reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
To jakby tak faktycznie jutro😳 🤭🥰
Az ciężko uwierzyć, ze w krotce po malusiej dzidzi będziemy mialy😍 i dołączymy do reszty mamusiek😊
Dziękujemy za wsparcie
I jak ruszyło coś? U nas na KTG wszystko w porządku z malutką a u mnie pod koniec badania wyrysowały się 3 skurcze takie większe macicy i nic poza tym się nie dzieje...
 
Angelika, Qmika, czekamy jutro na info, że bobaski już z Wami 😁🥰
I dołączycie do grona wymęczonych, ale jakże szczęśliwych i zakochanych w swoich maluchach Mamusiek Wrześniowych 2020 🥳🥳🥳
I jak ruszyło coś? U nas na KTG wszystko w porządku z malutką a u mnie pod koniec badania wyrysowały się 3 skurcze takie większe macicy i nic poza tym się nie dzieje...
To dobrze, ze wszystko w porzadku👍
U mnie tez nic, dzień jak codzień, ale... jeszcze się nie skonczyl 😀 także zobaczymy jeszcze.. a może nasze córeczki nie chcą poprostu urodzic się we wrześniu i czekają na pazdziernik😄😉
To nic Czekamy Dalej!
 
Nie było mnie tu długo bo leżałam w szpitalu pół wrzesnia z podejrzeniem najpierw hipotrofii a następnie malowodzia ☹️ 18.09 urodziłam moja córeczkę droga cesarskiego cięcia po 12h porodu indukowanego od cewnika foleya zaczynajac, przez oksytocynę po przebicie pęcherza płodowego 🙈 poród długi i nie najłatwiejszy ale nic bym nie zmieniła, jestem zakochana po uszy ❤️ Życzę powodzenia wszystkim Wrześniowym Mamusiom, które jeszcze czekają na swojego maluszka ❤️
 
Nie było mnie tu długo bo leżałam w szpitalu pół wrzesnia z podejrzeniem najpierw hipotrofii a następnie malowodzia ☹️ 18.09 urodziłam moja córeczkę droga cesarskiego cięcia po 12h porodu indukowanego od cewnika foleya zaczynajac, przez oksytocynę po przebicie pęcherza płodowego 🙈 poród długi i nie najłatwiejszy ale nic bym nie zmieniła, jestem zakochana po uszy ❤️ Życzę powodzenia wszystkim Wrześniowym Mamusiom, które jeszcze czekają na swojego maluszka ❤️

Gratulacje 😘🎀💐
Faktycznie ciężko miałaś. Ja też miałam wywoływany poród i wiem czym to się je 🙈 jak się czujesz? i jak mała? Co z hipotrofią? Mi wywoływali w 40+0tc, bo dziecko pod koniec mało urosło. Waga przy porodzie 2630g.
 
Luiska to nieźle Twój synek przybiera, idzie na rekordy :D szybko nadrobi :) kiedy macie kolejne ważenie?

karutek fajnie ze się odezwalas :) rzeczywiście Cię wymęczyli ale najważniejsze ze już po :) a z jaką wagą się urodziła?
 
Gratulacje 😘🎀💐
Faktycznie ciężko miałaś. Ja też miałam wywoływany poród i wiem czym to się je 🙈 jak się czujesz? i jak mała? Co z hipotrofią? Mi wywoływali w 40+0tc, bo dziecko pod koniec mało urosło. Waga przy porodzie 2630g.

Moja miała 2780g kiedy się urodziła, jak wychodziłyśmy to miała 2530, teraz wróciła do wagi urodzeniowej. Wywoływali W 38+4, też właśnie ze względu na słaby przyrost i dojrzałe łożysko. Zostalysmy nieco dłużej z powodu żółtaczki u malutkiej. Dziś jest wszystko super, malutka jest grzeczna jak aniołek, śpi w nocy,woła tylko na mleczko 😄 A ze mną w miarę dobrze 😊Rana po cięciu jedynie boli i słabo się czuje bo mam trochę anemiczny stan po operacji, ale z każdym dniem jest coraz lepiej ☺️ No i kiepsko z laktacją, dlatego że malutka była dwa dni w inkubatorze i od samego początku podali jej MM, I nie chciała się przystawć, bardzo płakała, a położne w moim szpitalu były wyjątkowo nie pomocne w tym temacie i nie było żadnego doradcy laktacyjnego. przerzuciłam się na laktator, ale przez cały dzień nie odciągnę więcej niż 60 ml, więc musimy dokarmiać tak czy inaczej 😔
 
Nie było mnie tu długo bo leżałam w szpitalu pół wrzesnia z podejrzeniem najpierw hipotrofii a następnie malowodzia ☹️ 18.09 urodziłam moja córeczkę droga cesarskiego cięcia po 12h porodu indukowanego od cewnika foleya zaczynajac, przez oksytocynę po przebicie pęcherza płodowego 🙈 poród długi i nie najłatwiejszy ale nic bym nie zmieniła, jestem zakochana po uszy ❤️ Życzę powodzenia wszystkim Wrześniowym Mamusiom, które jeszcze czekają na swojego maluszka ❤️
Gratulacje ;) wszystkiego dobrego dla was ;)
Qmika, Angelika jak u was?? Ja też termin miałam na 29 września a urodziłam w sobotę. Obudziłam się nad ranem i czułam pobolewanie brzucha i kręgosłupa takie delikatne skurcze. Z biegiem czasu robiły się coraz mocniejsze i regularniejsze, a po 16 co 10 min. Pojechałam na Ip, zanim mnie przyjęli na porodówkę to była 18:30 :p po 20 miałam już skurcze parte i tak po 19 min mały był już ze mną. Wczoraj na wizycie była doktor co przyjmowała poród i mówi a to ta pani co ekspresowo rodzi, 3 dziecko to z pani wyleci :D my od wczoraj jesteśmy w domu, ja walcze z nawałem pokarmu, mały ładnie je cyca jutro przychodzi położna zobaczymy czy przybiera prawidłowo :)
 
reklama
Gratulacje ;) wszystkiego dobrego dla was ;)
Qmika, Angelika jak u was?? Ja też termin miałam na 29 września a urodziłam w sobotę. Obudziłam się nad ranem i czułam pobolewanie brzucha i kręgosłupa takie delikatne skurcze. Z biegiem czasu robiły się coraz mocniejsze i regularniejsze, a po 16 co 10 min. Pojechałam na Ip, zanim mnie przyjęli na porodówkę to była 18:30 :p po 20 miałam już skurcze parte i tak po 19 min mały był już ze mną. Wczoraj na wizycie była doktor co przyjmowała poród i mówi a to ta pani co ekspresowo rodzi, 3 dziecko to z pani wyleci :D my od wczoraj jesteśmy w domu, ja walcze z nawałem pokarmu, mały ładnie je cyca jutro przychodzi położna zobaczymy czy przybiera prawidłowo :)
O super że już jesteście w domu 🥰 no i świetnie że poród poszedł tak sprawnie, aż miło przeczytać ☺️ ja nadal czekam cierpliwie, już dziś straciłam nadzieję, że to kiedykolwiek nastąpi 😁 mam nadzieję, że jednak się rozkręci do niedzieli i nie będzie mnie czekać wywoływanie..
 
Do góry