reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

No to ja coś źle zrozumiałam:zawstydzona/y: bo wydawało mi się, że pisałaś że jak wtedy nie wystąpi to na Dniach czarnego też nie będzie mogła:baffled: ale pokręciłam:baffled: najważniejsze że jednak będzie występowała;-):-)
 
reklama
No to ja coś źle zrozumiałam:zawstydzona/y: bo wydawało mi się, że pisałaś że jak wtedy nie wystąpi to na Dniach czarnego też nie będzie mogła:baffled: ale pokręciłam:baffled: najważniejsze że jednak będzie występowała;-):-)

:tak:

Chyba na kolacje sobie walnę sałatke z pomidorów

Czekam na mame , dzwonił że na kawę przyjedzie ...... i tak jedzie...............................
 
A ja sie zastanawiam czy mam coś jeść:baffled: przez te upały najchętniej nic bym nie jadła tylk pije pije ale rozsądek bieże góre i dociera do mojej mózgownicy że jednak było by dobrze coś zjeść:baffled: ale chyba nie dam rady niczego innego niż sałatka:sorry2:
 
Siedzę z farbą na włosach i zastanawiam się czy juz myć łepetynę................ nie chcę ciemnego koloru a juz wydaja mi się prawie czarne:confused: a minęło dopiero niecałe 15min a ma byc 30:baffled:
 
Agulka i jak włoski?
A ja wpadłam tylko pożegnać się bo nie zrobiłam tego z pracy:zawstydzona/y: strasznie nie chce mi się jutro jechać do Wałbrzycha na szkolenie ale nie mam wyjscia:baffled: pozostaje mieć nadzieję, ze temperatura jutro nie będzie aż tak wysoka. Miłej nocki kochane:-)
 
Cześc Mamuski.
Ja tylko na momencik bo godzinę temu wróciłam ze szpitala wiec tylko wstępnie sie pochwale, ze w niedziele o 5:45 przyszła na swiat mała Kornelcia:-D:-D:-D Waga 3300 i 51 cm długości:-).
Później postaram sie poczytac co u Was i troszke więcej popisać.
Teraz pozdrawiam i ide ogarnąć dom bo :szok::szok::szok::szok:

Gartulacje Gagulec!!!!! :tak::-D

Witam dziewczyny!!!

Jak czytałam to nie tylko ja się roztapiałam przez ostatnie dni :-D:cool2:

Agulka no to już tuż tuż do przeprowadzki :tak::-D super!!!! A i gratulacje dla Mai że taka dzielna z niej dziewczynka!!!

Anetko super, że Natalka będzie chodziła do przedszkola :tak::tak: tak się zastanawiam czy zapiszą mi Kube jakbym teraz chciała go zapisać :confused:

Wczoraj byliśmy nad wodą :-) pontonowaliśmy się i było bajecznie!!! Troszke się opaliłam i wypoczełam. Było super. Dziś wybieramy się z Kubusiem oby tylko wypogodziło się bo niby jest ciepło, ale niebo zachmurzone.

Wczoraj też w końcu obkupiłam się w nowe ciuszki. Zakupiłam białe rurki, niebieską tunike i dwie koszulki czarną i białą :-) bardzo jestem zadowolona bo za wszystkie te rzeczy zapłąciłam 130zł :-D:-D:-D Justyna super te czapeczki i kąpielówki :tak: jestem ciekawa czy jak pójdę w poniedziałek to czy jeszcze będą bo Kuba nie ma majteczek na plaże.

Aneczko super, że się odezwałaś!!! Szkoda Nel, że nie ma wśród siebie rówieśników.
 
Cześc dziewczyny.
W końcu mam chwile na forum wiec muszę zdać relację:-D
Malusia KOrnelka postanowiła przyjść na świat bez zbędnej zwłoki:-D Oznaki zaczęła dawać o 3 nad ranem, o 4 chodziłam juz po ścianach i budziłam M, żeby sobie zrobił kawkę, ja siew tym czasie wyprysznicowałam i o 4:40 zostałam przyjęta na porodówkę- tam oczywiście milion papierków, badanie i rozwarcie na 8 cm:szok: a o 5:45 pierwszy wrzask malusiej, która wyskoczyła jak z procy:szok::-D:-D:-D. Później tylko szycie nacięcia i po bólu:szok:. Jak do tej pory Kornelia jest dzieckiem do rany przyłóż:tak::tak: ciągnie cyca (załapała od samego początku co i jak;-)), robi kupki i śpi, śpi śpi. Nocki przesypia bez większych problemów ale oczywiście z przerwa na cycucha choć prawie na śpiocha:blink:
Damian za to cały czas do niej zagląda, całuje ją, chce ją obejmować i ogłasza wszem i wobec, ze Kornelka zrobiła kupę:-D. Poza tym od trzech nocy sypia sam w swoim pokoju bo w końcu wzięliśmy się z M i zagospodarowaliśmy pokój po teściu i przystosowaliśmy go w miarę pod Damiana. I moze przez to, ze ma juz swój kącik wydaje mi się już taki duży:-:)szok:.
Poza tym ze spraw urzędowych zostało nam do załatwienie jeszcze becikowego- ale to w poniedziałek
 
reklama
Gagulec super się czyta taki dobre wieści :yes: :-) gratuluję porodu :tak::-) widać, że plotki nie są wyssane z palce, że drugi poród jest o niebo lepszy.

A my dziś znowu na zakupy wyskoczyliśmy. Dziś R się obkupił. Poza tym zrobiliśmy zakupy już na wczasy tzn namiot na plaże, parasol, małemu kąpielówki i leżaki :-D
 
Do góry