reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

hejka kobietki może dziś B przywiezie łózko piętrowe dla dzieci o ile wlezie do golfa (jest cżeściach) jak nie to dopiero jutro albo w przyszły m tygodniu i wtedy porządki i meblowanko na nowo u dzieci przejrzymy zabawki
EDIT: łózka nie będzie w tym tygodniu bo nie takiego koloru przyszło więc za tydzień może będzie tamto nasze no i dobrze bo cos mi weny na takie ekstra sprzątanko brak

ja ma dzis na obiadek wczorajsza zupkę z buraczków i rybkę w cieście naleśnikowym a do tego usmażę chyba fryty i pachnie mi kapucha kiszona ale brak w domku wiec zadzwonie do B zeby po droze zajechał do warzywniaka i kupił

byłam z szymkiem na kontroli i lekarz zalecił mu naświetlania solarami 10 zabiegów po 10 minut oby cos dało i oby pawiana na tych zabiegach nie odstawiał bo mojego szymka to termometr parzy a inhalator dusi a prawi każdy syrop o wymioty wyrywa taki egzemplarz straszny do leczenia
 
reklama
A my mamy zaliczony spacerek, zrobiłam młodemu trochę zdjęć,ale jeszcze ich nie obejrzałam. Pewnie za ciekawe nie wyszły,bo cały czas uciekał mi z parku do traktorów:crazy:
Hrudzia jak robisz rybę na parze? Bo mi taka jakaś bezpłciowa zawsze wychodzi:baffled:

Młody śpi, była najstarsza siostra mojej mamy z mężem, przywieźli prezent UWAGA! gwiazdkowy od chrzestnego. Nie wspomnę,że nie był na roczku, bo tydzień póxniej miał wesele i od tej pory echooo:wściekła/y: Niedługo przyjadą znajomi,ale mi się odechciało gości:zawstydzona/y:
 
Witam i ja. Jesteśmy dziś u rodziców. Jak mąż wróci z pracy, to jedziemy wózki obejrzeć. Słoneczko ślicznie świeci, ale mroźno jest i śniegu mnóstwo.

Kasia, i jak? Idziecie dziś do lekarza?

Tak bylismy już :-) na szczęście oskrzela czyste. Osłuchiwała go chyba ze 3 minuty :tak: i powiedziała, że nie ma szmerów. Ale jakby się pojawiła gorączka mamy się pokazać w poniedziałek to przepisze antybiotyk.

Podaję mu to co pisałam nie zalecała nic innego tzn Sanosvit 3x dziennie 2,5ml, Nurofen co 6 godzin 5ml, Eurespal 3x dziennie 5ml smarować małego maścią pulmaks no i obserwacja. Oklepywać go i trzymać w domu przynajmniej ten nastepny tydzień.
 
A zapomniałam dodać, że chyba i mnie coś zaczyna brać :/ szczerze to chciałabym aby mały mi sprzedał chorobe i aby już mu było dobrze :(

Dzisiejsze pomiary 12kg (wg mnie trochę mało, ale wg siatki cent dobrze) i 92 lub 93 cm bardzo się wiercił i wpisała mu 92cm
 
Hrudzia jak robisz rybę na parze? Bo mi taka jakaś bezpłciowa zawsze wychodzi:baffled:
.
Losososiowi i pstragowi to nic do szczescia be trzeba - same w sobie pyszne. A jak masz mintaja, dorsza lub inne takie biale to albo posypuje przyprawa do ryb albo robie sosik jogurtowo-koperkowy.
Do mnie za to dzis przybedzie kolezanka z winkiem ja mam zamiar zrobic tortille:-)

A zapomniałam dodać, że chyba i mnie coś zaczyna brać :/ szczerze to chciałabym aby mały mi sprzedał chorobe i aby już mu było dobrze :(

Dzisiejsze pomiary 12kg (wg mnie trochę mało, ale wg siatki cent dobrze) i 92 lub 93 cm bardzo się wiercił i wpisała mu 92cm
Jak ci zaczyna brac to wez oscilococinum - mnie zawsze pomaga:tak:Ale tak wlasnie na poczatku jak goraczka sie jeszcze nie rozwinie.
Dluuugasny egzemplarz z Kubusia:-):tak::szok:

A Stasiek sie przebudzil i teraz marudzi...ojoj i bedzie tak jeczal pewnie do wieczora:crazy::baffled:
 
