reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam sie i ja. Znowu calusienki wieczor spedzilam na ogladaniu wozkow podwojnych. Zla jestem, bo mialam mezowi pomoc przy zleconku, kolejny wieczor w plecy. Ale to tez wazne, prawda :-) Oto nowy faworyt:

CHICCO Wozek Dla Blizniat Twin Clik Clak +Gratis (672663541) - Aukcje internetowe Allegro

Moja koleżanka miała ten wózek z Chicco i była bardzo z niego zadowolona. Lekki w prowadzeniu i dość stabilny,łatwo się składa i dobry na podróże :-)
Ja się witam i zmykam posprzątać i przyszykować śniadanko dla dzieci ;-)
 
Carioca nie przejmuj się tylko pokazuj te wózki. Mi się bardziej podoba chicco. Ten graco wygląda jakoś tak.. plastikowo. Do tego chicco ma chyba większe, solidniej wyglądające kółka.
 
Dzień dobry wszystkim. W końcu mamy słońce:-):-):-) i to szaleństwo drugi dzień:shocked2:

GRACO TANGO IN THE TO BLIZNIACZY WOZEK DLA DWOJGA (651963085) - Aukcje internetowe Allegro
co sądzicie o kolorze tapicerki? nie jest obciachowy?
Obiecuje, ze juz bede tego typu dylematy w wątu o wózkach roztrząsać :-)
BRZYDAL ;-):cool2::cool2::cool2:
Wczoraj bylismy z moim Młodym na wycieczce...pociągiem. Ponieważ moje dziecko ma bzika na punkcie pociągów i samochodów, wiec zrobiłam mu wycieczkę tym pierwszym (autem jeździ do znudzenie). Oczka miał jak 5 zł z wrażenia i głowa latała na wszystkie strony świata:shocked2: Ogólnie był bardzo grzeczny a teraz muszę wrócic do pracy.
pozdrawiam miłęgo dnia
 
No i witam sie BaBony:-)
Ale żeby mieli taki kiepski gust? :-D
A mnie sie podoba...widzialam je na zywo i sie zakochalam - lubie takie odjechane (choc bardzo solidne) bajkowe rozwiazanie dla maluszkow. Choc wiem ze moze po roku sie opatrzec. Meblik tez ma ladne ale uwazam ze tez za drogie na to co przezentuje - 1700 za witryne????:baffled:
Wczoraj bylismy z moim Młodym na wycieczce...pociągiem. Ponieważ moje dziecko ma bzika na punkcie pociągów i samochodów, wiec zrobiłam mu wycieczkę tym pierwszym (autem jeździ do znudzenie). Oczka miał jak 5 zł z wrażenia i głowa latała na wszystkie strony świata:shocked2: Ogólnie był bardzo grzeczny a teraz muszę wrócic do pracy.
pozdrawiam miłęgo dnia
Ja mojemu globtroterowi planuje przejazdzke tramwajem wodnym - na Hel . W sierpniu - jak przyjaciolka krakuska do mnie przybedzie...ot taka namiastka transatlantyku:-p:-D
Carioca - z wozkami wal smialo...ja niedlugo bede siala prywate apropos nazwy gabinetu hehehe

..usiadlam przed sniadankiem na luziku przed kompkiem bo zaraz znowu biznes plan - ale juz koncowka - najgorsza -obroty, zyski, koszty, rozchdy itp uffffff
 
Pewnie macie juz serdecznie dosc tego tematu, ale prosze popatrzcie jeszcze na ten wozek:
GRACO TANGO IN THE TO BLIZNIACZY WOZEK DLA DWOJGA (651963085) - Aukcje internetowe Allegro
co sądzicie o kolorze tapicerki? nie jest obciachowy?
Obiecuje, ze juz bede tego typu dylematy w wątu o wózkach roztrząsać :-)
jak dla mnie poprezdnie są o niebo lepsze. Moja znajoma miała taki,ale pojedyńczy narzekała na niego bardzo i te wszędobylskie plastiki, bleee To pytanie zadała już bodajże Hrudzia,a ja je powtórzę... Czy do tych wózków jest gondolka?? Urodzisz o takiej porze roku,że jest ona obowiązkowa przy noworodku
 
Witam się i ja:-) i melduję że u nas kolejny dzień słoneczny:-) wczoraj sama nie wiedziałam co robić z małą żeby na maksa wykorzystać ciepełko i szalałyśmy całe popołudnie na dworze:tak: dziś pewnie mała będzie mieć powtórkę do południa z babcią a popołudniu z tatusiem;-) chociaż te wczorajsze szaleństwa zakończyły się rozwaloną głową u Tuśki:zawstydzona/y::-( ale mam nadzieję że i tym razem zagoi się jak na psie:baffled::tak:
Carioca pisze o wózkach , fotelikch ciuszkach łóżeczkach pościelkach i wogóle o wszystkim co dotyczy dzidziusia ile się da:tak: ja uwielbiam takie tematy a sama nie wiem czy na kolejne dzieciątko się zdecyduje kiedykolwiek:sorry2:
Agulka dobrze że już wróciła wasza pani doktor :tak: miejmy nadzieję że wreszcie coś się ruszy i Adaś przestanie Ci tak chorować bo szkoda mi strasznie biedaczka że tak się męczy:-(
Hrudzia a masz juz jakieś wstępne pomysły na nazwę?;-) a biznes plan nawet na tym najgorszym etapie napewno Ci pójdzie jak po maśle;-) w końcu wiesz że to kolejny krok do Twojego własnego biznesu:tak:
 
Witam się z rana :-)
Aneta kurcze mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało:-( biedna Natalka.
a co do tych zdjęć na zamkniętym, to powiedzcie, czy to wklejać do załączników czy tam gdzie jest adres URL czy jakoś tak??:confused:
 
reklama
Hruda fajnie że wszystko idzie u Ciebie w dobrym kierunku:tak:cieszę się że coraz lepiej i życzę powodzenia. a masz już wybrane jakieś konkretne nazwy czy będziesz sugerować sie raczej czyimiś radami :cool2::blink:
 
Do góry