reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Mi też odwołali i wizytę i prenatalne. Ale wczoraj zadzwonił lekarz, że jednak przyjmuje pacjentki w ciąży. Tylko nowych nie umawia. Więc jednak te wizytę mam o 15. Musiałam na szybko robic morfologie. Dobrze że tylko dziewczyna w ciąży była i nikogo oprócz nas.
Dzis spotkalo mnie to samo, telefon, ze jednak wizyta sie odbędzie :) bardzo siesie ciesze
 
reklama
Dzisiaj zaczął się 14 tydzień[emoji3590]Termin mam na 16 września. To moja pierwsza ciąża. Bardzo z mężem chcieliśmy mieć dziecko, udało się i nasza radość nie zna granic. Jednocześnie strasznie się boję, żeby wszystko było ok. Mogę jeszcze dodać, że niestety mam cukrzyce ciążowa [emoji451]
Czesc :)
Jestes na diecie czy insulina? Ja walcze z cukrami na czczo, w ciagu dnia super ale nie potrafie unormowac tych pierwszych
 
Dzisiaj zaczął się 14 tydzień[emoji3590]Termin mam na 16 września. To moja pierwsza ciąża. Bardzo z mężem chcieliśmy mieć dziecko, udało się i nasza radość nie zna granic. Jednocześnie strasznie się boję, żeby wszystko było ok. Mogę jeszcze dodać, że niestety mam cukrzyce ciążowa [emoji451]
Mi cukier wyszedł podwyższony i miałam powtórzyć ale grypa mnie rozłożyła i nie zdążyłam przed tą epidemia... Trzymam kciuki żeby wszystko było ok! Każda z nas ma obawy, także nie martw się nie jesteś sama🙂
 
Czesc :)
Jestes na diecie czy insulina? Ja walcze z cukrami na czczo, w ciagu dnia super ale nie potrafie unormowac tych pierwszych
Po wizycie w poradni, od dwóch tygodni jestem na diecie. Moje cukry są "różneeee". Walczę, próbuje, dostosowuje produkty do siebie. Jak do tej pory tylko raz udało mi się na czczo mieć cukier ok, zwykle mam około 93. W dzień trochę lepiej. A ty masz dietę czy insuline?
 
Czesc :)
Jestes na diecie czy insulina? Ja walcze z cukrami na czczo, w ciagu dnia super ale nie potrafie unormowac tych pierwszych
A o której jesz kolacje? Może masz za długą przerwę i dlatego wysokie cukry na czczo. Ja tak miałam w poprzedniej ciąży. Zaczęłam jeść później i cukry się unormowały :)
 
A o której jesz kolacje? Może masz za długą przerwę i dlatego wysokie cukry na czczo. Ja tak miałam w poprzedniej ciąży. Zaczęłam jeść później i cukry się unormowały :)
Hej, ja wczoraj właśnie tak zrobilam. Zjadłam kolacje pozniej a przed snem wypiłam jogurt naturalny lekki i rano cukier 88[emoji108]Jedynie ketony w moczu podwyższone.
 
reklama
Dzisiaj zaczął się 14 tydzień[emoji3590]Termin mam na 16 września. To moja pierwsza ciąża. Bardzo z mężem chcieliśmy mieć dziecko, udało się i nasza radość nie zna granic. Jednocześnie strasznie się boję, żeby wszystko było ok. Mogę jeszcze dodać, że niestety mam cukrzyce ciążowa [emoji451]
Ja też termin z OM 16.09 :D też pierwszy raz <3
 
Do góry