reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

ANECIK ale to są bardzo ważne rzeczy. Ty masz takie podejście, a ja wole mieć wszystko obcykane jak najszybciej.

KEYKO no właśnie polacy są tacy pomocni:dry: Bardzo mi się podoba ten:WÓZEK DZIECIĘCY X-LANDER X-RUN GONDOLA FOTELIK (1068360717) - Aukcje internetowe Allegro. Ma duże koła, więc łatwo będzie pokonywał przeszkody (chyba :confused: ). Oczywiście chodzi mi o ten ostatni. :sorry2:

motylek1135 ale bigasne kola, wozeczek super, podoba mi sie a ile wazy?
 
reklama
Dziewczyny a co sądzicie o łóżeczkach turystycznych kontra łóżeczka ze szczebelkami. Słyszałam, ze dzieci wkładają nóżki rączki między szczebelki i się budzą w nocy z płaczem. Dziewczyny chwalą sobie dlatego te turystyczne zamiast drewnianych.:confused2:Mam mętlik w głowie.
 
łoo dziewczynki, ależ Wy jesteście zapobiegawcze, mi jeszcze przez myśl nie przeszło, żeby zastanowić się nad wyborem wózka:-) widzę, że mam sporo do nadrobienia, żeby nie zostać w tyle:-D już zaczynam być wyrodną matką;-)

a tak na serio, to ja pewnie zacznę myśleć nad wyborem dopiero za jakiś czas, jak już będę wiedziała, że z fasolką jest wszytsko ok... chyba jestem przesądna:sorry: ale nie omieszkam wtedy skorzystać z waszej wiedzy:tak:

jeszcze dodam, że bardzo się cieszę, że u mnie w rodzinie jest tradycja, że to dziadkowei zrzucają się na pierwszy wózek. Dla nas to będzie duża pomoc, bo koszty całego "osprzętu" dziecęcego troche mnie przeraża:shocked2:
 
zanbab, ja właśnie zastanawiam się nad łóżeczkiem turystycznym. Czytałam kiedyś opinie mam i są bardzo zadowolone z takiej opcji, tym bardziej, że takie łóżeczko można zabrać ze sobą w podróż.
 
ja mialam dla synka lozeczko drewniane i bylam zadowolona, zakladalam ochraniacz na szczebelki i nie wsadzal nozek. turysteczne lozeczko jest chyba dobre dla kogos kto czesto wyjezdza, wiec wtedy ono wazy niewiele i wzedzie mozna go zabrac. ja kupie lozeczko drewniane, oddalam lozeczko dla znajomych wiec teraz bedzie trzeba znowu kupic. drewniane tez wole bo mozna karuzele normalnie zainstalowac a nie wiem jak to jest wlasnie z turystycznym, chyba wtedy trzeba jakas specjalna?
 
łoo dziewczynki, ależ Wy jesteście zapobiegawcze, mi jeszcze przez myśl nie przeszło, żeby zastanowić się nad wyborem wózka:-) widzę, że mam sporo do nadrobienia, żeby nie zostać w tyle:-D już zaczynam być wyrodną matką;-)

a tak na serio, to ja pewnie zacznę myśleć nad wyborem dopiero za jakiś czas, jak już będę wiedziała, że z fasolką jest wszytsko ok... chyba jestem przesądna:sorry: ale nie omieszkam wtedy skorzystać z waszej wiedzy:tak:

jeszcze dodam, że bardzo się cieszę, że u mnie w rodzinie jest tradycja, że to dziadkowei zrzucają się na pierwszy wózek. Dla nas to będzie duża pomoc, bo koszty całego "osprzętu" dziecęcego troche mnie przeraża:shocked2:

wiesz co ja tez boję sie zapeszyć, ale czytanie i dyskutowanie na ten temat przecież nie wróży niczego złego. Ja chcę się trochę wyszkolić, bo u nas we Wrocławiu w sierpniu maja być targi właśnie z rzeczami dla dzieci. Chcę tam pójść i porównać ze sobą między innymi wózki. Będę już wiedziała na co zwracać uwagę. A zakupię pewnie nie szybciej, niż w zaawansowanej ciąży. Póki co nic nie kupiłam dla dzidziusia, tylko dla siebie zamówiłam już ciuszki ciążowe. Trzeba też trochę mieć w sobie optymizmu. Nie możemy ciągle się bać, że coś się stanie, bo nasz dzidziuś będzie kłębkiem nerwów.
czarnula83 ja widziałam łóżeczka turystyczne na allegro ful wypas, już z karuzelą, moskitierą, nawet przewijakiem.
 
Ostatnia edycja:
zanbab, może źle się wyraziłam, ale nie uważam, żeby rozmawianie o wyborze wózka mogło sprowadzić jakieś nieszczęście. Po prostu ja nawet nie wpadłam na to, żeby już wybierać wózek i inne sprzęty, ale to pewnie dlatego, że ze wszystkim czekam do pierwszego usg.tyle:tak:
 
Pani_cinkowa, racja. Ja już miałam usg i widziałam zarodek, więc pewnie mam więcej entuzjazmu.Trzymam kciuki, bo na pewno wszystko będzie ok:-)
Widzę, że Ty jesteś z Warszawy. U Was tez są te targi.Teraz w czerwcu. Może warto podejść. We wcześniejszym poście pisałam kiedy dokładnie one są(post nr 5)
 
Ostatnia edycja:
Pani_cinkowa, racja. Ja już miałam usg i widziałam zarodek, więc pewnie mam więcej entuzjazmu.Trzymam kciuki, bo na pewno wszystko będzie ok:-)
Widzę, że Ty jesteś z Warszawy. U Was tez są te targi.Teraz w czerwcu. Może warto podejść. We wcześniejszym poście pisałam kiedy dokładnie one są(post nr 5)

słyszałam o tych targach, u nas odbywają się w ten weekend. Z tym, że akurat mam już zaplanowany wyjazd:-( chyba, że uda mi się wrócić troszkę szybciej, to chociaż o końcówkę bym zahaczyła. może się uda, bo szkoda byłoby przegapić taką okazję.
 
reklama
CZARNULA tam powinno być napisane:tak:

PANI wyprawka dla malucha rzeczywiście nie jest tania. Siostra obiecała dac kase na łóżeczko:-D
 
Do góry