reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Dzwonilam do wrozki., zapisalam co mi powiedziala,a dzwonilam jak mama guzka namacala sobie wiec jakies 1,5 roku temu.
Jak tak teraz popatrze to duzo sie spelnilo. Powiedziala,ze kupimy dom. Tylko ona powiedziala,ze do remontu i mamy uwazac na linie wysokiego napiecia.
Powiedziala,ze S bedzie mial wypadek,a mielism wszyscy. Powiedziala o problemach S z kregoslupem, o tym,ze jakies problemy z krazeniem S bedzie mial,a cos serducho od jakiegos czasu mu nawala. Powiedziala,ze Mateusz bedzie mial problemy z oczkami i wlasnie wybieramy sie do okulisty,bo dziwnie mruga oczkami. No i,ze z mama bedzie ok tylko leczenie bedzie dlugie i nieprzyjemne i bedzie potrzebowala naszego duzego wsparcia, ja nie powiedzialam o co chodzi.
Moze cos wywrozyla, a moze to takie moje naciaganie. Ale jak tak spojze to mozna powiedziec,ze cos tam widziala
 
Witam pierwsza dziś.

Agulka, jak Adaś?

U nas na razie choróbsko powoli odchodzi. Maciuś jeszcze odrobinę pokasłuje, ale jest nieźle. Ja mam dziś wolne i mam sprzątać i pisać pracę.
 
Witam pierwsza dziś.

Agulka, jak Adaś?

U nas na razie choróbsko powoli odchodzi. Maciuś jeszcze odrobinę pokasłuje, ale jest nieźle. Ja mam dziś wolne i mam sprzątać i pisać pracę.

w nocy była gorączka około 4, dostał lek i do prawie teraz czyli do 16 nie było nic, zachowywał się normalnie, zdrów jak rybka, teraz jest masakra,m arudny, tulic tylko się chce, wszystko go boli...........
 
witam!
agulka na nk kazala mi sie zameldowac to sie melduje ;)
u nas bez zmian- oczywiscie tylko pozornie bo kazdy dzien przynosi cos nowego. piotrus wiecej siedzi w domu niz chodzi do przedszkola. tak srednio idzie 4 dni i potem choroba 3 tygodnie. koszmar.
ania rosnie. jest fantastyczna. poki co tylko raz zarazila sie od piotrusia katarem. obylo sie bez lekow.
mi ucieka dzien za dniem. sylwestra mielismy spedzic w domu ale M dzien wczesniej zalatwil sobie wolne wiec zwerbowalismy dziadkow i pojechalismy na dyskoteke. wybawilam sie jak nigdy. 22 stycznia idziemy na bal karnawalowy i juz sie nie moge doczekac :) chodze na solarium, zeby na balu nie swiecic w ciemnosciach ;)
no i najwazniejsze!!! zaczelam chodzic na silownie! nie przypuszczalam, ze az tak mi sie spodoba :)
tak przy okazji zapytam was jak sie zabezpieczacie przed ciaza? ja zaczelam brac tabletki cezarette i tragedia. zaczelam krwawic i leje sie ze mnie jak z kranu. zastanawiam sie po co mi antykoncepcja skoro i tak nie moge korzystac :-D zastanawiam sie nad spirala ale mam straszne opory psychiczne.
sorki za chaos ale wiecie jak to jest kiedy sie pisze po tak dlugiej przerwie.
buziole dla wszystkich, mam nadzieje zdrowych dzieciaczkow!
 
witam!
agulka na nk kazala mi sie zameldowac to sie melduje ;)
u nas bez zmian- oczywiscie tylko pozornie bo kazdy dzien przynosi cos nowego. piotrus wiecej siedzi w domu niz chodzi do przedszkola. tak srednio idzie 4 dni i potem choroba 3 tygodnie. koszmar.
ania rosnie. jest fantastyczna. poki co tylko raz zarazila sie od piotrusia katarem. obylo sie bez lekow.
mi ucieka dzien za dniem. sylwestra mielismy spedzic w domu ale M dzien wczesniej zalatwil sobie wolne wiec zwerbowalismy dziadkow i pojechalismy na dyskoteke. wybawilam sie jak nigdy. 22 stycznia idziemy na bal karnawalowy i juz sie nie moge doczekac :) chodze na solarium, zeby na balu nie swiecic w ciemnosciach ;)
no i najwazniejsze!!! zaczelam chodzic na silownie! nie przypuszczalam, ze az tak mi sie spodoba :)
tak przy okazji zapytam was jak sie zabezpieczacie przed ciaza? ja zaczelam brac tabletki cezarette i tragedia. zaczelam krwawic i leje sie ze mnie jak z kranu. zastanawiam sie po co mi antykoncepcja skoro i tak nie moge korzystac :-D zastanawiam sie nad spirala ale mam straszne opory psychiczne.
sorki za chaos ale wiecie jak to jest kiedy sie pisze po tak dlugiej przerwie.
buziole dla wszystkich, mam nadzieje zdrowych dzieciaczkow!
cieszę się że dzieki mnie zajrzałaś. Super, że możecie z kims zostawic dzieci i sie sobą zając, zazdroszcze........... a Wy korzystajcie.
Co do cezarette to jak tez kiedys je brałam i przez pierwsze 3 mce było jak piszesz................ potem mniej ale nie za czysto............ więc zrezygnowałam. U nas ostatnio jest modny krążek, Krążek antykoncepcyjny NuvaRing | abcantykoncepcja.pl mój gin mi polecał, kumpela go stosuje i jest zadowolona


Adas noc przespał ładnie, bez gorączki, ale za to dzis w południe miał 38,1 i teraz spi, bo sie domagał

U nas piękna dziś pogoda, więc bebety wyrzuciłam na dwór
 
reklama
Iza wielkie gartulacje
ja akurat bardzo chciałabym spirale ale mój gin powiedziała ze mam tyłozgięcie macicy i przez to ze miałam cc to u mnie nie mozna jej założyć :/
wiec narazie gumki a później tabletki....

Justyna ciekawe co piszesz z wróżką...

dzis sprzyszedł strój kotka który zamówiłam dla Julci, ale bosko wygląda :))))))
 
Do góry