reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny, mam nadzieje, ze można jeszcze dołączyć? Podczytywalam Was od jakiegoś czasu, ale jakoś nie mogłam uwierzyć, ze temat tak naprawdę mnie dotyczy (to moja pierwsza ciąża), wiec nic nie pisałam. Gratuluje wszystkim wrzesniowym mamom i mocno przytulam te, które opuściły wątek :( Moj termin wg OM to 9 września, wg USG dzień później. Na wczorajszym USG zarodek miał już ponad 3 cm (10+1) :) Mam nadzieje, ze we wrześniu wszystkie będziemy chwalić się zdrowymi i pięknymi bobasami!
 
Witam wrześniowe mamy 😊
Ja również spodziewam się dzidzi 😁 to moja 3 ciąża pierwsza córeczka ma 9 lat synek w tym roku skończy 6 i teraz czekamy na 3 maleństwo.
Od początku ciąży czuje się świetnie nic mi nie jest. Jestem w 11 tygodniu wg om, wg usg ciaza tydzień młodsza ale badanie było w 6,6 tyg teraz w środę mam wizytę zobaczymy co powie 😍
Oby wszystko było dobrze. Termin z om 14 września.
Pozdrawiam wszystkie mamy ❤
 
Witam wrześniowe mamy [emoji4]
Ja również spodziewam się dzidzi [emoji16] to moja 3 ciąża pierwsza córeczka ma 9 lat synek w tym roku skończy 6 i teraz czekamy na 3 maleństwo.
Od początku ciąży czuje się świetnie nic mi nie jest. Jestem w 11 tygodniu wg om, wg usg ciaza tydzień młodsza ale badanie było w 6,6 tyg teraz w środę mam wizytę zobaczymy co powie [emoji7]
Oby wszystko było dobrze. Termin z om 14 września.
Pozdrawiam wszystkie mamy [emoji173]
Jesteś w 11tyg???ja mam termin na 16.09 a dopiero za dwa dni zaczynam 10 tydzień.A ty masz termin na 14.09 i już 11tydz???
 
Jesteś w 11tyg???ja mam termin na 16.09 a dopiero za dwa dni zaczynam 10 tydzień.A ty masz termin na 14.09 i już 11tydz???
Przepraszam termin 9 września 😊
10,4 tydzień czyli liczę 11. Ostatnia miesiączka 5 grudnia. Nie mam wyznaczonej daty porodu z usg teraz mi lekarz ustali ponieważ na ostatnim badaniu ciaza tydzień młodsza Ale powiedziala ze tak sie zdarza i ustalimy date z usg teraz w srode. Tak mi wychodzi z aplikacji Preglife.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200216-122221_Preglife.jpg
    Screenshot_20200216-122221_Preglife.jpg
    120,1 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Do góry