:( Ale chudziutki Hruda chudziutki :( ja to chciałabym, aby był takim paczuszkiem w maśle :) wiem wiem coś strasznego sama taka byłam. Ale trzymam się tego co mi lekarka powiedziała, że wygląda dobrze i zawsze lepiej być nieco szczuplejszym niż za bardzo otyłym:)
 

dziewczyny dziś u tej osoby idzie ściągać wszystko za darmo:happy::happy::happy:
:-( a ja za pozno zobaczylam

Hrudzia my dostałyśmy wręcz polecenie żeby Jula chodziła tylko w kapciach Daniel ( nie licząc butów) nie wolno jej chodzić boso...
A to dzieci nie moga na bosaka chodzic nie zdrowe czy co, moja hani to uwielbia bez kapci po domu biegac i tak ja puszczam w samych rajstopkach to zle?
:szok::szok::szok::szok::szok::szok: ja w ciągu 10 godzin:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Monia 137kbps

możesz tu sprawdzić jak szybko Ci ściąga, na samym dole strony naciśnij start test

Internet Speed Test - tester prędkości łącza
mi wyszlo tak
Download: 4647 kbps (580.9 KB/s)
Upload: 615 kbps (76.9 KB/s)
ale nie wiem co to oznacza:-D:-):tak:
dobrze czy zle, wolno, czy szybko?

Oj znudzil mi sie...a ten aniolek czy nie jest sliczny? Swego czasu mialam hopla na punkcie aniolow - z tych srednioweicznych freskow...nawet tatuaz mialam sobie zrobic i nawet kolega mi zrobil projekt...:sorry2:
a to jest aniolek ? bo tak sie zastanawialam co kto to
Kubuś chory :( bidulka dziś w nocy zaczoł okropnie kaszleć :( aż tak piszcząco, katarku na razie nie ma ale pewnie się puści.

Dobrze, że wczoraj zakupiłam syropki Sanosvit, Flegamine, Nurofen i Nasivin do noska. Muszę dziś dokupić Pulmaks maść, miałam ją gdzieś ale zapodziała mi się kiedy przenosiłam rzeczy Kuby do innej komody :/

Z lekarzem poczekam do poniedziałku chyba, że byłoby bardzo źle przez dzisiejszy dzień i weekend.

Nie goraczkuje, na razie enegrii mu nie brakuje tylko, żemeczy się oddychaniem przez buziaka.
zdrowka zyczymy kubusiowi
 
witam i spadam!

u nas snensacje zoladkowe sie jescze ciagna. mnie na szczescie przeszlo. P jescze choruje. jultiki nie wzielo i oby tak dalej:tak:

jutro jedziemy do mamy i zostajemy kilka dni.
:-)


Asiek, Donkat - wy chyba tez mialyscie zalecenia co do kapci profilaktycznych dla waszych pannic?

tak julitka w nich chodzi choc na boskaka tez troche biega. ja jak na razie nie widze wielkiej poprawy. moze powinnam tez zakladac na odwrot? nie chce jesdnak podejmowac sama takiej decyzji, a nie wzielam skieroania do ortopedy i na raize nie moge sie umowic:crazy:

Dziękuję za pamięć dziewczyny. :tak:

trzymaj sie zdrowo!!:-)

milego wekendu ostatkowego i do poczytannia za kilka dni!!:-)
 
Zdrówka życzę wszystkim a Carioce najszczersze Gratulacje bo nie miałam okazji. Ja zaglądam i doglądam Was i mam Was na oku ;-) U nas już lepiej tfu,tfu,nadal antybol i mam podawać do końca. Inaczej mi już dziecko funkcjonuje jak podali ten właściwy :crazy: Łobuzuje,bije się z Olką :rofl2:
Dziś byłam w żłobku, jestem zauroczona jak tam fajnie i w poniedziałek idę go zapisać. Z tego co rozmawiałam to mam duże szanse żeby go przyjęli bo już Olka chodzi i będą się nawet pod tym względem patrzeć. A ja ruszam od września poszukiwać pracę :dry:
 
reklama
Bojdziu dziewczyny R jest na mnie wściekły :( za ten poniedziałek. Wiem, że to na pewno przeze mnie Kuba jest chory, ale R normalnie nie daje mi o tym zapomnieć.

Kuba przed chwilą miał napad kaszlu :( R się popkałał i powiedział "to przez Ciebie" JEZU alesię z tym źleczuje. Jakbym mogła to oddałabym pół życia aby Kuba szybko wyzdrowiał.
 
Do góry