reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko O Karmieniu Piersia I Butelka

Sami herbatki Hippa działają bardzo szybko, jak chcesz pobudzic laktację to może sobie poprostu właśnie ściągaj mleczko, to będzie się go produkowało więcej i więcej ... :tak:

I szybkiego powrotu do zdrówka, bo do formy to już kochana wróciłaś pięknie, widziałam na zdjęciach... Powodzonka!!!
 
reklama
Dziękuje Madzialenko też mam nadzieje, że teraz wyniki będą dobre :tak: a mleczko ściągam też laktatorem ale nieraz siedze np. godzine z laktatorem przy cycku a np. tylko 50, 60 ml poleci,
Dziękuje
 
Sami przed odciaganiem waro zrobic sobie np;ciepla kompiel lub kompres na piersi a takze zeby mleczko wyplywalo to dobrze miec zdjecie swojej kruszynki kolo siebie lub swoja dzidzie na zywo no i trzeba byc zrelaksowanym i nie myslec tylko o tym ze trzeba mleczko sciagac.
 
dziewczyny a ja mam taką radę od położnej....w drugiej dobie po porodzie nie miałam pokarmu i kazała żeby ktoś z rodziny przyniósł mi piwko karmi, mąż dostarczył browara i dostałam nawału mleka wię spróbujcie może u Was też zadziała....ja narazie karmię piersią i Maciuś czasem nie zdaja wszystkiego więc sobie troszkę odciągam:-)
 
dziewczyny mam problem karmie 2 miesięcznego synka z butelki antykolkowej i nic nie pomaga ma kolki takie bolesne że płacze co robić nawet leki nie pomagają które przepisał pediatra, kropelki Esputikon, Fenicol, herbatki Planteks nic nie działa pomóżcie Zrozpaczona:no:
 
reklama
Do góry