reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko O Karmieniu Piersia I Butelka

a mialam sie was wczoraj zapytac skad wiecie ktorego cycka podac do karmienia, bo to przeciez sie zapomina, notatki robic to troche bez sensu,
wczoraj probowalam tak na chlopski rozum ze jak pomacam ktora piers trwardsza moze...
ale dzis znalazlam rozwiazanie, poprostu wkladka w staniku w jednej piersi bardziej zmoczona melczkiem czyli ze jest przepelnienie :cool2: tak poki co sobie wykombinowalam, a wy jak sobie z tym radzicie ? skad wiecie na ktory cycek jest pora :confused:
 
reklama
m ktosiu to dzila tak:najpierw dajesz ta piers pelna,poznie druga jak ma malutka ochote, przewaznie tej drugiej nie zje w calosi wiec w nastepnym karmieniu ja dajesz i tak w kolko
 
mi tak z reguły mleczko nie leci bez potrzeby ...więcv noszę jedną wkładke...na której jest piersi ...ta do karmienia idzie:-)
 
NO moje cycusie to maja drodukcje mlaka ze chyba bym trojaczki wykarmila, jak mi kolezanka opowiadala ze jej mleko kapalo i sikalo to sie smialam... do wczoraj znienacka poczulam twarde cyce , a jak malego przystawilam to biedny nie wiedzial co sie dzieje, bo z prawej piersi pryskalo jak z weza ogrodowego:szok:
w nocy bylo to samo , poszlam do lazienki pomasowac biuscik bo maly nie umial nawet sie zaczepic o brodawke, ciekawa jestem co bedzie dzis w nocy , a w sumie to co mam robic odciagac czy nie?
 
mi to leci jak z fontanny i wkładki nie pomagają...muszę zakładać pieluchę by nie zamoczyć ubrań....odciągam czasem bo mały przesypia porę karmienia i cycki bolą jak cholera!
a czy Waszym skarbom się ulewa?
 
Troche sobie poczytalam co pisalyscie wczesniej i mam pytanie.
Skad wiecie, ze piers jest oprozniona i trzeba dac druga? Ja wogole czegos takiego nie czuje.
Jak moj szkrabek zasypia podczas karmienia to go budze. Albo smeram go za uszkiem albo po zuchwie... tak mi radzili w szpitalu.
Ulewc sie ulewa, ale tak tyci i nie po kazdym karmieniu.
Majkam i co mialas nawal pokarmu?
Ja narazie nie mam i sie zastanawiam czy jeszcze sie moze zdarzyc, czy juz raczej nie. Dzis jest 4 doba.
Co do tego ktorego cycusia podac to narazie poprostu pamietam.
Hana31 kapusta kiszona jest chyba wzdymajaca i dlatego mogla zaszkodzic maluszkowi. Mnie np. bardzi zdziwilo, ze brokuly sa wzdymajace.
Jak pytala sie w szpitalu to mowili, ze jak sie zje kawalek czekolady to nic sie nie powinno stac, ale jak sie zje 5 tabliczek to juz moze zaszkodzic :-D ;-) . Tylko zeby wybierac bez orzechow. ja juz raz zjadlam batonika princessa mleczna i .... nic sie nie wydarzylo .
 
mi tak z reguły mleczko nie leci bez potrzeby ...więcv noszę jedną wkładke...na której jest piersi ...ta do karmienia idzie:-)

hana to jest mysl, nawet jak mam dwie wkladki i w sumie ostatnio oba cycki ciagle przepelnione i trudno juz mi sie zorietntowac, ale sobie co do stanika wlozyc, zeby pamietac z ktorej stony sie karmilo, albo cos na ramiaczku zaczepiac, tak wlasnie zrobie, jakas kokardke czy cos :-) :-)
 
w sumie to co mam robic odciagac czy nie?

wiesz majkam ja to wole zeby mi dzidzia wyciagnela, ale jak np spi a ja juz mam piersi jak z kamienia to troszke odciagam, czasem wystarczy ze tylko zasse laktatorem i samo mi cieknie bez odciagania, jakbym korek z bytelki wyciagnela :tak:

ty joasia masz racje z ta kolejnascia, tylko ze mi sie zaraz pokarm na nowo naprodukuje i te cycki wygladaja tak samo i trudno odroznic gdzie to przepelnienie, oba sa nabrzmiale jak po operacji plastycznej powiekszania biustu :cool2:
 
reklama
niczko mi tak wlasnie dopiero teraz ten nawal nawalnica plynie takze jeszcze kazdego moze zaatakawac mysle nawet i pozniej bo to zalezy jak sie z dzieckiem szybko zgra, niekotore dziewczyny jak pisza ze maja mala pokarmu to mi sie wydaje ze jeszcze moze sa przed tym nawalem,

kurcze cycki mi takie sie bolace gorace robia, chyba czas skorzystac z rady joasi o lisciach kapusty :dry: :cool2:

a czekolade jem jak szalone, wzielo mnie teraz na slotkie strasznie, nie moge sie opanowac, i ta z orzechami rowniez a jakze.... dziecko na razie spoko, poza czkawka zadnych akcji...
 
Do góry