzyć mieszkanie to jest wyczyn [emoji2356] ostatnio tak się zmęczyłam, że musiałam poleżeć, cała się zgrzalam [emoji23]
W ogóle dziś pierwszy raz od 2 tyg nie wymiotowałam... Zostały tylko mdłości i już się zastanawiam czy to nie jest jakiś zły znak [emoji2955]
 
W czwartek byłam u lekarza. Z dzidzia ok. Przepisano mi duphaston 2x1.
Wczoraj rano kochałam się z mężem. A dzisiaj obudziłam się z lekkim bólem w podbrzuszu i zauważyłam maleńka plamkę w kolorze brązowym.

Trochę mnie to niepokoi :/ ale nie chce tez od razu za bardzo Panikować.

Dodam, ze dzisiaj wg Om 7t5d a wg usg 7t3D.
Spokojnie, ja czasem mam troche krwi po stosunku, ale gin mowil, ze to normalne, szczegolnie w 1 trymestrze, wszystko tam jest mocno ukrwione :)
 
Jeśli waga zleci do - 2kg to lekarz da ci coś na mdłości i zazwyczaj zaleci odpoczynek (mdłości nasilają się od stresu i wysiłku fiz.) zbada ci mocz i sprawdzi czy nie ma w nim ketonów. Jeśli nie to wszystko w normie. Tak było u mnie przynajmniej. Na lekkich mdłości ach zleciałam ok 1.8kg ale badania nie wykazały nic nieprawidłowego. Dobrze po prostu sprawdzić jak waga będzie dalej szła w dół.
Mój lekarz ostatnio mnie zważył. Pytałam go czy to problem, że schudłam ok 1,5kg. Mowil, że nie, że nawet jeśli jeszcze trochę schudnę to też będzie ok (nie mam nadwagi, jestem w środku normy BMI). Nie mówił nic o żadnych badaniach... Hmm
 
Hej. Jestem nowa ;)

2017r ciąża zatrzymana w 10 tc

2018r ciąża pozamaciczna

Aktualnie 8 TC. Wczoraj USG maluszek ma 17mm. Jestem po procedurze inf z 30.12
Termin na 19.09 :)

W 5 tc byłam w szpitalu prawie tydzien bo miałam najpierw plamienie a później dosyć mocne krwawienie , co się okazało mam krwiaka no i niestety nadal jest co było widoczne na wczorajszym USG. Biorę luteinę dopochwowo 3x2 i podjezykowo 3x1
Witam cieplutko 🤗
 
Hej. Czy też macie problem z nadmiarem śluzu? Czasami mam uczucie jak bym się zesikala. Wkurzajace to jest. Zaczęłam 11tc ❤
 
reklama
@cosmolady daj znac jak sytuacja
@Dwa+Trzy ciesze sie, ze jest juz lepiejz malo ostatnio Cie tutaj, tez sie martwilam
@Katarzynka111 nie martw sie, na pewno z Maluszkiem wszystko ok, odpoczywaj teraz :*

A tak w ogole, tez sie tak meczycie przy sprzataniu? Ledwo jedno pomieszczenie a ja mam juz dosc.. ostatnio odkurzalam caly pokoj siedzac na pufce...

Ojj ja się bardzo mecze. Wczoraj byłam na spacerze z młodym szlam tempem raczej wolnym jak na mnie a wrocilam tak umordowana po 1,5h. Sprzątam raczej tez z przerwami.
Pamietam ze w pewnym momencie ostatniej ciazy sapalam nawet przy czytaniu książki starszemu :p


Hej. Czy też macie problem z nadmiarem śluzu? Czasami mam uczucie jak bym się zesikala. Wkurzajace to jest. Zaczęłam 11tc [emoji173]

Tak ja mam bardzo dużo od samego początku ciazy.
 
Do góry