reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
:szok::szok::szok::szok:mi to ściąga min 6-7 godzin albo i dlużej:wściekła/y::wściekła/y:co ja mam za hujowy komputer:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
to nie komputer tylko przesył internetowy:tak::sorry2::sorry2::sorry2:


Monia jak Ci idzie wystawianie na allegro, ja właśnie skończyłam wystawiać mały pakiecik, ciekawe jak mi pójdzie. Ostatnio sprzedałam 3 bluzki i jedne spodnie po Adasiu za 48zł+ koszty:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Melduję się wieczorowaporą! U nas ogólnie dzień do dupy:crazy: Mała wstała już o 6 na szczęście łaskawie wciągnęła śniadanie po 7 razem z tatusiem i pozwoiła mamie się położyć :tak: później było w miarę ok ale przed 11 już jęczała więc ją położyłam spać obudziła się po godzinie z hakiem i była jeszcze bardziej upierdliwa niż wcześniej:wściekła/y: a ja żeby było śmiesznie ubzdurałam sobie że zrobię bigos i tak latałam jak porypana od garnków do niej jęczącej:wściekła/y: na 16 byłam umówiona z moją koleżanką fryzjerką że mnie wreszcie upodobni do człowieka więc w chwilę po tym jak przyszła Tuśka wywinęła orła i tak niefortunnie się wywróciła że zębem sobie wargę rozcieła krew się lała:szok: no i oczywiście nie chciała już do nikogo tylko mama mama w kółko:wściekła/y: więc już myślałam że z włosków nici bo stała obok mnie i prawie pękała z płaczu. M wymyślił że pójdzie z nią do dziadków. Całą drogę mu wyła i dopiero po pół godzinie się uspokoiła a jak wróciła do domu to była już szczęśliwa:baffled: Także dzień był okropny na domiar złego nie mogę wywietrzyć z chałupy smrodu kapusty:crazy: że też mi się bigosu zachciało:wściekła/y:

właśnie Anetasa w pracy a tak mało jej dzis było. Odpoczywaj jutro.

Właśnie widzisz jak sobie odpoczęłam:wściekła/y:

[/B]
a tak na serio, to chyba normalne. ja sie moze przyzwyczailam i nie przywiazuje do tego uwagi, ze julitka musi wszystko miec co i ja. jak sprzatam, to ona ma swoja sciereczke. jak jemy, gotujemy, to swoje przyrzady. wtedy wszedzie jest porozwalane, ale sprztane po robocie i spokoj, a przynajmniej mala sie zajmie. najlepiej jak obieram ziemniaki, to zawsze sie kruszy ziemia na podloge, weic julitka kilka razy wyjmuje, zamiata i chowa szczotke i szufelke:-D
wiecej klopotu z tymi pomocnikami, ale coz, trzeba jakos dac rade:tak:

U nas jest tak samo i fakt że syfu jest po takim gotowaniu za trzech ale obiad zrobiony;-)

Dziękuję za pamięć dziewczyny. Dziś też bez rewelacji, plamię, ale gin powiedział że są krwiaczki, więc aby zeszły to musze poplamić. Mam dużą nadzieję, że będzie dobrze, poprzednią ciąże też miałam z przygodami. W poniedziałek za mocno przychojrakowałam, dźwigałam Stasia mimo że nie powinnam była, bo już poplamiałam od jakiegoś czasu, no i stało się jak się stało. Dziś przyjechała moja mama na dwa tygodniem a w sobotę już wraca mąż, więc będzie dobrze. Za tydzień w piątek mam kontrolne usg, do tego czasu mam się bardzo oszczędzać, co czynię :tak:

Kochana dbaj o siebie i oszczędzaj się ile się da:tak: trzymam kciuki!
 
Hruda, nie mogę się przyzwyczaić do Twojego nowego avatara. Poproszę o kota z powrotem ;-)
Oj znudzil mi sie...a ten aniolek czy nie jest sliczny? Swego czasu mialam hopla na punkcie aniolow - z tych srednioweicznych freskow...nawet tatuaz mialam sobie zrobic i nawet kolega mi zrobil projekt...:sorry2:
 
Mi tez tyle sciagalo z poprzednim kompem i internetem. Mialam 512


Teraz mam z UPC Turbo wiec 1GB.
a ile placisz miesięcznie?

:szok::szok::szok::szok::szok::szok: ja w ciągu 10 godzin:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Monia
137kbps

możesz tu sprawdzić jak szybko Ci ściąga, na samym dole strony naciśnij start test

Internet Speed Test - tester prędkości łącza
jestem w trakcie śprawdzania ale mam teraz slaby sygnal więc wynik też będzie nieciekawy o ile będzie:baffled:

to nie komputer tylko przesył internetowy:tak::sorry2::sorry2::sorry2:


Monia jak Ci idzie wystawianie na allegro, ja właśnie skończyłam wystawiać mały pakiecik, ciekawe jak mi pójdzie. Ostatnio sprzedałam 3 bluzki i jedne spodnie po Adasiu za 48zł+ koszty:tak::tak::tak:
kaplam już się:zawstydzona/y:a z tego co poprzeglądalam to mam ten najniższy 200 więc czego ja chcę :sorry2:myślalam już o zmianie dostawcy ale umowa kończy się dopiero za 2lata:crazy::wściekła/y:
a na allegro wystawilam 1 aukcję nie sprzedalo się więc zrezygnowalam narazie chyba za szybko się poddaję
Hruda, nie mogę się przyzwyczaić do Twojego nowego avatara. Poproszę o kota z powrotem ;-)

Oj znudzil mi sie...a ten aniolek czy nie jest sliczny? Swego czasu mialam hopla na punkcie aniolow - z tych srednioweicznych freskow...nawet tatuaz mialam sobie zrobic i nawet kolega mi zrobil projekt...:sorry2:
a mi sie tren kotek bardzo podobal i nawet Oli tak sie spodobal że męczyla mnie ostatnio że mam jej takiego kotka wydrukować:-D
 
Ostatnia edycja:
Oj znudzil mi sie...a ten aniolek czy nie jest sliczny? Swego czasu mialam hopla na punkcie aniolow - z tych srednioweicznych freskow...nawet tatuaz mialam sobie zrobic i nawet kolega mi zrobil projekt...:sorry2:

A ja jak weszłam to myślałam że ktoś nowy się pojawił:zawstydzona/y::baffled: ale to pewnie ten smród kapusty tak na moją głowe działa:-D ale aniołek bardzo mi się podoba:tak:
 
reklama
Kubuś chory :( bidulka dziś w nocy zaczoł okropnie kaszleć :( aż tak piszcząco, katarku na razie nie ma ale pewnie się puści.

Dobrze, że wczoraj zakupiłam syropki Sanosvit, Flegamine, Nurofen i Nasivin do noska. Muszę dziś dokupić Pulmaks maść, miałam ją gdzieś ale zapodziała mi się kiedy przenosiłam rzeczy Kuby do innej komody :/

Z lekarzem poczekam do poniedziałku chyba, że byłoby bardzo źle przez dzisiejszy dzień i weekend.

Nie goraczkuje, na razie enegrii mu nie brakuje tylko, żemeczy się oddychaniem przez buziaka.
 
Do góry