reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Na Twoim miejscu skonsultowałabym to jeszcze z kimś, nie jestem ekspertem, ale też nie słyszałam żeby przy takich wartościach od razu włączali insulinę. Jeśli restrykcyjna dieta nie pomoże to jasne, no nie wiem kurczę, ja bym jeszcze konsultowała.
Zobaczę co powie mi w czwartek ginekolog. A mam mu powiedzieć o tym co powiedziała mi diabetolog?
 
reklama
Zobaczę co powie mi w czwartek ginekolog. A mam mu powiedzieć o tym co powiedziała mi diabetolog?
Specjalista raczej nie podważy leczenia specjalisty z innej dziedziny, nie jego "działka". No myślę że przed lekarzem prowadzącym nie ma co niczego ukrywać...
Ale na Twoim miejscu spróbowałabym zasięgnąć jeszcze opinii innego diabetologa, ewentualnie dietetyka który zajmuje się też cukrzycą ciążową.
 
To zależy od indywidualnego przypadku. Jak uda Ci się wyregulować cukry samą dietą to w ogóle nie dostaniesz. Dostałaś glukometr?
Od tego diabetologa nie, ponieważ byłam na prywatnej konsultacji. Ta lekarka powiedziała, że dostanę glukometr w przychodni przy szpitalu, do którego powinnam dostać skierowanie od ginekologa.
 
Od tego diabetologa nie, ponieważ byłam na prywatnej konsultacji. Ta lekarka powiedziała, że dostanę glukometr w przychodni przy szpitalu, do którego powinnam dostać skierowanie od ginekologa.
To może ten diabetolog będzie miał inne podejście :) dla mnie bez sensu od razu dawać insulinę gdy istnieje duża szansa, że obniżysz cukry samą dietą
 
reklama
Do góry