reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko na temat spacerówek !

mi się podobają navingtona, ale mnie nie stać. Ja kupiłam sobie używaną spacerówkę X-Landera XA na xxxxxx. Śliczna jest i lekka, często jeżdzę komunikacją miejską i ta spacerówka jest do tego idealna

xa lekka spacerowka??ciekawe??kolejna reklama???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja kupiłam Mamas&Papas Beat :tak: I uważam,że jest świetna :-) Lekka,dobrze,że się składa. Oparcie rozkłada się szybko i cicho,więc nie obudzi się małego brzdąca ;-) Koła sprawdzają się nawet na duuużych dziurach choć są tylko plastikowe.
 
Ja kupiłam Mamas&Papas Beat :tak: I uważam,że jest świetna :-) Lekka,dobrze,że się składa. Oparcie rozkłada się szybko i cicho,więc nie obudzi się małego brzdąca ;-) Koła sprawdzają się nawet na duuużych dziurach choć są tylko plastikowe.

Bardzo fajny, w jakim masz kolorze?
 
Hej dziewczyny jesli mozna to sie wtrące bo jestem na etapie szukania spacerówki (waga nie ma znaczenia)...otóz bardzo podobaja mi sie x-landery x1 ale z tego co wiem to juz nie jest ona w produkcji:wściekła/y:...a moze sa tu osoby,które chcialyby ja sprzedac???...i moze wiecie cos wiecej o niej jesli któras z Was ja testowala;-) Drugi wózek ktory mam na oku to HERQULES EMMALJUNG...a moze Wy mi cos podpowiecie ...chcialabym duzy,solidny na pompowanych kołach,tak co nie straszne bedzie mu jezdzic po lasach,gorach i wyboistych drogach...za kazda sugestie bede bardzo wdzieczna:-)Pozdraiam
 
EVe81 oto moja Maja w M&P Beat;-)

sdc11170.jpg
 
lolkak - pięknie się prezentuje :) W środku też cudeńko :)

monkami - może poszukaj na allegro tego x-landera. On byspełnił Twoje oczekiwania, skoro nie zalezy Ci na wadze. Emma też odpowiada Twoim kryteriom ale napewno bedzie droższa. Czy koła muszą być koniecznie pompowane??
 
EVE81...allegro kontrolowalam kilka razy dziennie i bez efektu...jak jeszcze nie myslałam o spacerówce to były a od momentu szukania jej to zero ofert...przelecialam cały net bez rezultatu zadowolenia:-(...moja mała za kilka dni konczy 8 mc,a spacerówka łaczona z gondola nie odpowiada mi...jakas taka wiec zdecydowalam sie na x-landera xt...za kilkanascie dni moja ksiezniczka bedzie miala wlasnego "szewroleta"...mam nadzieje,ze postawilam na dobry rodzaj i standard wozka...głownie chodzi mi o ciezar,stabilnosc no i pompowane kola...lasy,wertepy roznego typu to my uwielbiamy:-)
 
reklama
moja znajoma ma własnie tego x-landera chyba, zapytam czy nie chce go sprzedać, bo ma drugi wózek -lżejszą parasolke.

Jak mi odpisze to dam znać :)

A póki co - co powiesz o tym x-landerze http://www.x-lander.pl/xrun
 
Ostatnia edycja:
Do góry